Soru NBA 2K23 Online Gecikme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sw1sh.19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NBA 2K21, NBA 2K22 oyunlarını oynamış biriyim, gamepad'im olmadığı için klavyeden oynadım 2 oyunu da fakat online'ında hep ciddi bir gecikme vardı. Konsol kullanan arkadaşımda olmadığını söyledi ama o arkadaşımın interneti benimkine göre daha iyi. Ben konsol ile birlikte NBA 2K23 almayı düşünüyorum. Bu sorunu yaşayan veya bilen varsa yardımcı olabilir mi? Sizce konsol alsam pc üzerinden 2K23'ü delaysız oynayabilir miyim? Güncel internet değerlerim: 7 ping, 34 download, 4.8 upload. Teşekkür ederim

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
NBA2K23 next gen odaklı çalıştığı için pcde hiçbir zaman max performans vermiyor, yani şahsen ben alamadım. Sürekli maçın ortasında oyundan atmalar, bağlantı sorunları, fps droplar falan.
Bomboş oyun yani. Bazen arkadaşlarla 3v3 5v5 giriyoruz o kadar.

Benbero2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xbox series S te nba23 oynuyorum. İnternet değerlerim download 110 mbps upload 8 mbps ping 40-65 arası. Ping 40 ve altı olduğunda okey ama 50-60 lara çıktığında kesinlikle oynayamıyosun. Sadece play now online modunda oynuyorum önerileriniz neler sırf nba i yeni nesilde oynamak için xbox ve türknet aldım değerlerim de iyi ancak oyunun serverları çok kötü sanırsam 2k20 21 ve 22 de böyle şeyler yaşamamıştım sorun oyunda bence