Genelevde şok +18

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Genelevde şok

Geneleve giden adam çalışan kadınlar arasında karısını gördü.
Polonyalı koca gittiği genelevde çalışan kadınlar arasında karısını gördü.
Super Express'e, konuşan koca, şaşkına döndüğünü ve kendisini rüyada zannettiğini söyledi. Gazete, kadının genelev yakınlarındaki bir mağazada çalıştığını ve kocasına ek gelir için bu işi yaptığını söylediğine yer verdi.

Gazete, 14 yıldır evli çiftin boşanma aşamasında olduğunu belirtti.
kaynak

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ya bu nasıl bir zekadır anlamadın ya insan hiç ek gelir için kendisini pazarlarmı ya aç kal açlıktan öl ama yinede yapma ya..nasıl baktın sen kocanın yüzüne nasıl anlayamıyorum kesin onun içindede vardır

enhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olaya çok farklı konulardan bakabiliriz...Ek gelir peşinde koşan bir aile bireyi,,Enteresan bir ek gelir yöntemi,,,Ve genel eve gitme gereği hisseden bir eş,,,Her soru farklı bir açı;Amaç=? Tabi ki bu cevapların doğrulu konusu tartışılır.

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hellish dedi ki:
ya bu nasıl bir zekadır anlamadın ya insan hiç ek gelir için kendisini pazarlarmı ya aç kal açlıktan öl ama yinede yapma ya..nasıl baktın sen kocanın yüzüne nasıl anlayamıyorum kesin onun içindede vardır
+1
katılıyorum...
ancak akla şu geliyor kadın o kadar yanlış biey yapsada
" adamın ne işi var "

:D

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
linux dedi ki:
hellish dedi ki:
+1
katılıyorum...
ancak akla şu geliyor kadın o kadar yanlış biey yapsada
" adamın ne işi var "

:D
o zaman adamda bir nevi eşini aldatmış oluyo tabi kadının aldattığı söylenemez ama kimbilir kaç kişiyle.....kısacası durum vahim...

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ewet dğr soyluyosun gerçekten trajik bi durum...

hellish

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bu saaten sonra sağlıklı olabileceğini zannetimiyorum çünkü düşünsene kadın ekonomik yardım için bu işi yapıyo adamda paraları yok geneleve gidiyo o zaman kadın kendini bir nevi haklı görebilir :D

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ewet haklı görme olayı olabilir. ama insanların ayrıca ewli olanların boyle birbirlerine yalan söylemeleri yanlış, aynı zamanda çeliş ki burda adamın ailenin parası yoksa ne işi var genel ewde...kadın kocasına nie yalan söylüyor. çelişki çelişki... haklısınız katılıyorum.
ama en önemlisi... kim haklı..

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam kadın onla bunla yatıyor olabilir de adam kimle yatmaya gitmiş acaba. ikisi de aynı b.kun laciverti...

linux

Doçent
Reaksiyon puanı
1
rave dedi ki:
tamam kadın onla bunla yatıyor olabilir de adam kimle yatmaya gitmiş acaba. ikisi de aynı b.kun laciverti...
heuheuheuehu
koptum yaa

linux dedi ki:
hellish dedi ki:
linux dedi ki:
ewet haklı görme olayı olabilir. ama insanların ayrıca ewli olanların boyle birbirlerine yalan söylemeleri yanlış, aynı zamanda çeliş ki burda adamın ailenin parası yoksa ne işi var genel ewde...kadın kocasına nie yalan söylüyor. çelişki çelişki... haklısınız katılıyorum.
ama en önemlisi... kim haklı..

ya işte adamda genelevden biriyle yatmaya gitmiş malüm kadın evde adamın ihtiyacını giderememiş işyerinde fazla yorulduğu için böyle bir durum ortaya çıkmış bence :} :) :p

hımm tarzına bayıdım :D :D

ama yanlış olduğu kesin.... :S

Moderatör Not : Forum kurallarına dikkat edelim, kural 10 , okursan sevinirim.