Giovani Dos Santos Galatasaray'da!

judgment666

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Buarada arkadaşlar transfer sezonu tam olarak ne zaman kapanıyor ?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
1 Şubat'ta bitiyor.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar yeni aldigim bir bilgiyi sizlerle paylasmak istiyorum.

Giovanni Dos Santos cok buyuk bir aksilik cikmazsa Pazar gunune kadar Istanbul'a gelecektir. Dos Santos haberi aciklanincaya kadar Ali Turan haberi aciklanabilir.
Zamanlari konusunda bir bilgi alinca sizlere ileticem ...

Saygilarimla,

varta çok sağol bilgilendirmen için :D
ama leo gidicek te valla, bu forumdaki herkesden daha çok mutlu olucam :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Ben. :D 4'te kapatırım dükkanı. :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bende nöbetteyim hiç umudum olmasada :)

ultraslan19

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu gece açıklanacağını sanmıyorum...Transfer gerçekleşti, merak etmeyin... Yarın akşamı bekleyin...

judgment666

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bi sigara içip gelsem şöyle dos santos gelmiş olsa üstüne bi sigara daha yaksam :drool:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Daha Jo'nun şovu bitmeden açıklanacağını düşünmüyorum. :) İmzayı hele bir atsın ondan sonra heyecanlanmaya başlayın. :)

judgment666

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynen iyi geceler arkadaşlar yarın güne santosla başlamak ümidiyle iyi nöbetler..

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
santosun gelceği yok akşam bende yatıyorum :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bu saatten sonra kimse gelmez yatın uyuyun :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Çatlattın bizi Dos Santos. :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Kaç kişiyi uykusuz bırakıyor ne zamandır , ayıptır ya:D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Valla Pazar günü adamı göreceğiz ama önceden bir sevindirmiyorlar bizi. :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ağzından bal damlıyor ortak, inşAllah :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
İnşallah. :D

Bu konuya 200. mesaj olmuş maşallah. :D

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
201. mesaj bana nasip oldu desene :D

5 30 oldu hala bişiy yok ya :D

bizde nasıl bişiysek para verseler git bekle deseler beklemem :D

judgment666

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hadi bakalım günaydın. yarım saat kalmış imza törenine :thumbup:

varta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar, yeni gelismeler su sekilde ;

Kewell'in sakatlanmadan once, tek saglikli forvet olarak kalan Shabani Nonda'nin sozlesmesi fesh edilecekti. Ancak beklenmedik bir sekilde gerceklesen Kewell'in sakatligi amcamin soyledigine gore yoneticileri tekrar dusundurmeye itti. Simdilik daha kesin bir dusunceleri yok ama bir karar verip harekete gecmeleri an meselesi. Amcam, "Tasin altina elimizi koymamiz gerektigini biliyoruz, ama en iyi alternatifi ariyoruz." dedi. Bu alternatifleri sordugumda tane saydi :
1) Risk alarak bir an once Nonda'nin sozlesmesini fesh edip, Dos Santos'u alabiliriz.
2) Nonda'nin az cok piyasasi var, sozlesmesini fesh etmek yerine takasta biraz ustune para koyup takasa girisebiliriz. (Mustafa Pektemek)
3) Baros'un sozlesmesinin askiya alinma ihtimali var, cunku iyilesmesi uzun surucek. Bu surede Nonda'dan yararlanabiliriz. (Nonda UEFA'ya kayitli yegane forvet oldugu icin.)

Bunlarla beraber yarinki macimizin ertelenme ihtimalinin yuksek olmasinin onlara zaman kazandirabilecegini belirtti.

Dos Santos konusunda ise kulubu ve kendisiyle herhangi bir puruzun kalmadigini, sadece kontenjanin nasil acilacagini dusunduklerini soyledi. En buyuk sorunun bu oldugunu bildirdi. Bu konuda en cok Rijkaard'in dusuncelerinin yon verecegini belirtti.

Ayrica Ali Turan konusunda ise cikan son puruz haberi dogrudur. Nedeni tamamen Kayserispor'lu yoneticilerin CINGENELIGINDEN kaynaklandigini belirtti, ve dedi ki Ali Turan bizim icin diger takimlardan gelen teklifleri reddetti ve kararliligini gosterdi. Bizde onu yuzustu birakmayip tabiki almak istiyoruz, ama Kayserispor yoneticileri cingene pazarligi pesindeler. Elbet bitirmeye calisicaz. Ama biraz daha zaman gerekiyor. Bizde bitti diyorduk, hatta Ali Turan'a bile haber verilmisti ...

Yeni gelismeler aldikca bildiricem,

Saygilarimla,

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar, yeni gelismeler su sekilde ;

Kewell'in sakatlanmadan once, tek saglikli forvet olarak kalan Shabani Nonda'nin sozlesmesi fesh edilecekti. Ancak beklenmedik bir sekilde gerceklesen Kewell'in sakatligi amcamin soyledigine gore yoneticileri tekrar dusundurmeye itti. Simdilik daha kesin bir dusunceleri yok ama bir karar verip harekete gecmeleri an meselesi. Amcam, "Tasin altina elimizi koymamiz gerektigini biliyoruz, ama en iyi alternatifi ariyoruz." dedi. Bu alternatifleri sordugumda tane saydi :
1) Risk alarak bir an once Nonda'nin sozlesmesini fesh edip, Dos Santos'u alabiliriz.
2) Nonda'nin az cok piyasasi var, sozlesmesini fesh etmek yerine takasta biraz ustune para koyup takasa girisebiliriz. (Mustafa Pektemek)
3) Baros'un sozlesmesinin askiya alinma ihtimali var, cunku iyilesmesi uzun surucek. Bu surede Nonda'dan yararlanabiliriz. (Nonda UEFA'ya kayitli yegane forvet oldugu icin.)

Bunlarla beraber yarinki macimizin ertelenme ihtimalinin yuksek olmasinin onlara zaman kazandirabilecegini belirtti.

Dos Santos konusunda ise kulubu ve kendisiyle herhangi bir puruzun kalmadigini, sadece kontenjanin nasil acilacagini dusunduklerini soyledi. En buyuk sorunun bu oldugunu bildirdi. Bu konuda en cok Rijkaard'in dusuncelerinin yon verecegini belirtti.

Ayrica Ali Turan konusunda ise cikan son puruz haberi dogrudur. Nedeni tamamen Kayserispor'lu yoneticilerin CINGENELIGINDEN kaynaklandigini belirtti, ve dedi ki Ali Turan bizim icin diger takimlardan gelen teklifleri reddetti ve kararliligini gosterdi. Bizde onu yuzustu birakmayip tabiki almak istiyoruz, ama Kayserispor yoneticileri cingene pazarligi pesindeler. Elbet bitirmeye calisicaz. Ama biraz daha zaman gerekiyor. Bizde bitti diyorduk, hatta Ali Turan'a bile haber verilmisti ...

Yeni gelismeler aldikca bildiricem,

Saygilarimla,

@varta: 3 alternatife ek olarak sağlık ekibine transfer yapmayı düşünmüyorlar mı diye bir sorar mısın? Allah o sağlık ekibini bildiği gibi yapsın. Acilen değiştirilmesi gerekiyor.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
şu konuya her cevap yazıldığında anasayfada son başlıkların arasına geliyo ve her seferinde aha gerçekten de geldi galiba diyorum ama her seferinde aynı konuyla karşılaşıyorum :D yapmayın artık arkadaşlar ya bize de yazık :D

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
şu konuya her cevap yazıldığında anasayfada son başlıkların arasına geliyo ve her seferinde aha gerçekten de geldi galiba diyorum ama her seferinde aynı konuyla karşılaşıyorum :D yapmayın artık arkadaşlar ya bize de yazık :D

aynen he :D