Görünmez birisi bana dokunuyor?!

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Bu problem 2 gündür sürmekte, görünmez kimseler bana dokunuyor uyuyamiyorum.

Sadece gece olmakta, rahat etmemekteyim. Bu bocek vb degil birsey hissettigim yere hizlica bakiyorum hic birseyin olmadigini goruyorum.

Ve bu hisle hic karsilasmamisdim.

Sizce ne olabilir?

RyteX

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Son zamanlarda seni korkutan vb bişey oldu mu

ceylinavrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayir, olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stresliyim ama alakasi oldugunu dusunmuyorum, yinede tavsiyeniz icin tesekkurler
in cin falan degildir insallah, eger cok kotu falansa bi hocaya falan git derim bu arada obito severiz :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Bu problem 2 gündür sürmekte, görünmez kimseler bana dokunuyor uyuyamiyorum.

Sadece gece olmakta, rahat etmemekteyim. Bu bocek vb degil birsey hissettigim yere hizlica bakiyorum hic birseyin olmadigini goruyorum.

Ve bu hisle hic karsilasmamisdim.

Sizce ne olabilir?
Konuya önce bilimsel bir açıklama getirilmesi gerekmektedir. Bir süre daha bekleyin. Dokunulduğunu hissettiğiniz tarafta kıllarınız/tüyleriniz elektriklenme nedeniyle anlık hareket ediyor olabilir. Bir süre daha gözlem yapınız. Ardından durum ciddileşir yada devam ederse bir doktora gözükmelisiniz. Öncelik daima bilim ve tıptır. Doktorunuz neyi nasil tavsiye ederse tedavi sürecine başlayın ve bu süreçten sonra bir sonuç alamazsaniz, çıkar yada menfaati olmayan bir hocaya görünün. Ama tekrar söylüyorum öncelik bilim ve tıptır. Bazı hocalar, bazi durumlar da zaten önce bir psikoloji servisine yönlendirmekte. Bir sonuç alınamazsa diğer bölüm kontrol ediliyor diye biliyorum. Umarım hiçbirşey yoktur ve tüylerin elektriklenmesi sonucu siz böyle hissediyorsunuzdur.