GM 9 Pro Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Arkadaşlar 2 Ay Sonra Yeni Telefon Alacağım GM 9 Pro Almayı Düşünüyorum Sizce Alınır Mı Yani Telefon Güzel Mi Günde 1 Şarj Gider Mi Almalımıyım

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Youtube'daki testlerde fazla ısınıp kapandığı görülüyor. Arkadaşımda bu telefondan var, kendisi de bu kapanma olayını doğruladı. 2 ay sonra telefon fiyatları düşebilir, o zaman daha güzel telefonlar tercih edilebilir.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Youtube'daki testlerde fazla ısınıp kapandığı görülüyor. Arkadaşımda bu telefondan var, kendisi de bu kapanma olayını doğruladı. 2 ay sonra telefon fiyatları düşebilir, o zaman daha güzel telefonlar tercih edilebilir.
Hmm Anlıyorum Peki Samsung M20 Alınır Mı? Yani Güzel Mi

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
GM9 pro sınıfında alınabilir tek cihaz. Ve size önerim, amiral gemisi almıyorsanız Samsung almayın. M20 gm 9 pro'nun çeyreği değil. GM 9 pro alınabilir bir cihaz. Ve telefon fiyatları da çok çok usun bir zaman düşmeyecek gibi.
bilmiyorum çoğu kişi sıkıntılı diyor

Reaksiyon puanı
6,381
Hmm Bilginiz için Teşekkürler Karar Vermeliyim
Benim tavsiyem 2000 tl ile ikinci el bir amiral gemisi almanız. Gerçekten gm 9 pro ile ikinci el alabileceğiniz Xiaomi mi8 pro veya mi8 arasında çok fark var. Ve bütçeyi en fazla ne kadar artırabilirsiniz?

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Benim tavsiyem 2000 tl ile ikinci el bir amiral gemisi almanız. Gerçekten gm 9 pro ile ikinci el alabileceğiniz Xiaomi mi8 pro veya mi8 arasında çok fark var. Ve bütçeyi en fazla ne kadar artırabilirsiniz?
en fazla 2500

Reaksiyon puanı
6,381

Note 8 pro yazanları veya redmi note 8 pro yazanlara bakmayın. mi8 pro'nun üstünde ıphone cihazlarda ki gibi bir çentik ve arka da dikey çift kamera var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama eğer diyorsanız ki ikinci el çok azıcık olsun istemyiorum, o zaman redmi note 8 veya realme 5i öneririm. Redmi note 8 ve realme 5i çok iyi cihazlar. Ve bu bütçeye çıkabiliyorsanız da zaten ikinci ele pek bakmanıza gerek yok ama ben söylemiş olayım dedim.

Son düzenleme:

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203

Note 8 pro yazanları veya redmi note 8 pro yazanlara bakmayın. mi8 pro'nun üstünde ıphone cihazlarda ki gibi bir çentik ve arka da dikey çift kamera var.

Ama eğer diyorsanız ki ikinci el çok azıcık olsun istemyiorum, o zaman redmi note 8 öneririm. Redmi note 8 çok iyi bir cihaz. Ve bu bütçeye çıkabiliyorsanız da zaten ikinci ele pek bakmanıza gerek yok ama ben söylemiş olayım dedim. Redmi note 8 e de bakabilirsiniz ve o da çok iyi.
Bu Güzele Benziyor Sence Almalımıyım?

Reaksiyon puanı
6,381
Bu Güzele Benziyor Sence Almalımıyım?
Alınır ama ithalatçı garantili.

Bu üründe çok fazla yorum da var.

KISACA eğer bu bütçeye çıkabiliyorsanız redmi note 8 veya realme 5i öneririm. Bu ikisi arasından da redmi note 8 öneririm.

non4me

Asistan
Reaksiyon puanı
53

Kendim 5 aydır kullanıyorum. Pubg mobile, cod mobile gibi zorlayan oyunları aktif olarak oynuyorum hiç kapandığını görmedim.

Arkadaşlar 2 Ay Sonra Yeni Telefon Alacağım GM 9 Pro Almayı Düşünüyorum Sizce Alınır Mı Yani Telefon Güzel Mi Günde 1 Şarj Gider Mi Almalımıyım

Şarjı kesinlikle iyi gidiyor. M20 antutu puanı 130.000 gm9 pro antutu puanı 183.000. Ayrıca m20 exynos işlemci kullanıyor yani ısınma sorunu daha fazla ve performans olarak daha geride. Gm9 pro snapdragon kullanıyor ve bu işlemcinin iyi olup olmadığını da Redmi Note 7 kullanıcı yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz.

Ha ben gm9 pro en iyi telefondur daha iyisi yoktur demiyorum bütçeniz varsa Redmi Note 8/8 Pro alabilirsiniz.

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Eski telefonum GM6 idi. Kesinlikle General Mobile telefon almamanı öneririm. Genellikle çok sorun çıkarıyolar.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
O Zaman Redmi Note 8 Alacağım

Aslında Redmi 8 De İyi Sizce Almalımıyım

non4me

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Eski telefonum GM6 idi. Kesinlikle General Mobile telefon almamanı öneririm. Genellikle çok sorun çıkarıyolar.
Gmnin eski telefonları cidden sıkıntılıydı. Discovery, Elite, Gm4 ( annem hâlâ kullanıyor ), Gm5 plus (gm9 prodan sonra en sıkıntısız olanı, babam hâlâ kullanıyor), gm6, gm9 pro hepsini deneyimledim ve Gm9 Pro aralarındaki en kalitelisi olmuş.

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Gmnin eski telefonları cidden sıkıntılıydı. Discovery, Elite, Gm4 ( annem hâlâ kullanıyor ), Gm5 plus (gm9 prodan sonra en sıkıntısız olanı, babam hâlâ kullanıyor), gm6, gm9 pro hepsini deneyimledim ve Gm9 Pro aralarındaki en kalitelisi olmuş.
GM9 aralarında tabikide en iyisidir de. Genelleme yapıcak olursam General Mobile çok iyi bir marka değil. Değmez bana kalırsa

non4me

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Meizu Note8 bak ondan iyi.

bim,migros,a101'de olabilir...
Meizu Note 8 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı

Gm9 Pro başta işlemci (Gm9 Pro Snapdragon 660/Antutu 180k - Meizu Note 8 Snapdragon 632/Antutu 130k) ve kamera (Gm9 Pro DxOMark puanı 90, 4K Video çekebilme, EIS - Meizu test dahi edilmemiş), sonra da ekran (Gm9 Pro Amoled - Meizu Note 8 IPS), batarya [Gm 9 Pro 3800 mah (Amoled ekran) - Meizu Note 8 3600 mah IPS ekran], daha iyi. Wifi,Bluetooth,şarj hızı ve şarj soketi tipi olarak da daha iyi (Bluetooth 5.0 vs 4.2),(Gm 9 Pro USB 3.1 Type C vs Meizu Note 8 USB 2.0 Micro Usb) Hatta 4G hızı olarak bile daha iyi (Cat7 vs Cat4)
Buraya yazmadıklarıma da

linkinden bakıp karşılaştırabilirsiniz. Aynı fiyattaki bu iki telefondan nasıl Meizu Note 8 daha iyi bana açıklarsanız sevinirim :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Gm9 Pro başta işlemci (Gm9 Pro Snapdragon 660/Antutu 180k - Meizu Note 8 Snapdragon 632/Antutu 130k) ve kamera (Gm9 Pro DxOMark puanı 90, 4K Video çekebilme, EIS - Meizu test dahi edilmemiş), sonra da ekran (Gm9 Pro Amoled - Meizu Note 8 IPS), batarya [Gm 9 Pro 3800 mah (Amoled ekran) - Meizu Note 8 3600 mah IPS ekran], daha iyi. Wifi,Bluetooth,şarj hızı ve şarj soketi tipo olarak da daha iyi (Bluetooth 5.0 vs 4.2),(Gm 9 Pro USB 3.1 Type C vs Meizu Note 8 USB 2.0 Micro Usb) Hatta 4G hızı olarak bile daha iyi (Cat7 vs Cat4)
Buraya yazmadıklarıma da

linkinden bakıp karşılaştırabilirsiniz. Aynı fiyattaki bu iki telefondan nasıl Meizu Note 8 daha iyi bana açıklarsanız sevinirim :)
meizu note9 var gm nin durumu meçhul millet battı gözüyle bakıyor piyasaya mal veremiyor galiba meizu note9 daha iyi...

non4me

Asistan
Reaksiyon puanı
53
meizu note9 var gm nin durumu meçhul millet battı gözüyle bakıyor piyasaya mal veremiyor galiba meizu note9 daha iyi...

Aynı fiyatsa Meizu Note 9 daha iyi fakat piyasada Meizu Note 9 yok. Online alışveriş sitelerinin neredeyse hiçbirinde stokta yok. Kim piyasaya mal veremiyor :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

işte var bakkaldan alma a101 de olursa olur...
Meizu Note 9 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) | Trendyol
pandami nedeni üretim yoksa ondandır.

non4me

Asistan
Reaksiyon puanı
53

işte var bakkaldan alma a101 de olursa olur...
Meizu Note 9 64 GB (Meizu Türkiye Garantili) | Trendyol
pandami nedeni üretim yoksa ondandır.
Attığın linklerden Hepsiburada, Trendyol ve Turkcell'de stokta yok, Meizu sitesinde zaten satış yok :)

Pandemi nedeniyle üretim yoksa veya kısıtlıysa hepsinde öyle, yalnızca Meizu'da değil.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Şahsen ben almam, güncel yakın zamanda çıkmış bir telefon değil ayrıca gm kullananların çoğu 1 sene sonra arızalar vermeye başlıyor diye dert yanıyor.