Google+ Hızla Büyüyor

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Google+ Hızla Büyüyor

Google'ın yeni sosyal ağı Google+ şimdilik sadece davetiye ile üye kabul etse de çok sayıda insana ulaşmayı başardı. İlk üç hafta içinde siteye gelen kişi sayısı gerçekten etkileyici.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Çözemedim tam olarak daha doğrusu bakmadım. :D

Reaksiyon puanı
188
FriendFeed gibi güzel bir ortamı var :) Ben orada takılmaktan gayet keyif alıyorum :)

Neptunmavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Google+ Facebooktan çok daha eğlenceli. Google+ kullandığımdan beri faceyi çok nadir kullanıyorum. tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
2,146
158674_460s.jpg

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ortam süper tanımadığım insanlarla baya seviyeli konuşmalar yorumlar yapmak mumkun,

ilk başlarda karışıktı ama şimdi sorun yok, tek kötü yan tanıdıkları bulmak burda biraz daha zor

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
O kadar da değil. Şimdiliktir umarım çünkü Google+ daki içeriklerin kalitesi düşük. Ortam daha ısınmadı.

Şimdilik buraya, Facebook ve Twitter'ın posası kalıyor bence.

condorblackfoal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebooktan iyi bence, bide direkt türkçe destekli başlaması çok iyi olmuş, twitter türkçeye çevrilince çok acayip olmuştu :) burada çevrene ekle felan çok yaratıcı...

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Facebook'un seviyesizliğine karşı bence çok kaliteli olmuş. Herkese de üyeliği açtılar mı kesin geçer diğer sosyal ağları:)

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bana sanki pazarlamaya yönelik yapılmış birşey miş gibi geldi üyelik formunu doldurayım dedim yedi sülelemi soruyor ne iş yaptığımdan tutunda nekadar maddiyatım olduğuna kadar bu luzumsuz vede insan profili çıkarmaya yönelik soruları görünce üyelikten vazgeçtim ve bana koca bir saçmalık gibi geldi

Neptunmavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ortam süper tanımadığım insanlarla baya seviyeli konuşmalar yorumlar yapmak mumkun,

ilk başlarda karışıktı ama şimdi sorun yok, tek kötü yan tanıdıkları bulmak burda biraz daha zor

Evet gerçektende ortam süper. Karışık değil sadece öğrenmek için çaba harcanmalı. tanıdıklar konusu ise herkes tanıdığını davet ederse tanıdıklarınızıda Google+ ile tanıştırmış olursunuz. :)

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
pek kurcalayamadım ama mobil sayfası sade ve basit görünüyor.