Görev Yöneticinizde Değişikliğe Gidin

Bu konuyu okuyanlar

Erdem Yener

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Windows görev yöneticisinin gelişmiş bir türü olan Quick Runner ile aynı zamanda sisteminizin boşuna yorulmasını da engelleyebilirsiniz.

Hem arkada çalışan uygulamaların belleğinizi ne kadar ve hangi oranlarda meşgul ettiğini görebileceğiniz hem de bazı gereksiz uygulamaları otomatik olarak sonlandırarak sisteminizi rahatlatabileceğiniz Quick Runner aynı zamanda internet hızınızı da bir üst seviyeye taşıyabiliyor.

quickrunner1232995277.JPG

Tek Tıkla Belleğinizi Rahatlatın

Bellek durumunuzu grafiklerle gösteren yazılımda Free Memory Now butonuna tıkladığınızda sisteminizdeki bazı gereksiz uygulamaların çalışması sonlandırılarak belleğinizi rahatlatabilir ve bu işlemin oranını hemen yan tarafta yüzdesel olarak görebilirsiniz. Internet Optimizer sekmesinden ise internet bağlantınızı belirleyerek yazılımın bazı otomatik ayarları yapmasını sağlayabilir ve az da olsa bağlantı hızınızı yükseltebilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü 10 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 10 günden sonra da kullanabilmek için 29,50 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,94 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Iconico
Yazan: M. Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben sevmiyorum böyle yardımcıları. Herşeyin doğal/sade olanı güzel.

Reaksiyon puanı
188
gereksiz olanları kendi mi kapatıyo. ne saçma bir özellik belki bana lazım nereden bilecek.
what's running ve process explorer yetiyo da artıyo bile...

Son mesajlar