Giovani Dos Santos Galatasaray'da!

emrebilge

Asistan
7 Ağustos 2008
170
0
16
Bir yanlışı düzeltmek istiyorum. alisamiyen değil İnşallah aslantepe sene ye yıkılacak. Bu arada kesinlikle artık aslantepenin üstü tamamen kapanır olamalı çünkü kuşlar kaçmasın buradan yetkililere sesleniyorum kuşlar kaçabilir. :D

judgment666

Asistan
21 Ocak 2010
156
1
0
Bir yanlışı düzeltmek istiyorum. alisamiyen değil İnşallah aslantepe sene ye yıkılacak. Bu arada kesinlikle artık aslantepenin üstü tamamen kapanır olamalı çünkü kuşlar kaçmasın buradan yetkililere sesleniyorum kuşlar kaçabilir. :D

Merak etme Neill o kuşları kovar boşuna demedi adam bana kuş avcısı derler diye:dil:

LAZER

Asistan
18 Ağustos 2006
199
6
0
bu arada ilginç rakamlar ikisinin satın alma bedeli nerede ise sercandan ucuz yerli futbolculara fiyat biçenlere duyrulur

türkspor.nete gere

Galatasaray Jo için sezon sonuna kadar 800 bin sterlin verecek, sözleşme SATIN ALMA OPSİYONLU yapıldı.. Sezon sonu SATIN ALMA FİYATI İSE 8.2 milyon sterlin..

Giovanni Dos Santos'un sezon sonuna kadar kiralık bedeli 600 bin sterlin. SATIN ALMA OPSİYONLU TRANSFER EDİLİRSE, sezon sonu ödenecek rakam 5.5 milyon sterlin..

TazzzY

Dekan
Emektar
12 Kasım 2008
7,353
275
263
bu arada ilginç rakamlar ikisinin satın alma bedeli nerede ise sercandan ucuz yerli futbolculara fiyat biçenlere duyrulur

türkspor.nete gere

Galatasaray Jo için sezon sonuna kadar 800 bin sterlin verecek, sözleşme SATIN ALMA OPSİYONLU yapıldı.. Sezon sonu SATIN ALMA FİYATI İSE 8.2 milyon sterlin..

Giovanni Dos Santos'un sezon sonuna kadar kiralık bedeli 600 bin sterlin. SATIN ALMA OPSİYONLU TRANSFER EDİLİRSE, sezon sonu ödenecek rakam 5.5 milyon sterlin..

Bu 8 Yabancı kısıtlaması yüzünden Anadolu kulüpleri ellerindeki Orta seviyedeki futbolcuları Avrupadaki üst Futbolcuların Fiyatında satıyorlar Bursa Ve kayseri örneğinde olduğu gibi Satsınlar bakalım Jo Varken sercan alınırmı :cool:

judgment666

Asistan
21 Ocak 2010
156
1
0
Kayseri transfer politikasını bilmiyorum ama bursanın sercana okadar fazla bonservis ücreti çekmesinin sebebi taraftar baskılarından korkmaları. çünkü sercan bursasporun herşeyi.. Başkat sercanı satıcaksa işte bukadar bonservis bedeli aldık bu yüzden sattık diyebilmek için uçuk rakamlar söylüyor..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Ben yarın gelir diyorum ama belli olmaz. Nöbete devam. :)

karavanasam

Öğrenci
22 Ocak 2010
5
0
0
18050_261944083019_694338019_3342373_4614253_n.jpg

arkadaşlar, ben gs tv nin ana sayfasında takılıyorum hep. her an geldi gelecek diye beklerken 23:14 de bu resimle karşılaştım. hemen kaydettim pc ye. sonra anlaşma şartlarına bakıyım dedim. resim kalkmıştı. 2 dk bile durmadı. ana sayfada. ben alındığına inanıyorum. ama bi hata oldu galiba.. erken koydular. sonra geri aldılar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
O resim eski bir resim. Anlaşma olduğunda başkasını koyarlar.

karavanasam

Öğrenci
22 Ocak 2010
5
0
0
ben beklemedeyim.. ama içimden şöyle bişey geçiyo, ilk bi jo imzalıcak. akşama doğru öbür gün için de dos santos gelcek. Yarın da nonda gider.

bu arada dos santos avrupada oynayacak mı?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Dos Santos'ta sıkıntı yok. UEFA'da oynayabilir.

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243
uefa da da çeyrek finale çıkarsak jo oynayabilecek diyorlar..
kesin bilgisi olan varmı?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Jo hiçbir maçta yok. :)

Brezilyalı golcünün yıldızı 3 sezonluk CSKA Moskova macerasında parladı. Moskova ekibinde 53 karşılaşmada 30 gol atan Joao Alves, 2008 yılının yaz döneminde İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'ye transfer oldu. City formasıyla 9 karşılaşmada 1 gol kaydeden Brezilyalı golcü oyuncu, Everton'a kiralandı. Joao Alves, 2008-2009 sezonun ikinci yarısında oynadığı 12 maçta 5 gol kaydetti. Everton'ın Avrupa Ligi maçlarında forma giyen Jo, Galatasaray'ın Avrupa Kupası maçlarında oynayamayacak.

varta

Öğrenci
21 Ocak 2010
15
3
0
Arkadaslar yeni aldigim bir bilgiyi sizlerle paylasmak istiyorum.

Giovanni Dos Santos cok buyuk bir aksilik cikmazsa Pazar gunune kadar Istanbul'a gelecektir. Dos Santos haberi aciklanincaya kadar Ali Turan haberi aciklanabilir.
Zamanlari konusunda bir bilgi alinca sizlere ileticem ...

Saygilarimla,

_Saytun_

Profesör
10 Ekim 2008
1,453
9
218
Arkadaslar yeni aldigim bir bilgiyi sizlerle paylasmak istiyorum;
Giovanni Dos Santos cok buyuk bir aksilik cikmazsa Pazar gunune kadar Istanbul'a gelecektir. Dos Santos haberi aciklanincaya kadar Ali Turan haberi aciklanabilir.

Saygilarimla,

varta bizi bol bol bilgilendir. Daha fazlasını bekliyoruz

Saygılarımızla, :)

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243

Saygilarimla,

hay ağzını öpeyim :D

saygı bizden :)

Handikap

Profesör
3 Nisan 2009
1,987
90
0

Saygilarimla,
Bilgi için teşekkürler...

Böyle güzel haber paylaşımları, çok mutlu ediyor inanın...

hunter5334

Öğrenci
3 Mayıs 2009
88
2
0

Saygilarimla,

Kaynak sağlam mı ?