Gold'un tamir etmeden gönderdiği IPAD

bkz124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 ay önce iPad 4 aldım. Ve bir kaç hafta önce ekranı çatladı. Bu yüzden aldığım yeri aradım (Gold'u). Neyse sonra cihazınızı bize gönderin dediler. Gönderdim bir kaç gün içinde aradılar ve 175 tl ye tamir ediliceğini söylediler ve bir hesap numarası verdiler. Söyledikleri gibi parayı gönderdim. Ve bugün iPad 4 geldi ve hiçbir değişiklik olmadan ekran çatlak bir şekilde geri geldi. Parayı aldıkları halde hiç bir şey yapmadan geri yolladılar.

Yani uzun lafın kısası GOLD'tan alış-veriş yapmadan önce DİKKATLİ OLUN:thumbdown:. Para isteyip hiçbirşey yapmadan utanmadan geri yollayan bir şirket.

http://imageshack.us/photo/my-images/836/4g5c.jpg/

emkem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çatlaklar aynı değil mi?
kargoda hasar görmüş olmasın?
kargocunun yanında açıp teslim almasaydın keşke

bkz124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yazık ki ilk çatladığında fotoğraf çekmiştim. şimdi onla karşılaştırıyorum aynı çatlak hiç dokunmadan yollamışlar

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
geçmiş olsun dostum
burada bas bas bağırıyoruz gold ve istanbul bilişimden uzak durulması gerekiyor diye ama herkese ulaşmıyor malesef
ürünü geri gönderip parasını ödediğini söyleyip tekrar tamir isteyebilirsin
yada tüketici haklarına başvurabilirsin
böyle giderse türkiyede müşteri memnuniyeti hiçbir zaman düzelmeyecek

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Golda güvenilmez zaten benim bir arkadaşım golddan ucuz diye telefon almıştı 2 yıl garantiliydi onunda telefonu bozuldu gönderdi hem para istediler hemde tamir etmeden gönderdiler senin olay gibi

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
geçmiş olsun dostum
burada bas bas bağırıyoruz gold ve istanbul bilişimden uzak durulması gerekiyor diye ama herkese ulaşmıyor malesef
ürünü geri gönderip parasını ödediğini söyleyip tekrar tamir isteyebilirsin
yada tüketici haklarına başvurabilirsin
böyle giderse türkiyede müşteri memnuniyeti hiçbir zaman düzelmeyecek
Ben kac defa istanbul bilişimden malzeme aldım hiç problem yasamadım. müşteri memnuniyetinden bile arızalrı giderdiler. Varsa Birşey söylede ben de bileyim ona göre hareket edeyim..
İstanbul bilişim Paralel ithal malzemeleri satıyor.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
kendi başımdan geçenleri daha önce uzun uzun anlatmıştım
illaki birşeyler öğrenmek istiyorsanız internette "istanbul bilişim şikayet" yazarak arama yapabilirsiniz.
bolca vaktiniz varsa faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz.

ben sorun yaşadım diye herkes sorun yaşayacak diye bir kural yok
tabi bunun tersi de doğru, yani siz sorun yaşamadınız diye başkaları yaşamayacak diye de bir durum yok
eğer firmadan memnunsanız alışverişe devam edebilirsiniz, ben sadece uyarıda bulundum.

ualgsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gold, her zaman ki Gold malesef. Bir ara da Apple ürünlerini Pegasus Elektronik aracılığıyla tamir ettirirken, yan sanayi parçalar kullandığından bahsediliyordu. Artık herhalde hiç tamir etmeden gönderiyorlar. Geçmiş olsun..

Reaksiyon puanı
16,118
gold demek pişmanlık demek ordan kulaklık bile amamak gerek nt kitab evi daha iyi ordan.

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
paralel ithalat yapan yerlerden allah düşmanımı korusun

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önerin çok sağol şikayetimvar sitesine yaz cevap veriyorlar.Yada tuketici.gov.tr başvur HAKKINI ara.

merterden19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim karşımızda bi cd market vardı. Orayı işleten kişi de gold dan led tv almıştı. Ondada aynı sorun oldu. Hİç ilgilenmiyorlar diye söyleniyodu.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
adresi yada telefonu yok mu bu firmanın neden arayıp ta sormuyorsun