Google Sites Ücretlimi?

Bu konuyu okuyanlar

kelleavcısı14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba yeni hesaba geçtim,size bir sorum olacaktı:Google'un bir servisi var Google Sites nedir? ne değildir? ücretli mi? detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim.Benim için size sormam gereken en önemli soru google sites ücretlimi? Bazı kaynaklarda ücretsizdir diyor,bazı larında ücretli burda da ücret istiyor:https://brawlersking.blogspot.com ama ben bi deneme amaçlı bir site açmıştım bi ücret istememişti yinede ücret alır diye korkuyorum,babam çok kızar ama domainsiz yani örn:sites.google.com/view/örneksite123 gibi bir alan adı vermişti deneme amaçlı açtığımda bu tür bir alan adı verdğinde ücret alırmı? veya ücretlimi? bi detaylı şekilde anlatırsanız çok sevinirim...

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Arkadaşlar merhaba yeni hesaba geçtim,size bir sorum olacaktı:Google'un bir servisi var Google Sites nedir? ne değildir? ücretli mi? detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim.Benim için size sormam gereken en önemli soru google sites ücretlimi? Bazı kaynaklarda ücretsizdir diyor,bazı larında ücretli burda da ücret istiyor:Aydemir Blog ama ben bi deneme amaçlı bir site açmıştım bi ücret istememişti yinede ücret alır diye korkuyorum,babam çok kızar ama domainsiz yani örn:sites.google.com/view/örneksite123 gibi bir alan adı vermişti deneme amaçlı açtığımda bu tür bir alan adı verdğinde ücret alırmı? veya ücretlimi? bi detaylı şekilde anlatırsanız çok sevinirim...
Ücretsiz (bazı özellikleri)