40 Gün Toplu Su Mücadelesi 3 [Tamamlandı]

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Başlattığım bu güzel mücadelenin anlaşılması ve ilerlemesi çok hoşuma gitti.Çaydan vazgeçemem diyenler için benden size bir tavsiye bir süre çay içmediklerinde ağız ve dişlerinde gelen rahatlama hissine ek olarak sararmasını da engelleyebilirler.Ayrıca çayın su ihtiyacını gideriyormuş gibi davranmasını da engellediklerinden tükettikleri su miktarı da artacak.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,140
Başlattığım bu güzel mücadelenin anlaşılması ve ilerlemesi çok hoşuma gitti.Çaydan vazgeçemem diyenler için benden size bir tavsiye bir süre çay içmediklerinde ağız ve dişlerinde gelen rahatlama hissine ek olarak sararmasını da engelleyebilirler.Ayrıca çayın su ihtiyacını gideriyormuş gibi davranmasını da engellediklerinden tükettikleri su miktarı da artacak.
Heh genel müdür geldi. Artık bana yüklenmeyin ona yüklenin.

Bu arada 2 gün önce takılan diş tellerim sayesinde sıvı besleniyorum. Bu yüzden bana çay serbest bu haftalık. Boğazımdan bir şey geçsin canım. :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Heh genel müdür geldi. Artık bana yüklenmeyin ona yüklenin.

Bu arada 2 gün önce takılan diş tellerim sayesinde sıvı besleniyorum. Bu yüzden bana çay serbest bu haftalık. Boğazımdan bir şey geçsin canım. :)
Oohoooo diş teli takmasak inanacağız.İşe bak ya nerde kaldı işin mücadele kısmı.Herkes kendine göre tatil, ayrıcalık veriyor.Su iç su o da geçer boğazından.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,140
Oohoooo diş teli takmasak inanacağız.İşe bak ya nerde kaldı işin mücadele kısmı.Herkes kendine göre tatil, ayrıcalık veriyor.Su iç su o da geçer boğazından.
Açım aç. Çaya bisküvi banıp onu ezip yiyorum. :p

Reaksiyon puanı
4,860

Sadece günlük 5 litre su tüketmeye başladım, ve uzun süredir çay tüketmiyorum :)

Reaksiyon puanı
4,860
Yararı olduysa ne mutlu :)

Yararı oldu ben 40 gün toplu su mücadelesi 2 den beri aynı tempo da devam ediyorum.
O yüzden baya faydasını gördüm daha sağlıklı besleniyorum, daha çok su tüketiyorum.
Çay pek içiyordum zaten aklıma bile gelmiyor artık, abur cubur da tüketmiyorum.
Önceden dış görünüşümü pek beğenmezdim, ama artık kendime daha iyi bakıyorum.

Reaksiyon puanı
4,860
Reaksiyon puanı
4,860
5 yıl olmuş devam mı
Faydasını gördüğüm için devam hocam, neden şaşırdınız ki bu kadar. :D
23 temmuz 2019'da "Günler çabuk geçiyor :D ben hala tam gaz devam edeceğim :D " demiştim.
Şaka yapıyorum sandınız, galiba hocam. :)

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,099
Faydasını gördüğüm için devam hocam, neden şaşırdınız ki bu kadar. :D
23 temmuz 2019'da "Günler çabuk geçiyor :D ben hala tam gaz devam edeceğim :D " demiştim.
Şaka yapıyorum sandınız, galiba hocam. :)
Bi’ konuya cayla cekirdek iyi gidiyor falan yazmistin. Bir tane kural ucmus.

Reaksiyon puanı
4,860
Ben ne yazdığımı hatırlıyorum da, adımlarımı takip ediyor olman garip.
Beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum efe. Kaldı ki arada sevdiğim şeyleri de yapıyorum. İyi takip et bari ediyorsan da. Eline yüzüne bulaşıyor sonra. :D Bu konuyu rahat bırak bari. Arka sokaklar ile alakalıydı.
Ara veriyoruz ayrıca kaldı ki, şuan test yaptırsam senden daha sağlıklı çıkarım. 5 litre su tüketiyorum günlük. :D

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,426
Beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum efe. Kaldı ki arada sevdiğim şeyleri de yapıyorum. İyi takip et bari ediyorsan da. Eline yüzüne bulaşıyor sonra. :D Bu konuyu rahat bırak bari. Arka sokaklar ile alakalıydı.
Ara veriyoruz ayrıca kaldı ki, şuan test yaptırsam senden daha sağlıklı çıkarım. 5 litre su tüketiyorum günlük. :D
Arkadaşlar tartışma yaratmayalım, sakin olalım ve birbirimiz sataşmayalım.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,099
Adimlarini niye takip edeyim dostum, takip ediliyorum diye triplere girmissin bir de. Konuya baktigimda cay yasak yazdigini goruyorum, aklima cay iyi gider yazdigin aklima geldi. Sacma sapan kaidelere varmaya gerek yok.

Son düzenleme: