Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
S6 ya çok iyi baktı bu zamana kadar samsung ama bu note 7 olayları ettikleri onca zarardan sonra falan hala aynı ilgiyi gösterirler mi bilmiyorum

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar grandneo ya rom atacağım hiç atmadım bana uygun dosya atar mısınız telefon bozulur mu lütfen yardım edin ben pek anlamıyorum

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ya telefon çok yavaş güncellemek istiyorum rom atacağım yardım

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba iyi günler
Ben de S6 edge var 5 ekimde servise geri tuşu çalışmıyor diye arıza kaydı bildirip teslim ettim ama 10 ekimde cihazı aldım fakat aldığım günün akşamına telefonu kullanırken ekrana dokunduğunda ses gelmeye başladı biraz daha dikkatli yapınca da sanki boşluk varmış gibi ses yapmaya başladı şimdi ne yapmam gerekiyor servise versem yaparlar mı yada daha sağlam olur mu

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar ben s6 da oculus uygulaması bulamadım siz buldunuz mu ? Bulduysanız resim atar mısınız

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Samsung S6edge için yeni güncelleme çıkmış. 121 MB lık bir güncelleme.

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15

Türkiye mi ne zaman senin cihaz mi

Samsung Türkiye Garantili ve Türkiye Roomlu telefon. Telefon güncelleme indirildi kuruluma hazır dedi. Ama beni şaşırtan durum otomatik güncelleme kapalı olmasına karşın güncellemeyi bulup indirmiş. Ay başındaki güncellemeden ne farkı var yalnız anlamadım.

Benim S6 edge nedense bazen güncelleme kapalıyken kendisi güncelleme bulup indiriyor aynı şeyi Google Markette yapıyor. Onda da uygulamalar için olan otomatik güncelleme kapalı ama nedense oda bazen İnstagram'ı ve Facebook'u güncelliyor.

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Samsung Türkiye Garantili ve Türkiye Roomlu telefon. Telefon güncelleme indirildi kuruluma hazır dedi. Ama beni şaşırtan durum otomatik güncelleme kapalı olmasına karşın güncellemeyi bulup indirmiş. Ay başındaki güncellemeden ne farkı var yalnız anlamadım.

Benim S6 edge nedense bazen güncelleme kapalıyken kendisi güncelleme bulup indiriyor aynı şeyi Google Markette yapıyor. Onda da uygulamalar için olan otomatik güncelleme kapalı ama nedense oda bazen İnstagram'ı ve Facebook'u güncelliyor.
Uygulama normal ama cihaz ilginc

recepix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar s6 ya nasıl custom rom atılır? Önceden sd karta firmware atar flashlardik şimdi kart yok firmware dosyasını nasıl yükleriz? Otg flash üzerinden olabilir mi trwp flaşı görür mü bilgisi olan var mı?

recepix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yok normal telefonun içine atıyorsun dosyayı sonra flashliyorsun
Wipe factory reset falan yapınca tüm veriler siliniyor kardeşim firmware de silinecek? Mevcut rom üzerine kurulum yaparsak ta düzgün çalışmıyor. Bu arada s7 port rom olan noble romu önerir misiniz ?

Reaksiyon puanı
35
Wipe yaparken internet storage silinmiyor ki hocam sadece OS siliniyor o yüzden telefonun içindeki veriler kalıyor

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Son güncelleme sonrası şarj daha çok dayanıyor gibi.
Aynen eskiden ekranı kapatmadan full kullandığımda 3 buçuk saatte bitiyordu şimdi dolu dolu 5 saat gidiyor hatta bazen 6 saate uzadığı oldu geçenlerde aktif kullanımda 7 saati de buldu

furkanarikan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
S6 ithalatcı garantili almayı düşünüyorum sizce almalımıyım telefon nasıl artılarını eksilerini söylermisiniz

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar Samsung firmasının s6 edge Clear View kılıfını kullan var mı. Ben gecen aylarda almıştım ama kapağı telefonun üzerinde yer alan koruyucu cam kılıf yüzünden kapanmıyordu. Koruyucunun kırılmaz olmasından ve bu sebeple normal jelatinden kalın olması sebebiyle böyle olduğunu düşünüyordum fakat bugün böyle olmadığını anladım. Bu gün deneme amaçlı olarak cam koruyucuyu söktüm ve telefonu kılıfa taktım ama kılıfın kapağı yine kapanmadı. Oysa kapanması gerekirdi ama bildiğiniz kapanmıyor. Üretim hatası var galiba.

tugrlaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung firmasının s6 edge Clear View kılıfını kullan var mı. Ben gecen aylarda almıştım ama kapağı telefonun üzerinde yer alan koruyucu cam kılıf yüzünden kapanmıyordu. Koruyucunun kırılmaz olmasından ve bu sebeple normal jelatinden kalın olması sebebiyle böyle olduğunu düşünüyordum fakat bugün böyle olmadığını anladım. Bu gün deneme amaçlı olarak cam koruyucuyu söktüm ve telefonu kılıfa taktım ama kılıfın kapağı yine kapanmadı. Oysa kapanması gerekirdi ama bildiğiniz kapanmıyor. Üretim hatası var galiba.
Ben galaxy s6 için kullanıyorum ilk aldığım zamanlar bende de tam kapanmıyor biraz Aralık kalıyordu ama zamanla kılıf esnedikce tam kapanmaya başladı şuan sorunsuz olarak kapanıyor. Ayrıca ekran koruyucu olmadan kullanmanı tavsiye etmiyorum çünkü kılıfla ekran arasına giren şeker tuz vb. Maddeler ekranı zaman içinde çizebilir.

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ben galaxy s6 için kullanıyorum ilk aldığım zamanlar bende de tam kapanmıyor biraz Aralık kalıyordu ama zamanla kılıf esnedikce tam kapanmaya başladı şuan sorunsuz olarak kapanıyor. Ayrıca ekran koruyucu olmadan kullanmanı tavsiye etmiyorum çünkü kılıfla ekran arasına giren şeker tuz vb. Maddeler ekranı zaman içinde çizebilir.

Ekran koyucu olmadığı zaman ekranı çizdiğini biliyorum.