General Mobile Akıllandı

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
General Mobile Akıllandı

Cep telefonu pazarına yeni bir hareket getirmeye hazırlanan General Mobile, düzenlediği basın toplantısı ile "Smarter Phone" konseptini ve bu segmentte yer alan 3 yeni modeli T3, S3 ve Q3'ü tanıttı.

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Fiyatları hakkında bir bilgi?
Birde hepsi çift sim kartlı mı ?

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
General Mobilenin hatası yeni gelişmiş modelleri çift sim kartı desteklemiyor. Çift sim kart yoksa insanlar GM neden alsınki. Zaten bir sürü marka model var

gokceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General Mobile şu anda FOX modelini çıkardı. Androidli vs. 499 lira fiyatı. bikaçgüne ise bu telefonu ödül olarak verdiği bir yarışma başlatacakmış. Facebook sayfasında duyurdu. yarışma da general mobile facebook sayfası üzerinden olacak. incelemenizi öneririm. http://www.facebook.com/GeneralMobile

Aline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
General Mobile çift sim kartlı diye almıştım ona bile pişman oldum şarj ve internet bağlantı sorunu sebebiye. Tek kartlıya bakarak zaman bile harcamam. İstediği kadar Smartphone çıkarsınlar kalitede diğer markaların gerisinde kalıyorlar.

barca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski modeller konusunda Aline'ye katılıyorum. Ancak yeniler için öyle deme be Aline. 10 numara olmuşlar. Çünkü artık sistem eski sistem değil. teknoloji çok ilerledi. her marka buna uymak zorunda. ve bence general mobile bu noktada ayıran şey de fiyatı. uygun fiyatlar gerçekten. Şu son modelleri görene kadar ben de senin gibi düşünüyordum ancak artık öyle düşünmüyorum.

Aline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eski modeller konusunda Aline'ye katılıyorum. Ancak yeniler için öyle deme be Aline. 10 numara olmuşlar. Çünkü artık sistem eski sistem değil. teknoloji çok ilerledi. her marka buna uymak zorunda. ve bence general mobile bu noktada ayıran şey de fiyatı. uygun fiyatlar gerçekten. Şu son modelleri görene kadar ben de senin gibi düşünüyordum ancak artık öyle düşünmüyorum.

İşte eski kötü tecrübeler ve önyargı birleşince öyle oluyor :):) ben yine de almam alana da mani olmam. Şansımı Samsungda ya da büyük ihtimal LG optimus Black'te deneyeceğim:)

barca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman aline sana şunu önerebilirim, general mobile facebook sayfasında bir yarışma başlatmış hatta 2 yarışma :) ödül olarak da FOX veriyor. fox u kazandığında denemiş olursun hem, değiş mi yoksa eski General Mobile mı :) açıkcası ben 2sine de katıldım. şansım artsın diye. bakalım ne olacak, tabii umarım ben kazanırım :blush:

Son mesajlar