Öneri Hayat Pahalılığından Kendi Su Arıtma Cihazımı Toplamaya Karar Verdim, ama yine bütçem yok :)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZevkiSefa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
alkali su hypedir, boşuna bekleme, ben alkali olmadan tercihe diyorum, sonra börekleri eline vermesinler alkali ayağına, avrupa da alkali diye bir şey yok, asya ülkelerinde var bu alkali sevdası, aynı filtreler asya da çok ucuza satılıyor burada aynı filtreye neden 4 katı para ödüyorsunuz, asya dan gelen alkali olamayanlar burada ucuz asya da da ucuz ama nedense alkali olanlar uçuk paraya satılıyor. kendiniz itiraf ettiniz hatta bioceranın yükseltme yapmadığını forumlarda. ben hype derken bana inanmıyordunuz. o konular hep satıcı firmaların konusu sizlere hype malları çakıp geçiyorlar, webde a malı gösterip b malı gönderiyorlar benzerini benim gibi araştırmacı olun. doğruluğunu orijinal sitesinde yapamadığın malı almayacaksın
birşeyleri sürekli eksik başından sonundan anlatmakta bir dünya markasısınız . ben de 3 tane biocera var neredeyse bir senedir 8 üzeri ph ve -100 lerde orp sağlıyor. Haziran 2022 den itibaren gelen ürünlerde sorun var diye ben söyledim zaten piyasaya .

Ben elime alayım böbreğimi sana da asitli suyunla hayırlı satışlar. Bu arada dikkat et ceza alma yine .

warlordX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Konunun dışına çıkmayalım. Özelden sorabilirsiniz arkadaşa.
tamam modum bu beni hala yerli üretim su arıtma satıcı sanıyor, oysa açtığım konudaki ürün komple ithal ürün, heyezan yaşıyor arkadaş beni diğer warlord ile karıştırıyor. SDN forum kaliteli bir yer olduğu için kaliteli ürün peşinden gidiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı satışlar . tr tank ve filtrelerde nasıl satışlar ? düştü mü ?
Rica ederim ZevkiSefa bey, ben sizi kızdırmak istemiyorum gel burası daha kaliteli, parayla açılmış konularda benimle tartışamazsın gelmem daha oraya, ben özgürlükçü forum peşindeyim, Türkiyenin en özgürlükçü forumuna hoş geldiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...