Geforce NOW ping sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Oksuzeremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Selamlar. Geforce now için yeterli internet hızına sahibim ancak oyun oynamaya çalıştığımda çok fazla gecikme oluyor. Oyun oynayamıyorum. İnternet hızım ekteki gibi, Geforce NOW bilgisayarın gereksinimlerini kabul etmediği için Chrome OS üzerinden kullanıyorum. sorun bunun ile ilgili olabilir mi? Ve ayarlarda yapmam gereken bir şey var mıdır? Yardımcı olabilir
1616253199098.png
misiniz bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu arada WİFİ adaptörü ile Wİ-Fİ üzerinden bağlanıyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Selamlar. Geforce now için yeterli internet hızına sahibim ancak oyun oynamaya çalıştığımda çok fazla gecikme oluyor. Oyun oynayamıyorum. İnternet hızım ekteki gibi, Geforce NOW bilgisayarın gereksinimlerini kabul etmediği için Chrome OS üzerinden kullanıyorum. sorun bunun ile ilgili olabilir mi? Ve ayarlarda yapmam gereken bir şey var mıdır? Yardımcı olabilir Ekli dosyayı görüntüle 144277misiniz bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu arada WİFİ adaptörü ile Wİ-Fİ üzerinden bağlanıyorum.
Pinginiz 21, pek iyi değil. Üstüne yurt dışı kullanıyorsanız normaldir.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Yurt dışı kullanmıyorum kullandığım sunucu TR. pingi 20 30 olan arkadaşlarım rahatça oynayabiliyor. ve yaklaşık olarak aynı download ve upload hızlarını alıyoruz
Hangi şehirde oturuyorsunuz? Ayrıca bilgisayarınızın özellikleri nedir

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Tamam sistem yeteri kadar güçlü olmayan bilgisayarlarda iyi oyunları oynamak için de, her şeyin bir sınırı var. Ayrıca speedtest için bile pinginiz fazla. GFN sunucularına daha fazla pingle bağlanırsınız. Bulabildiğim ilgili linkler:

Umarım sorununuz çözülür :) Kolay gelsin.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
GFN'u tam olarak biliyor musunuz acaba? Sistemin nasıl işlediğini bence tam olarak bilmiyorsunuz da.. :)
Anlatamadım sanırım, "Sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor"

Buradan ne anlıyorsun, Internetin mi zayıf?

GFN'yi de çok iyi bilirim de, yani suçu internete yıkma hemen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam sistem yeteri kadar güçlü olmayan bilgisayarlarda iyi oyunları oynamak için de, her şeyin bir sınırı var. Ayrıca speedtest için bile pinginiz fazla. GFN sunucularına daha fazla pingle bağlanırsınız. Bulabildiğim ilgili linkler:

Umarım sorununuz çözülür :) Kolay gelsin.
Başından beri anlatmaya çalışıyorum da, anlatamıyorum sanırım :)

Oksuzeremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
rak biliyor musunuz acaba? Siste

Anlatamadım sanırım, "Sisteminiz akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor"

Buradan ne anlıyorsun, Internetin mi zayıf?

GFN'yi de çok iyi bilirim de, yani suçu internete yıkma hemen.
Bence yazdıklarımı gerçekten tam olarak okumuyorsunuz. Söylediğim şeyi tekrar edeyim.Chrome ile bağlanabiliyorum. Uygulama ile bağlanamamak benim şuandaki ana sorunum değil. Sanırım asıl anlatamayan kişi benim :)