Yardım Hesabım Çalınıyor

Bu konuyu okuyanlar

Diescy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Herkese Merhaba, Yeni Forum üyesiyim, Mailimdeki kayıtlı olan hesap şifreleri teker teker değiştirilmeye çalışılıyor yardımcı olur musunuz? Şunuda belirteyimki hesabımda bir sürü hesap ve şifreleri kayıtlıydı iki gündür sadece riot hesaplarım çalınmaya çalışılıyor bir tanesi çalındı rus mailini girmiş vede bu sorun değil çalsınlar fakat başka şeylerede girebilirler mi ne yapmam lazım veyahut sadece Riot hesaplarım için mi geçerli çalınma olayı ama iki hesapta farklıydı sadece kullanıcı ıd'leri aynı gibiydi diye hatırlıyorum birde 2 Aşamalı doğrulamayı önceden yapmama rağmen mailime ne kod geldi ne uyarı Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz içinde bütün hesaplarımın şifreleri fotoğraflar falan vardı şuan hesaplarımın şifresini değiştim. Yardımcı olurmusunuz gerçekten konuyla ilgili hiçbir bilgim yok ve de bulamıyorum acaba şansamı buldu hesapları yoksa telefondamı bilgisayardamı çünkü google hesabım 5-6 cihazda açıktı şimdi hepsini kapatıyorum birde güvenlik için önerebileceğiniz programlar varmı? Teşekkürler.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Merhaba,

Konu direkt olarak riot ile mi ilgili onu şu an kestiremiyorum fakat, hesapların şifresini değiştirip önceki cihazlardan çıkış yapmak yerinde olmuş. Her ihtimale karşı mobil cihazınız ve PC üzerinde güvendiğiniz bir anti yazılım ile derin tarama uygulamalısınız. Daha sonrasında ise yine bu iki cihazı sıfırlamayı öneriyorum, son söylediğimi yapmadan önce tüm bilgilerinizin yedeklendiğinden emin olun. Her ikisi içinde önerebileceğim yazılım Kaspersky'dir kendimde halihazırda kullanırım.