google,kuruluşunuz tarafından yönetiliyor

Bu konuyu okuyanlar

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
1 haftadır google da kuruluşunuz tarafından yönetiliyor yazısı var sifremi defalarca değistirdim yine var dün akşam youtube geçmişime çalan kişi çok iğrenç şeyler aratmış hem gizlilik problemi hemde teror sitelerine girerse suç benim üstüme patlarmı ?

TheNightMare.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Link kısaltma servisleri yasak. Linki direkt olarak veriniz.

Son düzenleyen moderatör:

TheNightMare.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Evet ne yaparsam yapayım gitmiyor
O halde, Cihazınıza virus bulaşmış.

Google Chrome'da Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısı alıyorsamız bilgissayarınızda zararlı bir yazılım siz farkında olmadan Chrome için bir ilke oluşturmuş olabilir. Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısı Chrome tarayıcısına bir ilke eklendiğinde alınır. İlkeler genel olarak bir kaç yere eklenir. Bunlardan biri kayıt defteri diğeri de Windows ilke dosyalarıdır.

Çözümü için öncelikle bilgisayarınızda virüs, malware taraması yapmanızda fayda var. Daha sonra kayıt defterinde ve kullanıcı ve grup ilke dosyalarını silmeniz gerekiyor.

1.Adım: Bilgisayarı Malware taramasından geçirin. Bunun için Malwarebytes kullanabilirsinz.

2.Adım: Kayıt defterinden kayıtların silinmesi
Sıradaki adımda Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor çözümü için kayıt defterinde temizlik yapacağız.
  1. Windows ve R tuşlarına basın. Açılan çalıştır penceresine regedit yazın ve enter tuşuna basın.
  2. Kayıt defteri editöründe şu yolu izleyin:
    Kod:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\

Burada Google' bulun ve sağ tuşla tıklayıp silin.
  3. Sonra kayıt defteri editöründe şu yolu izleyin:
    Kod:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\
  4. Kayıt defteri editörünü kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
3.Adım: İlke dosyalarının silinmesi.

Bu aşamada Windows\ System32 altındaki GroupPolicy ve GroupPolicyUsers klasör / dosyalarından kurtulacağız. Silme işlemini sizin için otomatik olarak yapacak bir toplu işlem dosyası var. Bunu kullanarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan indirdiğiniz Chrome ilke temizleyicisi Windows işletim sistemindeki bazı dosyaları silmeniz gerekiyor: Chrome ilke temizleyici dosyası indir linkinden dosyayı indirin ve dosyayı sağ tuşla tıklayın Yönetici olarak çalıştırın. Bu işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Son düzenleme:

ArdaGezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
O halde, Cihazınıza virus bulaşmış.

Google Chrome'da Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısı alıyorsamız bilgissayarınızda zararlı bir yazılım siz farkında olmadan Chrome için bir ilke oluşturmuş olabilir. Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarısı Chrome tarayıcısına bir ilke eklendiğinde alınır. İlkeler genel olarak bir kaç yere eklenir. Bunlardan biri kayıt defteri diğeri de Windows ilke dosyalarıdır.

Çözümü için öncelikle bilgisayarınızda virüs, malware taraması yapmanızda fayda var. Daha sonra kayıt defterinde ve kullanıcı ve grup ilke dosyalarını silmeniz gerekiyor.

1.Adım: Bilgisayarı Malware taramasından geçirin. Bunun için Malwarebytes kullanabilirsinz.

2.Adım: Kayıt defterinden kayıtların silinmesi
Sıradaki adımda Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor çözümü için kayıt defterinde temizlik yapacağız.
  1. Windows ve R tuşlarına basın. Açılan çalıştır penceresine regedit yazın ve enter tuşuna basın.
  2. Kayıt defteri editöründe şu yolu izleyin:
    Kod:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\

3. Sonra kayıt defteri editöründe şu yolu izleyin:
    Kod:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\
  4. Kayıt defteri editörünü kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
3.Adım: İlke dosyalarının silinmesi.

Bu aşamada Windows\ System32 altındaki GroupPolicy ve GroupPolicyUsers klasör / dosyalarından kurtulacağız. Silme işlemini sizin için otomatik olarak yapacak bir toplu işlem dosyası var. Bunu kullanarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buradan indirdiğiniz Chrome ilke temizleyicisi Windows işletim sistemindeki bazı dosyaları silmeniz gerekiyor: Chrome ilke temizleyici dosyası indir linkinden dosyayı indirin ve dosyayı sağ tuşla tıklayın Yönetici olarak çalıştırın. Bu işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
saol denicem