General Mobile GM 22 ailesinin çıkış tarihi belli oldu!

  • Konuyu başlatan Oğuz Çakır
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuz Çakır

SDN Okuru
Yeni nesil mobil deneyimi müşterilerine sunmaya hazırlanan General Mobile, GM 22 ailesini ve GM Watch akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor.

Yerli akıllı telefon üreticilerinden General Mobile, ürün ailesini genişletemeye devam ediyor. Uzun süredir kullanıcıların karşısına fiyat performans odaklı ürünleriyle çıkan şirket, bu sene de geleneği bozmayarak GM serisinin yeni üyelerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Son olarak yeni nesil mobil deneyimi müşterilerine sunmaya hazırlanan General Mobile, GM 22 Ailesini ve GM Watch akıllı saatini tanıtacağı tarihi açıkladı. İşte şirketin yakında tanıtacağı ürünler…​

General Mobile GM 22 ailesi ve GM Watch 25 Ocak’ta geliyor​

Geçtiğimiz yıl sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken GM 21 ailesini tanıtan General Mobile, özellikle uygun fiyatlı ürün isteyen kullanıcıları kendine çekmeyi başarmıştı. Bun ek olarak tam kablosuz kulaklık da satışa sunan şirket, bu sene akıllı saat pazarına da giriyor.

general-mobile-gm-22-ailesinin-cikis-tarihi-belli-oldu-1.jpg


Sıra dışı mobil deneyim sunmaya hazırlanan General Mobile, 25 Ocak Salı günü saat 12:00’de, GM 22 Pro, GM 22 Plus, GM 22 ve GM Watch ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacak. Mobil dünyasında dikkatleri üzerine çekecek olan ürünler, 25 Ocak 2022 tarihinde ön siparişe açılacak.

General Mobile’ın yeni nesil mobil ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar 1 Şubat 2022 tarihine kadar ön sipariş imkanından yararlanabilecek. Ne yazık ki ürünün teknik özellikleri ve fiyatı şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak önceki modellerden yola çıkarak orta sınıf bir ürün geleceğini söylemek mümkün.

Kaynak: General Mobile GM 22 ailesinin çıkış tarihi belli oldu!
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst