Garip Rüyalarınızı Yazın!

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Garip rüyalarımızı yazıp rahatlayalım. O zaman ilk ben :

Türkiyedeyim işte, korona filan da yok; oh kebab. Sonra ben ne oluyo bi şekilde arkadaşlarımla yünanistana gidiyorum. Hastanenin hemen yanı. sonra kavga filan çıkıyo ben sınır dışı edeiliyorum bir polis tarafından(bende anlamadım) ondan sonra gizlice hala orada bekliyorum. biz tam oradan çıkacakkken arkadaşın ayağının üstünden araba geçiyo(açık otopark) sonra doktor çağırıp sıvışıyoorum. Yünanistan ama ne hikmetse herkes türkçe konuşuyor(.d). Sonra bulgaristana gidiyorum bir kız görüyorum peşinden gidiyorum selamlaşıyoruz. [Şimdi sizden büyük bir koridor düşünmenizi isteyeceğim. Koridorun sonunda bir oda hemen solunda bir oda daha ve sağa doğru uzuyor. (bele betimlemeyi a*) ] Sonra beni evine davet ediyo sonra eve geri geliyom(aklınıza birşey gelmesin ne olduğunu bende bilmiyorum) sonra ben türkiyeye gidiyorum. sonra bulgaristan vatandaşlığı alıyorum ve bulgaristan seçimlerinde oy veriyorum ve oy verirken ülkenenin büyük çoğunluğu yünana'a verilmeli seçtim ve sınırdışı edildim. sonra hemen koridoru geçip kızın evine gittim bi baktım kız yok."hasssss" dedim. Sonra kız öldü diye kulağıma haber geldi ama ölmemiş başka birşey olmuş. Gerisi yok. Bi rüyada sevgili yapacağız onuda becerememiyorum :tearsofjoy:

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Garip rüyalarımızı yazıp rahatlayalım. O zaman ilk ben :

Türkiyedeyim işte, korona filan da yok; oh kebab. Sonra ben ne oluyo bi şekilde arkadaşlarımla yünanistana gidiyorum. Hastanenin hemen yanı. sonra kavga filan çıkıyo ben sınır dışı edeiliyorum bir polis tarafından(bende anlamadım) ondan sonra gizlice hala orada bekliyorum. biz tam oradan çıkacakkken arkadaşın ayağının üstünden araba geçiyo(açık otopark) sonra doktor çağırıp sıvışıyoorum. Yünanistan ama ne hikmetse herkes türkçe konuşuyor(.d). Sonra bulgaristana gidiyorum bir kız görüyorum peşinden gidiyorum selamlaşıyoruz. [Şimdi sizden büyük bir koridor düşünmenizi isteyeceğim. Koridorun sonunda bir oda hemen solunda bir oda daha ve sağa doğru uzuyor. (bele betimlemeyi a*) ] Sonra beni evine davet ediyo sonra eve geri geliyom(aklınıza birşey gelmesin ne olduğunu bende bilmiyorum) sonra ben türkiyeye gidiyorum. sonra bulgaristan vatandaşlığı alıyorum ve bulgaristan seçimlerinde oy veriyorum ve oy verirken ülkenenin büyük çoğunluğu yünana'a verilmeli seçtim ve sınırdışı edildim. sonra hemen koridoru geçip kızın evine gittim bi baktım kız yok."hasssss" dedim. Sonra kız öldü diye kulağıma haber geldi ama ölmemiş başka birşey olmuş. Gerisi yok. Bi rüyada sevgili yapacağız onuda becerememiyorum :tearsofjoy:
Her Allahın günü rüyamda yüksek hızla tira çarpıyorum dostum ;)

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,231
Düzgün rüya gördüğüm yok ki :D
Yakın zamanda şunu görmüştüm mesela kapının önündeki 3 kediyi beslerken birden diğer kediler aralarındaki en küçük olanı ekmek gibi koparıp koparıp yemeye başladılar.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,301
Fena rüyalar görüyom arada.
Ama öyle böyle değil fena canlı Sonu iyi bitiyorda ama istemem öyle bitsin ?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
benim sorun şu; hayır rüya lan o rüya rüya! onda bari sevgili yap odun(kendi rüyam için)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,836
Bir diğer rüyamda köprü gibi bi yer var karantina alanı gibi biryere girmek için bende o kişilerin uygun olup olmadığına bakıyordum :D ben koronayı görmüşüm sanırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla öle ? ben uyur gezerdim çok kötü bir şey biliyor musun yataktan kalkıp balkonda şarkı söylemek nedir ?
Bende de var uyurgezerlik ama çok nadir oluyor 1 keresinde kapıyı falan açmaya çalışmışım ve birinde evdeki saksının yaınına gitmiştim iyiki abim durumu gördü :D

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Göğsümde bir yara var, rüyamda içine cin giren arkadaşın bana saldırdığını gördüm kalktığımda göğsümün her yeri kanlar içinde falandı. Şu an evde ne olur ne olmaz cini arıyorum.
Silâhla felan gez evde .d en azından kendine güvenirsin. D göğsünun kan olmasının büyük ihtimal kendini çok zorlaman

Suzan AŞAN

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,804
Bir diğer rüyamda köprü gibi bi yer var karantina alanı gibi biryere girmek için bende o kişilerin uygun olup olmadığına bakıyordum :D ben koronayı görmüşüm sanırım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de var uyurgezerlik ama çok nadir oluyor 1 keresinde kapıyı falan açmaya çalışmışım ve birinde evdeki saksının yaınına gitmiştim iyiki abim durumu gördü :D
Ben evin zilini 3 dk boyunca çalmıştım annemin ödü patlamıştı hani gece gece kim bu?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,301
Göğsümde bir yara var, rüyamda içine cin giren arkadaşın bana saldırdığını gördüm kalktığımda göğsümün her yeri kanlar içinde falandı. Şu an evde ne olur ne olmaz cini arıyorum.
Ahhdhsha :D abi sen rüya görmemişsin. Arkadaşı aramakta haklısın iyi iyi ara

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Euro: 10, Dolar 8,50 olmuştu çok garip bi rüyaydı. >>> Şimdi ben bi tane kadın muhabirin yanındayım helikopterdeyiz, bi tane cinayet vakası var onu görmeye gidiyoruz Sonra o cinayet işlenen yere geldik 3 tane kadın var arka tarafta da bi tane çöplük var (biz sanki o yere rastgele gelmiş gibiyiz) yerde yaşlı bi kadın bıçaklanmış ölmüş, onun yanında da kilolu kızı var o çöplükte de yani çöp konteynırının arkasında da katil kadın var. Bu kilolu kız annesinin başında bir ağlıyor bir bağırıyor görmeniz lazım. Sonra bu katil kadın örümcek gibi çıkıp bu kilolu kızı da öldürüyor üstüne bir de psikopat gülüşü atıp bana bakıyor tam olarak bana. Bu kilolu kız da bıçağı yerken yine bi bağırıyor çok kötüydü. Sonra bu katil kadın tekrar örümcek yürüşüyü atıp olay yerinden kaçıyor bende uyanıyorum. Kadının boynu da 360 derece falan dönüyor yani garip.

Qw3rty

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Rüyamda dünya param parça aynı hl 2 gibi elimde gravity gun var şişe kapağı vardı her yerde (kurgu değil gerçek)