Yardım Görüntüde yaşadığım anlık şey nedir.

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba Asus Vg27aqz monitör kullanıyorum. Nvidia GeForce GTX 3060 Ti ekran kartı. Youtube da sürekli bir göz kırpma gibi bir şeyler oluyor. Bunun adı nedir yırtılma dedikleri şey midir ? Oyun oynarken olmuyor ama youtube da resmen video izletmiyor sebebi nedir ne yapmam gerek ? Çektiğim videodan durdurup fotoğraf olarak ekliyorum anlık olarak damalı gibi oluyor görüntü. Fotoğraflarda belli.

WhatsApp Image 2023-09-27 at 23.01.49.jpeg

WhatsApp Image 2023-09-27 at 23.01.48.jpeg

Reaksiyon puanı
4,385
Merhaba Asus Vg27aqz monitör kullanıyorum. Nvidia GeForce GTX 3060 Ti ekran kartı. Youtube da sürekli bir göz kırpma gibi bir şeyler oluyor. Bunun adı nedir yırtılma dedikleri şey midir ? Oyun oynarken olmuyor ama youtube da resmen video izletmiyor sebebi nedir ne yapmam gerek ? Çektiğim videodan durdurup fotoğraf olarak ekliyorum anlık olarak damalı gibi oluyor görüntü. Fotoğraflarda belli.

Ekli dosyayı görüntüle 185913

Ekli dosyayı görüntüle 185914
Bu sorunu gelecek güncelleme ile çözüme kavuşabilir.

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam RTX 3060 demek istediniz herhalde
Özür dilerim doğru RTX 3060 olacaktı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sorunu gelecek güncelleme ile çözüme kavuşabilir.
Ekran kartına defalarca güncelleme geldi ekran kartı güncellemesinden bahsediyorsanız ekran kartı güncellemesi ile çözülecek gibi değil. En az 5-6 kez güncelleme geldi bu sorunun üzerine.

Oyunlarda da oluyor mu?
Yalnızca Csgo oynuyorum. Başka oyun oynamıyorum onda da olmuyor oyun esnasında bir problem yok.

Reaksiyon puanı
4,385
Özür dilerim doğru RTX 3060 olacaktı.

Ekran kartına defalarca güncelleme geldi ekran kartı güncellemesinden bahsediyorsanız ekran kartı güncellemesi ile çözülecek gibi değil. En az 5-6 kez güncelleme geldi bu sorunun üzerine.

Yalnızca Csgo oynuyorum. Başka oyun oynamıyorum onda da olmuyor oyun esnasında bir problem yok.
Bir kaç yerde benzer sorunlar karşılaşan kullanıcıların yorumları bu yöndeydi.

Derviş Çapacı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bahsettiğim problem son zamanlarda tarayıcıda internette gezerken de başıma gelmeye başladı nedir bu problem monitörse monitör ekran kartı iste ekran kartı değişikliğine gideceğim ?