Gerçek olmayan fakat beni korkutan şeyler

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(Lütfen yorum yazın harbiden yardıma ihtiyacım var harbiden şu jeff' den bir an olsun korktum)

Hiç hayatınızda ''Slender man'' diye birini duydunuz mu? Veya ''Jeff The Killer''?
İşte bu iki gerçek olmayan ama gerçek zannedilen 2 karakterdir.
Merhaba arkadaşlar bugün işte bu konudan bahsedeceğiz. Dünyada korkman için bir sürü neden ve neden oluşturan karakterler vardır.
Mesela Slender man ormanda takım elbiseli yüzü olmayan bir adam. Bunun oynu var birde. Bazı deliler buna gerçek diyor.
Mesela jef the killer(Biraz korkunç bir yüzü var da ben bile ürktüm :/)Bir kadın katil.Ama öyle normal insan gibi gözükmüyor.
Millet ona gerçek diyor mesela(youtube'da) bu karakter aslında bir hikayeden uyarlanma. Hikayeler gerçek olmaz zaten bunu herkez
bilir ama neden herkez ona ''canlı'' desin ki? İşte bunu anlamadığım için bu konuyu açtım. Bu 2 karakter ile ilgili ben flim görmedim.
Çünkü filim olmassa arkaplan olmaz ve bu sayede yalancılar makyaj, photoshop yaparak fırsat kazanır. Siz ne dersiniz?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lütfen yardım edin hep oynadığım oyundan ürkmeye başladım

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
3 İhlas 1 Fatiha 1 Ayet-ül Kürsi 1 de Felak-Nas oku geçer;)

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun arkadaşlar yani doğru akla kötü bir şey gelince oku dua gitsin

Başka yorumu olan

Duadan sonra daha iyi hissettim kendimi

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bunu izle geçer;
[video=youtube;6UTctsjAEOY]http://www.youtube.com/watch?v=6UTctsjAEOY[/video]

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varya bir an kendime sordum''Ben bu şeyden ürktüm dediğim zaman ne içmiştim?) :)

Pekiya jeff the killer?

Asıl beni korkutan oydu (harbiden şaka değil)

Onun hakkında bilgi verebilcek?(gerçek olmadığına dair)

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başımdan geçen olay yüzünden geceleri GTA 4 oynayamam. Bi gece evde ailem yok, evde tek im. Böyle bi ortama da bi de aşırı sağanak yağmur vardı, gök gürültüsü, üstüne pencereden sızan rüzgar ın çıkardığı ıslık. Gta 4 te geceydi. Fabrikadaki hayaleti bilen vardır. Şeytan dürttü tabi, gittim fabrikaya. Girişi korkutucu fare sesleri duyulan küçük tünel, ilerledim ve eski fabrikaya büyük bi çatlaktan girdim. İçerisi karanlık. Sadece pencereden içeri süzülen ışıklar az-çok aydınlatıyor içeriyi. Sonra sana hayalet seslenmeye başlıyor. (Bende küçük kalp krizi başlıyor :) Daha sonra evin dışarısından bir bebek çığlığı duymamla, ışık hızında kendimi evden dışarı attığımı biliyorum :) çok fena bi geceydi :)

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varya kardeşim mutfakdan iki çikolata aldım geliyorum yere birşey düştü ürktüm sonra filimden bir efekt geldi varya anlatamam

Söylediğim gibi jeff the killer?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunlar creepypasta hikayeleri en tanınanları
Gerçek değiller, gerçekçi olması ve korku uyandırılması için çeşitli şeyler yapılıyor.
Ama bazı hikayelerin yazarları gerçek seri katillerden esinlenip yazıyorlar.
Texas Chainsaw filminin yapımında ed gein'den esinlenilmiş mesela vs vs...

KhaosLegion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bunlar tamamen uydurma ama cidden bunu uyduran yetenekli birisi :) Gerçek olduklarını var sayarsak Slenderman den kormana gerek yok çünkü o sadece ormanda ortaya çıkar bunları araştırdımda söylüyorum :D Slenderman boyu kütlesi gerçek adı cinsiyeti bilinmeyen bir yaratık fakat bakıldığında erkeğe benziyor normal insanın yaklaşık 2-3 katı uzunluğunda bir şey :D fakat istediği kadar büyüyebildiği için boyu belli değil sadece Sinisterman Babası olarak biliniyor...

Jeff The Killer ilk olarak Jeff kadın değil erkek ve başından geçen bir dizi olaylar sonucu bu hale geldi fakat Jeff in böyle olmasının en büyük sebebi içinde gizli olan o manyaklık tam bir deli hikayesini öğrenmek istersen ve ingilizceden biraz olsun anlıyorsan işte link :
http://shesterenka.deviantart.com/gallery/?catpath=/&offset=96
buradan geriye doğru git page 1 den başla cidden harika bir hikayesi var gelelim gerçekte olsaydı yapabileceğin tek şey her zaman tetikte olup asla uyumaman gerek çünkü uyursan bir daha asla kalkamassın....
Fiziksel özellikleri 17 yaşında uzun şaçlı ağızında kocaman gülümseme olan biri ağızını bıçakla kestiği için öle gözleri çok büyük çünkü göz kapaklarını da kesmiş bembeyaz bir tene sahip çünkü yandığında teni bu hale gelmiş hikayesini oku hepsini anlayacaksın ...

Ve düşünelim Slenderman VS Jeff The Killer kim alır ???
Cevap bir video ya dönüştürülüp Youtube a konmuş bile :) Cidden harika sonuna kadar izle fakat çünkü cevap sonunda ama videoyu anlaman için Jeff'in hikayesini okumuş olman gerek çünkü bazı kısımlar onun geçmişi ile ilgili bu yüzden önce hikayeyi oku ve buda video :
https://www.youtube.com/watch?v=adIoxaJHsBI

Ve buda Jeff in yakalanıp hikayesini anlatığı video olarak youtube a konulmuş bir ses kaydı sadece dinle sonuna kadar ingilizce biliyorsan bunuda anlarsın nasıl bir gülüşe sahip olduğunu da öğrenirsin :
https://www.youtube.com/watch?v=oQ5OhFLGi_k

son olarak korkman gereken daha bir çok yaratık var : Eyeless Jack gibi Unwanted House Quest gibi ve nicesi :)

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Boş işlerle uğraşma namaz kıl huzura kavuş :) oyundan ibaret karakterden tırsılır mı ya ? yaş kaç :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
slendermani ilk defa duydum :D hani hannibal, testere filan dese neyse :D birisi de kanuniye suç duyurusunda bulunduydu de mi :D insanlar çok etkileniyor. vampirle kurt adamlar vardı de mi sırada :D gülme tuttu ya..

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nette slenderman'e ait videolar'a bakınıyorum.gençler ellerinde kamerayla gezinip duruyolar karşılarna o yaratık çıkıyo :D :D kamera ellerinde dolaşmaları tesadüf mü ?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
piskiyatri yardımına başvurun bende gidiyorum rahatlarsınız. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slenderman korkunç değil bence ama jeff the killerın yüzüne bile bakamıyorum geceleride o yüzü beni çok korkutuyor:unsure::scared:

Deutsch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunu izle geçer;
[video=youtube;6UTctsjAEOY]http://www.youtube.com/watch?v=6UTctsjAEOY[/video]

Onu orada bir dövseler çok dayaklık yerlere girmiş metro filan ağzına kürekle vurmak lazım,ben olsam şahsen yaparım,

Bu arada senin korkuna gelince arkadaşım dua edebilirsin,içini rahatlatan bir çözüm olacaktır. Komedi gerekirse seninde yatağının çaprazında ki çekmecede bir Eagle midir nedir silah varsa korkmana gerek kalmaz.Ev cephanelik gibi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence jeff the killer vs slander man da jeff alır. Bide slender man gerçek olsa ben gidip ya bomba ya da pompalı alıp ormanına gidip kafasını patlatırım iş bitti!:dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KArdesim bunlar gerçek deil bende bunlardan çok korkardım ama düşündüm Slendermn ormanda çıkar ben ormandamıyım hayır? :D

Jeff gelince doğumgününe gitmek istemeyen bi çocuk sende gti evinde doğum günü süsü yap gelmesin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh: Sanki odamda beni birisi izliyormus gibi. ^-^ AMa jeff the killer sevdiğim erkektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence ya o oyunu sil oynama yada git korkun la yüzleşmek için o oyunu korkmadan oynamayı denemelisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:ben bu ikiliyi biliyorum jeff gerçek ama eski zamanlarda hayatınıda tabi slender man 1600 yılında varmış ama artık çok tan ölmüş yani jeeff te öle bu olaylar gerçek ama şimdi yoklar yani korkulacak bir şey yok :):thumbup1::clap::blushing::unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir düşün gerçek olsaydı bile nden senin yanına gelsin ki eğer bu düşünce rahatlatmıyorsa benden bu kadar hem jeff kız değil erkek

Aimee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Off çok saçma bence bir doktora görün.