Gelecek Tablette

Bu konuyu okuyanlar

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar, bundan sonra pc almayı toplamayı düşünenler cep telefonu almayı düşünenler bir kez daha düşünmeliler çünkü gelecek tablet bilgisayarlarda ve pc ve cep telefonları çok arka planlarda kalacak ve son zamanlarda cep telefonu almayı düşünürken bunun gereksiz olduğunu ve bir tablet pcnin benim bütün ihtiyaçlarımı karşılayacağına karar verdim hem iş hayatımın gereksinimlerini karşılayacak hemde sosyal hayattaki bağlantılarımı sağlayacak bir tablet almaya karar verdim.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kullanim amaclari farklidir. O yuzden geri planda birakma gibi bir rekabetleri yok.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
pc ile tablet birbirinden farklı şeyler ama tablet almayı düşünüyorsanda yeni ipad öneririm retina ekran ve diğer uygulamaları gercekten karşılayabilen a5x başarılı buldum 1080p videolarda takılacağını düşünüyordum ekstra programlada sorun çözülmüş oldu buzz player veya its player benden sana tavsiye kesinlikle yeni ipad :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
iş için kullanıcaksan transformer prime tarzı klavyeli bir model öneririm. pil süresi olarak büyük avantaj sağlıyor. ayrıca dahili normal usb portu ve hdmi çıkışı ile kullanım şekillerini çoğaltıyor.