Goldmaster'dan OLED ekranlı MP3-çalar

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Dekan
Emektar


2 GB bellek kapasitesine sahip olan Goldmaster MP3-110 müzikçalar, FM Radyo, ses kayıt, 19 equlizer ve yazılım güncelleme özellikleri ile dikkat çekiyor. Ön gövdeyi kaplayan 128x64 piksel çözünürlüğe sahip iki renkli OLED ekranı, çalan şarkının ID3 etiketlerini ve istendiği taktirde şarkı sözlerini görüntülemeye olanak sağlıyor.

Sade bir arayüze sahip ürünün yazılım güncelleme desteği, cihazın sürekli güncel kalmasını sağlıyor ve yazılım eksikliklerini düzeltiyor. Harici bellek olarak da kullanılabilen üründe belleğe atılan dosyalar, klasörler halinde gruplara ayrılabiliyor. Cihazda yer alan dosya gezgini ise bunlar arasında dolaşım imkanı sunuyor.

Temiz bir ses sunan Goldmaster MP3-110'un 19 adet equlizer modundan dinlediğiniz müzik tarzınauyanı seçebiliyorsunuz. MP3 ve WMA formatlarını destekleyen ürünün, FM Radyo ve radyodan ses kaydı yapabilme özelliği bulunuyor.

USB arabirimi ile bilgisayardan şarj edilebilen ürün, lityum polimer pili ile 12 saat müzik dinlemeye olanak sağlıyor. 58x34x20 (mm) ebatlarında ve 52 gram ağırlığındaki Goldmaster MP3-110 müzikçalar, 100 dolar+KDV fiyatla satılıyor.

www.teknolatte.com
 

SDN Son Haberler

Üst