Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu orjinal kabloyi nerden buluruz direk samsung servisinde varmidir fiyati nedir. Ben bir avmfe bulunun samsung magazasina sormustum

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Aynen benim de kablo yırtılmıstı hiç bi yerde tek orjinal samsung kablosu bulamadım hep adaptör ile satılıyor

Reaksiyon puanı
35
Hocam benim kablo bozuldu teknosadan ttec kablo aldım hem çok uzun hem güzel tavsiye ederim.

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Aynı skinti bendede oldu usb kablo yirtildi ve insan gibi kullandigim halde. Ben gittim teknosaya sordum kablo varmi s6 orjinal yok dedi. Gittim samsunga sordum usb kablo varmi yok dedi onu tek bulamazsin illa sarj aletiyle alacaksin palet halinde fiyat ne dedim 100 lira ise baksana. Bu koblo belliki olmamis yirtilip duracak aldikca ben sarj aleti almak zorundamiyim arkadas

Başka yerlere de sorun derim. Samsung mağazasından veya servisinden kablo almayın çünkü üretici firmaların kendi mağazaları piyasadan daha yüksek fiyat çekiyorlar. Bu sebeple üretici firmaların mağazalarından aksesuar ve telefon gibi şeyler alınmaz.

Eski telefonum s2 almadan 1 ay önce samsung mağazası 1.720 TL fiyat vermişti. Diğer mağazalar daha düşük fiyat veriyordu. Ben bir tanıdık sayesinde 1 ay sonra aynı telefonu o dönem Samsung telefonların resmi tedarikçisi olan Telpa dan daha ucuza aldım.

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Şarj aletlerinde kablo yırtılması kullanıcı hatası sayılmakta. Telefonla gelen kablo olması da gerekmez. Yarın gidip bir mağazadan kablo alsan 2 gün sonra usb kısmında yırtılma olsa ona bile kullanıcı hatası diyorlar.
Napicam o zaman abi hangisi doğru olur ?

zeynelglgnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sansınızı deneyin bence benmde değişmiyolardı değiştirttim ama gene patladı orjinali yaramaz gittim sonra bimeksten telli sağlam bi kablo aldım 20 tl ye çok memnunum hızlıda sarj ediyo baya

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Aynı skinti bendede oldu usb kablo yirtildi ve insan gibi kullandigim halde. Ben gittim teknosaya sordum kablo varmi s6 orjinal yok dedi. Gittim samsunga sordum usb kablo varmi yok dedi onu tek bulamazsin illa sarj aletiyle alacaksin palet halinde fiyat ne dedim 100 lira ise baksana. Bu koblo belliki olmamis yirtilip duracak aldikca ben sarj aleti almak zorundamiyim arkadas
Aynen bende o kadar iyi kullandım ki şimdi ucuna siyah bantla kapattım

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Sansınızı deneyin bence benmde değişmiyolardı değiştirttim ama gene patladı orjinali yaramaz gittim sonra bimeksten telli sağlam bi kablo aldım 20 tl ye çok memnunum hızlıda sarj ediyo baya
Güvenemiyorum aslında orjinal olmayan kabloya bide a5 2016 kablosu var onda hiç bi sıkıntı yok

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bu kablo olayı çok baş agritti gerçekten bir kere ayak üstü sordum teknosaya beni bi yere yonlendirdiler ilgilenmediler gerizekalilar ya sonuç olarak 2 300 TL lik bi mal bu insan müşteri ile ilgilenir yuh ya

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bundan sonra gider apple store dan alırım telefonumu ama samsung da olan fonksiyonları özellikleri essek gibi ararım;)

zeynelglgnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu kablo olayı çok baş agritti gerçekten bir kere ayak üstü sordum teknosaya beni bi yere yonlendirdiler ilgilenmediler gerizekalilar ya sonuç olarak 2 300 TL lik bi mal bu insan müşteri ile ilgilenir yuh ya
Ben bu kabloyu aldım inan orjinalinden daha çok memnunum hem sağlam kopmuyo hemde gayet hızlı düzgün ısınmadan sarj ediyo tek sıkıntısı mandalları pek tutmuyo yalama oldu gibi harketsiz hiç sıkıntısız kopmalardan benmde çok basım yandı sonunda dedim gidip parayı kıyıp sağlam bile alcam dedim ve buldum :)

zeynelglgnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Noctivagant

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Samsung mağazasından alacağın kablo zaten orjinal olur

Piyasada başka yerde orijinal kablo var mı araştırıp öyle hareket etsin. Başka yerden aynı kabloyu daha ucuza bulabilir. Üreticilerin kendi servis ve mağazaları daha palı fiyat veriyor. Hem aksesuar olsun hem de telefon olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Piyasada başka yerde orijinal kablo var mı araştırıp öyle hareket etsin. Başka yerden aynı kabloyu daha ucuza bulabilir. Üreticilerin kendi servis ve mağazaları daha palı fiyat veriyor. Hem aksesuar olsun hem de telefon olsun.
Bimekste samsung amblemli kablo satılıyordu sanırım direk samsungun

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bimekste orda burda kablo var orjinal samsun icin ama hizli sarj destegi yok. Hatirlarmisiniz bilmem ama su s2 ile verilen usb kablosu satiliyor bimekste teknosada falan. Ben orjinal kablo istyorum firma satmiyor ilginc. Madem adaptorle birlikte satacaksin ne diye moduler yaptin bunu yekpare yap yaninda ayriyeten kablo ver dimi ama.

Reaksiyon puanı
35
Ben s6 edge plus a taktırdim böyle jelimsi bir şey kırılmaz cam değil kırılmaz ilerde kenarları catlayabiliyormus o yüzden bunu taktırdim 45 TL ye