Gece Yatarken Garip Tıkırtılar Duyuyorum.

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Ben yine de iyi düşünüp yardımcı olmaya çalışayım... :) Eğer durum gerçek ise gerçekten korkunç olur özellikle ilk rahatsızlık dönemlerinde... O yüzden ben yardıma devam diyorum.
Hep bu iyiliğimizden... Neyse İnşallah işletiyodur diyeyim yoksa iki türlü de hoş bir yere varmayacak durumu.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yok mu bir oyuncak ayı'n? sarılıp yatarsın ve o seni korur.

XxxJabbarTR

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar Yaşım 16 Her Gece Yatarken Hep Tıkırtılar Geliyor Odadan Ve Mutfaktan daha çok geliyor ve yatarken çok tırsma ve korkmam oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Duyduğum Seslerden Evde Başka birinin olduğunu sanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde tektim ama.
Hâla bu sorunu yaşıyormusun ?
Eğer yasiyorsan biraz daha ayrintili anlatabilir misin ? Gunluk hayatinda nasil olaylar oluyor.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837

XxxJabbarTR

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Birincisi namazlarını kılmaya başla özellikle abdestli yat eğer yanında birileri varmış gibi oluyorsa ayetel kürsiyi biliyorsan oku sağina üfle, sonra oku soluna ,sonra oku önüne ,sonra oku arkana ,sonra oku yukarına ,oku aşagına ve en sonda oku üfleme içinde kalsın ikincisi gusulsuz gezme (eger masturbasyon yapiyorsan hemen almaya calis) abdestsiz gezme,gece cok dolasma, aynalara bakma üçüncüsü paranoya yapma yani sürekli "acaba ses mi gelcek ", "yoksa onlar mı?", "çok korkuyorum" ,"biri yanimdaymis gibi hissediyorum","biri bana dokunuyor",aynaya bakıp "birşey gördüm" gibi sorular sorma beynini ne kadar korkutursan o kadar saçmalar hatta onlar yapmasa bile beynin halisunasyon gosterir dördüncüsü cinlerden korkma çünkü onlarda bizim gibi ibadet icin yaratildi onların çoğunluğu insanlarla alay etmeyi korkutmayı severler sen ne kadar korkarsan o kadar zayıf yonunden vururlar (yatmadan once nas felak ayetel kürsi oku) beşincisi eğer etkileniyorsan izleme,araştırma, bakma...Benim başımdan geçen bir olayi anlatayim bu yil ramazan ayinda gece bir video izledim huddamla (cin hocasi kisaca) roportaj yapiyorlardi ve ben bunu izlediğim zaman çok etkilenmistim başımdan aşağı kaynar sular dökülüyordu resmen hissetmistim sonra yatmaya karar verdim fakat yatamadim hâla korkuyordum kafamda sürekli korku vardı odadan çıtırtı sesleri mutfaktan sesler geliyordu çok korktum kardesimle yer degistirdim yatagimı sonra o geceyi atlattim sonra diger gece yine tekim odada fakat aşırı korkmuştum gözümü açıp kapadim ve degisik seyler gordum anlamadim yatagimdan cikmak istiyordum fakat cok korkuyordum sonra cesaretimi topladim kardesimle yer degistirdim fakat ise yaramadi yatakta basim donuyormus nefesim kesiliyormus gibi oldum icimden sureleri okudum biraz rahatladim fakat yine gecmedi annemin yanina gitti orada yattim bu geceyi orada gecirdim sonra sabah artik korkudan mi kaygidan mi bilmiyorum zihnim çok bulanikti anlamadim iftar saati geliyordu asiri korkudan ve kaygidan midem yemek almiyordu sonraki gunler namazlarimi surekli kilmaya basladim temiz gezmeye basladim sonra duzeldi tıkırtılara artik aldiris etmedim yada bunun gibi korkutucu seylere neyse bu kadar yanlız baya yazmışım.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Gece yatarken bende ses duyuyorum. Yaşım 23 olmasına rağmen tedirgin oluyorum.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Gece yatarken bende ses duyuyorum. Yaşım 23 olmasına rağmen tedirgin oluyorum.
Bende de bazen olur. Amma ben yıllardır yalnız yaşadığım için gelin partiye sizde katılın diyip geçiyorum. Umursamayınca hiçbir şey olmuyor. Dün gece koltukta uyumuşum yatağa nasıl yattım hiçbir fikrim de yok...

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Psikolojik olabilir

Insanların duygularıyla alay edilmesi hoş değil
Hocam Kusura Bakmayın Bilgileriniz İçin Teşekkürler Ama Konuyu Temmuz Ayında Açtığım İçin Foruma Aylardır Girmiyorum Sabahları hiç birşey olmuyor her şey gece başlıyor ama artık öyle bir sorunum kalmadı gece cesaret ederek arkama dönüp yatıyorum az tırsmam olsada.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
S
Hocam Kusura Bakmayın Bilgileriniz İçin Teşekkürler Ama Konuyu Temmuz Ayında Açtığım İçin Foruma Aylardır Girmiyorum Sabahları hiç birşey olmuyor her şey gece başlıyor ama artık öyle bir sorunum kalmadı gece cesaret ederek arkama dönüp yatıyorum az tırsmam olsada.
en kusura bakma tarihe bakmamıştım

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Bu durumu çözmenize sevindim.

Son mesajlar