General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
16 Aralık nerde yazıyor. Bu arada daha bana gelmedi

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Fotoğraf çekim kalitesi sarı durumu ekran görünümü güzel değil yazmışlar sağda solda.gmd almiycam diye baya laf ettim kendime ama yine gmd düşünmeye başladım...pişman olurmuyum

Usta ben samsungların o yüksek modellerini hiç kullanmadım, fotoğraf kaliteleri nasıl bilmiyorum. Bu sebeple gm ile onları kıyaslayamıyorum.

Ama bunun kalitesi bence normal, bir cep telefonu için iyi. (çok kaliteli resimler çekecekseniz iyi bir fotoğraf makinesi almalısınız)

Şarjı diğer akıllı teller gibi kullanmanıza bağlı, genelde 1 gün gidiyor.

IMG_20151208_134853-1200.jpg

IMG_20151208_134859-1200.jpg

IMG_20151208_134945-1200.jpg

IMG_20151208_140324-1200.jpg

Bunlarda cepten cektiğim bir kaç görüntü...

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
2 hafta önce eşime bu cihazı aldık, gayet güzel. Çok stabil ve şarjı çok iyi.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Tabiki fark var ama Gm değil google veriyor güncellemeyi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
GM sık sık güncelleme yapıyor. Fakat ben güncellemelerin çoğunda bir fark göremiyorum, siz görüyor musunuz?
gelen güncellemeler görsel olarak yenilik getirmiyor zaten mesela 6.0 da sd kartı dahili hafıza olarak atama geldi ve bunun gibi bazı öellikler geldi 6.0.1 de ise yeni emojiler geldi ve 2 kere hızlı güç tuşuna basınca kameraya geçme geldi....

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
gelen güncellemeler görsel olarak yenilik getirmiyor zaten mesela 6.0 da sd kartı dahili hafıza olarak atama geldi ve bunun gibi bazı öellikler geldi 6.0.1 de ise yeni emojiler geldi ve 2 kere hızlı güç tuşuna basınca kameraya geçme geldi....

Bilgi için teşekkür ederim. Sd kartı dahili hafıza olarak nasıl atayacağız tarif edebilir misin?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Arkadaşlar merhaba. :) Benim bi' tanıdığımda 4G Dual var ve pil bölümününe baktığımızda "Kablosuz"un çok fazla şarj yediğini gördük. Bunun şebeke kalitesiyle alakası var mı? WİFİ'da kapalı olmasına rağmen ekrandan fazla şarj tüketiyor. (6.0 Kurulu)

sea_demon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yeri değil ama 2 tel arasında kaldım samsung j7 siyah sıfır kapalı kutu ve 1 aylık sony c5 ultra aynı para hangisi alinir

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Bilgi için teşekkür ederim. Sd kartı dahili hafıza olarak nasıl atayacağız tarif edebilir misin?
depolama ve usb seçenegi var ayarlarda ona gir ordan sd karta gir yukarda sağda üç nokta var ona tıkla ordan dahili hafızaya al seçenegi var ona tıkla al ama onu yaparsan hafıza kartını biçimlendiriyor içindeki harşey silinir onları yedekle öyle yap... :) ha birde sd kartın class kaç hızı düşük class larsa yapmanı önermem telefonu uygualamaları yavaşlatır bendeki class 10 en hızlılarından bende sorun olmadı .....

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
depolama ve usb seçenegi var ayarlarda ona gir ordan sd karta gir yukarda sağda üç nokta var ona tıkla ordan dahili hafızaya al seçenegi var ona tıkla al ama onu yaparsan hafıza kartını biçimlendiriyor içindeki harşey silinir onları yedekle öyle yap... :) ha birde sd kartın class kaç hızı düşük class larsa yapmanı önermem telefonu uygualamaları yavaşlatır bendeki class 10 en hızlılarından bende sorun olmadı .....

Eyvallah... ellerinize sağlık.

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
6.0.1 güncellenesi en geç 16sında gelecek. Bu güncellemenin neler getirdiğine ercumentsolmaz.blogspot.com.tr adresinden bakabilirsiniz

Thezayn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu oyun oynamak icin aldım ama s3 miniden kötü cıktı order chaos 2 . avabel online bu oyunları oynayamıyorum ve kafayı yemek üzereyim özellikleri o kadar iyi ama bu oyunları kaldırmıyo cok sacma...

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Ben bu telefonu oyun oynamak icin aldım ama s3 miniden kötü cıktı order chaos 2 . avabel online bu oyunları oynayamıyorum ve kafayı yemek üzereyim özellikleri o kadar iyi ama bu oyunları kaldırmıyo cok sacma...
Kaldırmıyor derken kasıt ne? Kasıyor mu yoksa oyunları hiç açmıyor mu? Cihaz en yeni Android versiyonu kullandığı için bazen uygulamalar uyumlu olmayabilir. Bunun sorunu telefonda değil oyun geliştiricisinde

Nekba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu alalı iki ay olmuyor iki kere format atıldı bir kere de ana kart ve ekranı degistiki ben telefonu heleki sıfır sa özene bozene kullanırım aşırı donma ocak gibi ısınma kulakllik yerinde ses azalması camera çekmesi günden güne berbatlasmasi kısacası göz boyaması hiç mi hiç onermiyorum Mecidiyeköy e gittim telpa ya orada bizzat kendim anlatmak için gittim bir baktım herkes hemen hemn aynı bu general mobile 4G modelini tamir vs. İçin getirmiş
BEN ASİL SU KONUDA ASİRİ CAKİSTİM LUTFEN BANA YARDİMCİ OLUN BEN KİNSTOM MİDUR NEDİR O MARKA HAFİZA KARTİ ALDİM (16 GB) BUNA TAKTİM VE bütün BİLGİLERİMİ BUNA AKTARDİM VE İKİ GUN SONRA HATTİMDA NET COK AZALDİ BENDE İKİNCİ HATTA 1 2 GB NET VARDİ ONU TAKTİM VE BİLGİLER Bİ ANDA YOK OLDU SONRA ESKİ HATTİ BİR DAHA TAKTİM GENE AYNİ BİLGİLER YOK TELPADA BİSEY YAPMADİ UGRASMADİ ACİKCASİ BEN BU BİLGİLERİMİ NASİL KURTARA BİLİRİM LUTFEN YARDİM EDİN HALA BİCİMLENDİRMEDİM BİCİMLENDİRSEM GİDECEK BİLGİSAYAR FALAN OKUMUYOR BU CİHAZ BİLE ARTUK OKUMUYOR LUTFEN YARDİM EDİN BİLGİSİ FİKRİ OLAN VARSA BANA DONEBİLİR Mİ TESEKKURLER

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sakin ayama sonra bilgilerin gider kendi kendine tanıyamaz hale geliyor çok ama çok pişman olursun dahili hafıza yapma

kotku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu alalı iki ay olmuyor iki kere format atıldı bir kere de ana kart ve ekranı degistiki ben telefonu heleki sıfır sa özene bozene kullanırım aşırı donma ocak gibi ısınma kulakllik yerinde ses azalması camera çekmesi günden güne berbatlasmasi kısacası göz boyaması hiç mi hiç onermiyorum Mecidiyeköy e gittim telpa ya orada bizzat kendim anlatmak için gittim bir baktım herkes hemen hemn aynı bu general mobile 4G modelini tamir vs. İçin getirmiş
BEN ASİL SU KONUDA ASİRİ CAKİSTİM LUTFEN BANA YARDİMCİ OLUN BEN KİNSTOM MİDUR NEDİR O MARKA HAFİZA KARTİ ALDİM (16 GB) BUNA TAKTİM VE bütün BİLGİLERİMİ BUNA AKTARDİM VE İKİ GUN SONRA HATTİMDA NET COK AZALDİ BENDE İKİNCİ HATTA 1 2 GB NET VARDİ ONU TAKTİM VE BİLGİLER Bİ ANDA YOK OLDU SONRA ESKİ HATTİ BİR DAHA TAKTİM GENE AYNİ BİLGİLER YOK TELPADA BİSEY YAPMADİ UGRASMADİ ACİKCASİ BEN BU BİLGİLERİMİ NASİL KURTARA BİLİRİM LUTFEN YARDİM EDİN HALA BİCİMLENDİRMEDİM BİCİMLENDİRSEM GİDECEK BİLGİSAYAR FALAN OKUMUYOR BU CİHAZ BİLE ARTUK OKUMUYOR LUTFEN YARDİM EDİN BİLGİSİ FİKRİ OLAN VARSA BANA DONEBİLİR Mİ TESEKKURLER

Sakin ayama sonra bilgilerin gider kendi kendine tanıyamaz hale geliyor çok ama çok pişman olursun dahili hafıza yapma
Undeleter

https://market.android.com/search?q=pname:fahrbot.apps.undelete
Telefonu rootlayıp bu uygulamayla kurtarabilirsin

Nekba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rootlayamadim bi turlu

İnerecegubiz bi root programı king root denedim hata veriyor

O

Omerfrkozb

SDN Okuru
Arkadaslar gm 4g de sessize nasil aliuoruz titresim oluyor sadece sessiz olmuyor cevaplarmisiniz

A

Abdullahoğlu

SDN Okuru
Arkadaşlar ben GM 4g uyesiyim GTA vice city indiriorum siyah ekran cikio ardından durduruldu dio yardımcı olursanız sevinirim