Gönülden Sevenler

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Bişey yazmayacaktım ama dayanamadım
Bırakın alahınızı seversenzi gereksiz siteler bunlar beğendiğiniz kızı ananıza babanıza onaylatın bi sorun soruşturun öyle alın abim bi kızı beğendi bir sene araştırdı aldığı nefese kadar herşeyini öğrendi ondan sonra aldı abimin kırmızı çizgilerinden -ki 100lercedir- birine uymasa almayacaktı biraz sorun soruşturun araştırın hem internetten kız mı bulunur mallığın üstadlığıdır böyle bişey yapmak

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Evet bu tarz sitelerden ben de nefret ederim...Saçmalık işte...Ama bir yönden iyi görüyorum...normal hayatta karşılaşma imkanı olmayan insanların birbirlerini bulmalarını sağlıyor

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Yorum Yok :) Komik Resim gibi yaa ama nefret ediyorum !

Evlilik Sitesi | GönüldenSevenler.com

reklam olmadıgını herkes bılıyo.

Şimdi arkadaşlar büyük siteleri de reklam olayı diye bir şey olmaz eğer ki Arkadaş Arıyorum - İnternetten arkadaş arıyorum diyenlerin ortak mekanı.Sizden internetten bayan arkadaş arıyor sanız tıklayın. ben şimdi bunun paylaşmış olsaydım kesinlikle reklam olurdu. Büyük arkadaşlık siteleri genel de büyük siteler de paralı ilanlar veriyor. Arkadaş ben yukarı da diyor ki reklam olmadığın herkes biliyor. Evet adam bence haklı cünkü büyük siteleri marka yapan siteler reklamı olmaz arkadaşlar. Özür dilerim rahatsız etiysem ben de bir örnek ile konuya hakim olmak istedim iyi eğlenceler sevgili ailem

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Şimdi arkadaşlar büyük siteleri de reklam olayı diye bir şey olmaz eğer ki. ben şimdi bunun paylaşmış olsaydım kesinlikle reklam olurdu. Büyük arkadaşlık siteleri genel de büyük siteler de paralı ilanlar veriyor. Arkadaş ben yukarı da diyor ki reklam olmadığın herkes biliyor. Evet adam bence haklı cünkü büyük siteleri marka yapan siteler reklamı olmaz arkadaşlar. Özür dilerim rahatsız etiysem ben de bir örnek ile konuya hakim olmak istedim iyi eğlenceler sevgili ailem