General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nexus cihazlarının multimedya yönleri genelde çok kötüdür. Acaba bu cihazlarda öylemi?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Cihazda 64 bit, bağlantı ve multimedya teknolojileri ileri düzeyde sayılabilecek kaliteli bir işlemci bulunuyor. Zerre ısınma yok S410 larda. Lollipop ile birlikte gelen ART ve 64 bit birleştiğinde herhangi bir performans sorunu olacağını hiç zannetmiyorum arayüz saf android zaten hiç kasmaz. Buna ek olarak özgün havalı ve güzel bir tasarım ile birlikte oldukça yeterli düzeyde bir kamera. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Android One kapsamında en güncel cihaz olacak. Hali hazırda zaten 5.1.1 ile geliyor..
Bence bu cihaz yılın fiyat performans konusunda akıllı telefonu olmaya aday.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
One ve Nexuslar için yığınla custom rom var. Ses, sanal tuş vs takılmamak lazım. Hepsinin çaresi var

seyrane00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
fiyatına göre iyi özellikleri var birde google arkasında iyi i ş yapar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Arkasında Google olsun, 3310 olsun

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
5 incte 720p ekran mi ?????
Bu telefondaki en popüler oyun Pixel saymaca olur....

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
5 inç te 720 p geçerken kötü duruyor.

7'' 1024x600 nasıl? kardeşim buna sazan gibi atladı ama çokta kötü değil...
Foto%25C4%259Fraf-0037.jpg

rahmetliyi nasıl bilirdiniz? 3gsi kötü çekmiyor evde...

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sizce huawei g7 yerine bu telefonu almak mantıklı mı

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Gm nin servisi iyi değilmiş duyduğuma göre dogru mu

Memnun olan var olmayan var, çoğu general mobile telefonlarında usb soket bozulmuştu. Bizim telefonda da vardı aynı sorun. Telpa servisne gönderdik anakartı değiştirip yolladılar ve memnunuz ama memnun olmayanlar yoğunlukta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefon GM nin değil. GM sadece satıcı. Herşeyi Google yaptı satması GM den ve F/P de birinci şuan

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ya bu telefonu almayı düşünüyorum ama, internet te herhangi bir inceleme videosu falan da bulamadım, sadece ilk çıkış lansmanının görüntüleri falan mevcut, kimse alıp detaylı incelemedi mi daha bu telefonu? dün birkaç mağaza gezdim yoktu, en son vatan bilgisayarda buldum orda da bir adet kalmış ve kapalı kutuda olduğu için açmadılar..

şöyle elimize alıp incelemeden almak ta istemiyorum en azından detaylı bir inceleme videosu olsaydı da içimiz rahatlasaydı..

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Burası GM 4G kullananlar kulübünden çok, kullanmak istemeyenler kulübüne dönmüş. Gereksiz önyargılı yorumlar yerine, kullanan arkadaşlar yorum yapsada almayı düşünenlere bi faydası dokunsa...

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Burası GM 4G kullananlar kulübünden çok, kullanmak istemeyenler kulübüne dönmüş. Gereksiz önyargılı yorumlar yerine, kullanan arkadaşlar yorum yapsada almayı düşünenlere bi faydası dokunsa...

aynen kağıt üsttündeki bilgilere göre herkes bişeyler atıp tutmuş eline alıp kullanan yok herhalde daha :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
gm olunca discovery usb sorunundan sonra millet tırsıyor almıyor...

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Ben cihazı 3 gündür kullanıyorum. Son sürüm Android ile birlikte arayüz sade olduğu için performans başarılı. Kalite hissi orta seviyede dandik değil nazarımca fiyatına göre gayet başarılı. Bir kaç ay sonra bu cihaz için yazılan romlar zibil olur çünkü kaynak kodları yayımlanıyor. Cynogen Mod bile yazılım çıkaracaktır. Tereddüt etmeden alınabilir. USB portu mevzusuna gelince e bir zahmet soketi takarken yön doğruluğuna dikkat edin. Girmeyen yanlış yön ile zorlarsan kırarsın azıcık da kendinizi eleştirin. Özetle sağlamlık hissi veren orta seviye başarılı bir cihaz ve güncelleme desteği var arkasında. Cihaz da tek eksik erkan kalitesi. Benim eksi not verdiğim ek yön bu. Ekranı çok başarılı değil. Yeterli ama. Kamerası samsung sensörlü şaşırtır sizleri başarılı. Ön kamerada başarılı aydınlık ortamlarda iyi öz çekimler yapılır. Çok oyun meraklısı değilim adreno 306 gpu var idare eder oyun oynatma da. Abartı ısınma sı da yok zorlamaz isen nerdeyse ısınmıyor.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Güzel nokta kulaklık ile denemedim performanslı olacağını sanmam, dış sesi de yüksek değil... İçerisinde sadece google yazılımları mevcut. Multi Media cihazı olarak üst seviye olacağını düşünmüyorum...

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben cihazı 3 gündür kullanıyorum. Son sürüm Android ile birlikte arayüz sade olduğu için performans başarılı. Kalite hissi orta seviyede dandik değil nazarımca fiyatına göre gayet başarılı. Bir kaç ay sonra bu cihaz için yazılan romlar zibil olur çünkü kaynak kodları yayımlanıyor. Cynogen Mod bile yazılım çıkaracaktır. Tereddüt etmeden alınabilir. USB portu mevzusuna gelince e bir zahmet soketi takarken yön doğruluğuna dikkat edin. Girmeyen yanlış yön ile zorlarsan kırarsın azıcık da kendinizi eleştirin. Özetle sağlamlık hissi veren orta seviye başarılı bir cihaz ve güncelleme desteği var arkasında. Cihaz da tek eksik erkan kalitesi. Benim eksi not verdiğim ek yön bu. Ekranı çok başarılı değil. Yeterli ama. Kamerası samsung sensörlü şaşırtır sizleri başarılı. Ön kamerada başarılı aydınlık ortamlarda iyi öz çekimler yapılır. Çok oyun meraklısı değilim adreno 306 gpu var idare eder oyun oynatma da. Abartı ısınma sı da yok zorlamaz isen nerdeyse ısınmıyor.
G7 ile gm 4g arasında kaldım ne dersin hangi cihaz alınmalı

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Huwaei G7 bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem fakat şu bir gerçek bu cihazdan hızlı güncelleme alamaz...