GM8 problemleri

Bu konuyu okuyanlar

ibrahim474

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
GM8 problemleri:

Çok sık karşılaşılan durum şöyle ki telefon dokunmatiği algılamıyor/ telefonu ekranını kapatıp açınca sorun çözülüyor. Sıfırlama yaptım sorun cözülmedi

- şarj dolumunda şarj %100 iken sarjdan çıkarınca telefon prize takıldı şuan da şarj olamıyor diyor. Sonra şarj %99 oluyor aynı uyarı devam ediyor. Şarj %98 olunca uyarı gidiyor.

- 8.1 güncellemesinden sonra sarj hızlı bitmeye başladı.

- şarj geç doluyor

ve daha birçok problem mevcut

Arkadaşlar telefonu teknik servise vermeyi planlıyorum. Fakat kesin olarak değişim istemekteyim. teknik servis e vermeden önce tüketici hakem heyetine mi başvursam?

Emre.37.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sana yemin ediyorum telefonu alalı 1 hafta oldu telefonun multitouchunda sorun var fotoğraf yaklaştırırken veya oyunlarda bi anda ekran sapıtıyor birde hoparlör de ara sıra böle kıvılcım sesi gibi cızırtı oluyo değişim talep edicem inş değiştirirler önceleri geçer dedim hatta telpaya msj attım format atın düzelir dediler düzelmedi bakalım ne gibi sorunları çıkacak daha bence sende henüz yeni aldıysan değişim talep et .

Reaksiyon puanı
78
Sana yemin ediyorum telefonu alalı 1 hafta oldu telefonun multitouchunda sorun var fotoğraf yaklaştırırken veya oyunlarda bi anda ekran sapıtıyor birde hoparlör de ara sıra böle kıvılcım sesi gibi cızırtı oluyo değişim talep edicem inş değiştirirler önceleri geçer dedim hatta telpaya msj attım format atın düzelir dediler düzelmedi bakalım ne gibi sorunları çıkacak daha bence sende henüz yeni aldıysan değişim talep et .
GM 4 çıkar çıkmaz almıştım. Ekranın sağ alt köşesinde 0.5cm dokunmatik sorunu vardı. Klavyedeki sil tuşunu kullanamıyordum. Servise verdim. Gidişi 2 gün, 1 gün servis, 2 gün dönüşü: 5 günde geldi. Teknik servisi hızlı.