Google Ad Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Gececiler herkese selam, Fotoğraf olarak eklediğim sorun 2 ay önce başıma gelmişti. Zaten o zaman PC'ye format atıcaktım. Attım ve sorun düzeldi. Ve şimdi tekrar oldu bununla ilgili forumda bir kaç yazı okudum ama hiçbiri kesin çözüme ulaşamamış. Ve bu sorun Google ile ilgili çünkü bu ne zaman çıksa Google Chrome'da "Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetilmektedir" hatası alıyorum. Kayıt Defterinden direkt "Google" klasörünü siliyorum ama olmuyor.
Bir çok yabancı-türkçe kaynak araştırdım ama sanırım kesin bir çözümü yok. Daha önce bu başına gelen ve çözen biri varsa burayada yazabilirmi ? Çünkü sanırım forumda bununla ilgili konu açan çok ama çözüm hiç yok. Artık bulalım şu illetin çözümünü...

Herkese iyi geceler Ve şimdiden Teşekkürler... :)

Ekli dosyalar

• reklam.png
    reklam.png
    226.7 KB · Görüntüleme: 114
  • Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetilmektedir..PNG
    Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetilmektedir..PNG
    6.3 KB · Görüntüleme: 140

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Edge kullanabilirsin.

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Edge ve Opera'dada aynı sorun var :(
Daha doğrusu Google'dan arama yapınca var Yandexte çıkmıyor.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Virüs olması ihtimal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaspersky yada Malwarebytes yükleyip taratın derim.

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Norton Ve Malwarebytes ile düzenli olarak taratıyorum...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Gececiler herkese selam, Fotoğraf olarak eklediğim sorun 2 ay önce başıma gelmişti. Zaten o zaman PC'ye format atıcaktım. Attım ve sorun düzeldi. Ve şimdi tekrar oldu bununla ilgili forumda bir kaç yazı okudum ama hiçbiri kesin çözüme ulaşamamış. Ve bu sorun Google ile ilgili çünkü bu ne zaman çıksa Google Chrome'da "Tarayıcınız Kuruluşunuz Tarafından Yönetilmektedir" hatası alıyorum. Kayıt Defterinden direkt "Google" klasörünü siliyorum ama olmuyor.
Bir çok yabancı-türkçe kaynak araştırdım ama sanırım kesin bir çözümü yok. Daha önce bu başına gelen ve çözen biri varsa burayada yazabilirmi ? Çünkü sanırım forumda bununla ilgili konu açan çok ama çözüm hiç yok. Artık bulalım şu illetin çözümünü...

Herkese iyi geceler Ve şimdiden Teşekkürler... :)
Norton Ve Malwarebytes ile düzenli olarak taratıyorum...

Şu konuya göz atınız, olmazsa sistem geri yüklemeyi deneyiniz.

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Arkadaşlar sorunu çözdüm teşekkür ederim :)
Aynı sorunu yaşayanlar bana özelden mesaj atabilirler. (Google'daki Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor 4 reklam çıkma hatası)

Son mesajlar