GM 9 Pro Alınır Mı?

Daemøn

Asistan
Arkadaşlar 2 Ay Sonra Yeni Telefon Alacağım GM 9 Pro Almayı Düşünüyorum Sizce Alınır Mı Yani Telefon Güzel Mi Günde 1 Şarj Gider Mi Almalımıyım

Youtube'daki testlerde fazla ısınıp kapandığı görülüyor. Arkadaşımda bu telefondan var, kendisi de bu kapanma olayını doğruladı. 2 ay sonra telefon fiyatları düşebilir, o zaman daha güzel telefonlar tercih edilebilir.

Daemøn

Asistan
Youtube'daki testlerde fazla ısınıp kapandığı görülüyor. Arkadaşımda bu telefondan var, kendisi de bu kapanma olayını doğruladı. 2 ay sonra telefon fiyatları düşebilir, o zaman daha güzel telefonlar tercih edilebilir.
Hmm Anlıyorum Peki Samsung M20 Alınır Mı? Yani Güzel Mi

Note 8 pro yazanları veya redmi note 8 pro yazanlara bakmayın. mi8 pro'nun üstünde ıphone cihazlarda ki gibi bir çentik ve arka da dikey çift kamera var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama eğer diyorsanız ki ikinci el çok azıcık olsun istemyiorum, o zaman redmi note 8 veya realme 5i öneririm. Redmi note 8 ve realme 5i çok iyi cihazlar. Ve bu bütçeye çıkabiliyorsanız da zaten ikinci ele pek bakmanıza gerek yok ama ben söylemiş olayım dedim.

Son düzenleme:

Daemøn

Asistan

Note 8 pro yazanları veya redmi note 8 pro yazanlara bakmayın. mi8 pro'nun üstünde ıphone cihazlarda ki gibi bir çentik ve arka da dikey çift kamera var.

Ama eğer diyorsanız ki ikinci el çok azıcık olsun istemyiorum, o zaman redmi note 8 öneririm. Redmi note 8 çok iyi bir cihaz. Ve bu bütçeye çıkabiliyorsanız da zaten ikinci ele pek bakmanıza gerek yok ama ben söylemiş olayım dedim. Redmi note 8 e de bakabilirsiniz ve o da çok iyi.
Bu Güzele Benziyor Sence Almalımıyım?

Bu Güzele Benziyor Sence Almalımıyım?
Alınır ama ithalatçı garantili.

Bu üründe çok fazla yorum da var.

KISACA eğer bu bütçeye çıkabiliyorsanız redmi note 8 veya realme 5i öneririm. Bu ikisi arasından da redmi note 8 öneririm.

non4me

Asistan

Kendim 5 aydır kullanıyorum. Pubg mobile, cod mobile gibi zorlayan oyunları aktif olarak oynuyorum hiç kapandığını görmedim.

Arkadaşlar 2 Ay Sonra Yeni Telefon Alacağım GM 9 Pro Almayı Düşünüyorum Sizce Alınır Mı Yani Telefon Güzel Mi Günde 1 Şarj Gider Mi Almalımıyım

Şarjı kesinlikle iyi gidiyor. M20 antutu puanı 130.000 gm9 pro antutu puanı 183.000. Ayrıca m20 exynos işlemci kullanıyor yani ısınma sorunu daha fazla ve performans olarak daha geride. Gm9 pro snapdragon kullanıyor ve bu işlemcinin iyi olup olmadığını da Redmi Note 7 kullanıcı yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz.

Ha ben gm9 pro en iyi telefondur daha iyisi yoktur demiyorum bütçeniz varsa Redmi Note 8/8 Pro alabilirsiniz.

non4me

Asistan
Eski telefonum GM6 idi. Kesinlikle General Mobile telefon almamanı öneririm. Genellikle çok sorun çıkarıyolar.
Gmnin eski telefonları cidden sıkıntılıydı. Discovery, Elite, Gm4 ( annem hâlâ kullanıyor ), Gm5 plus (gm9 prodan sonra en sıkıntısız olanı, babam hâlâ kullanıyor), gm6, gm9 pro hepsini deneyimledim ve Gm9 Pro aralarındaki en kalitelisi olmuş.

NotBeACoward

Asistan
Gmnin eski telefonları cidden sıkıntılıydı. Discovery, Elite, Gm4 ( annem hâlâ kullanıyor ), Gm5 plus (gm9 prodan sonra en sıkıntısız olanı, babam hâlâ kullanıyor), gm6, gm9 pro hepsini deneyimledim ve Gm9 Pro aralarındaki en kalitelisi olmuş.
GM9 aralarında tabikide en iyisidir de. Genelleme yapıcak olursam General Mobile çok iyi bir marka değil. Değmez bana kalırsa

Son mesajlar