Geceye Bir Şarkı Bırak

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
fena kaptırdın müslüme,korona virüsü ,senin yanına takılsa (ALLAH c.c. seni,sevdiklerimizi korusun) ,müslümü dinlemekten ,kahrından verem olur,ölür:)

Allah hepimizi korusun bu virüs belasından kardeşim, rahmetli Müslüm babayı çok severim. Ferdi babadan sonra en çok sevdiğim sanatçıdır.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Allah hepimizi korusun bu virüs belasından kardeşim, rahmetli Müslüm babayı çok severim. Ferdi babadan sonra en çok sevdiğim sanatçıdır.
Amin,ALLAH c.c. hepimizi,sevdiklerimizide korusun ,müzik konusunda farkındayım,sadece mizahi olsun diye yazdım,farkındamısın,müslüm varken konserinde,kendini kesip biçenlerin hiç biri mezarına dahi gitmedi,sanırım mezar korkusu var :) konserlerde ölüyorlardı.

Bu şarkıyıda çok harika uyarlamış,yazan teomandan bile harika söylüyor,benim dahi hoşuma gidiyor

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Amin,ALLAH c.c. hepimizi,sevdiklerimizide korusun ,müzik konusunda farkındayım,sadece mizahi olsun diye yazdım,farkındamısın,müslüm varken konserinde,kendini kesip biçenlerin hiç biri mezarına dahi gitmedi,sanırım mezar korkusu var :) konserlerde ölüyorlardı.

Bu şarkıyıda çok harika uyarlamış,yazan teomandan bile harika söylüyor,benim dahi hoşuma gidiyor
Aynen öyle bu şarkıyı muhteşem okumuş, Teoman' ın da bir röportajında Müslüm babaya olan hayranlığını dile getirerek çok güzel okuduğunu söylemişti.

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Ayfördü beyciğimden trollü bir parça bırakayım. :tearsofjoy:

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
yahu config merak etme ,oraya koyacaz,yahu ALLAH ını seversen,gece gece güldürdün beni,ALLAH c.c. de seni güldürsün:D:D:D

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
ee dostum ne yapalım,ben hurdayla,tenekeyle uğraşmıyorum:):):D