Galaxy S4 rehber sorunu

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese merhaba! Bugün samsung galaxy s4 aldım. Çok memnunum telefondan. (İyi ki one almamışım.) Telefon süper ancak facebook yükledikten sonra rehberim karıştı. Face arkadaşlarımın isimleri e mail adresleri girdi. Bunu nasıl düzeltebilirim? Şimdiden teşekkürler....

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ayarlardan hesaplara gir face hesabına gir rehber sekranizasyondan cıkar

Reaksiyon puanı
10,325
senkronizasyonu kapadın mı mesele biter.
bu arada kullanım kolaylığı, görselliği yönüyle samsung bir tanedir.
htc kaliteli belki ama, samsung'un verdiği kullanım hazzını veremiyor insana.
S3'teki rehberin geç açılması sorunu bunda da var mı bilmiyorum ama, doğru bir tercih yaptığından kuşkum yok.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=7164]mayten[/MENTION] senın dedıgın gıbı olursa her facebook uygulamasına girdiğinde ıd ve şifre girmesi gerekecek

Senkronizasyonu kapamakta kısa süreli bir çözüm senkronizasyonun sürekli kapalı durmasıda iyi bişey değil bendede karışıyor

mesela arkadaşımın telefon numarası varsa facebook adreside vrsa 2 sini birleştirebiliyosun ama numarası yoksa birleştiremıyosun karışıyor

s4 te rehber sorunu devam edıyor s3 kadar olmasada azda olsa var

rauldeno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook uygulamasını ilk açtığında senkronize olacak şeyler arasında kişiler'i kapayınca bende oluyor. Sürekli kullanıcı adı ve şifre girmiyorum.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
senkronizasyonu kapadın mı mesele biter.
bu arada kullanım kolaylığı, görselliği yönüyle samsung bir tanedir.
htc kaliteli belki ama, samsung'un verdiği kullanım hazzını veremiyor insana.
S3'teki rehberin geç açılması sorunu bunda da var mı bilmiyorum ama, doğru bir tercih yaptığından kuşkum yok.
çok haklısın. Bunda s3'teki sorunlar tamamen kaldirilmis. Tek sorun hafiza. Ama duyfuguma gore gunc3llestirmeyle o sorun biraz azalıyormus. Telefonu alali iki gun oldu veblyl kl htc almadim diyebiliyoeum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada herkese cevaplari icin tesekkurler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rehber e girince görüntülenecek kişileri seç oradan ayarlanıyr yada yandex shell yükle direk hallolsun =) görüntülenecek kişileri seçmek için rehbere girince fiziksel tuşun(menü tuşu) sol tarafındaki dokunmatik tuşa bas seçenekler açılıyor zaten =)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
keşke one alsaydın one çok daha üstün bir cihaz. neyse hayırlı olsun bu arada. bendede s3 var 1-2 ay sonra uygulamaları yükleyince kasmaya başlar ne demek istediğimi anlarsın zaten :D bu arada senkronizasyonu kapat öyle hallolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benmde sim kartımdaki numaralar başta gözüküyordu. sonra büyük çoğunluğu gitti gözükmüyor.3-5 tane bişey kaldı. ne yapmalıyım numaralarımın geri gelmesi için

micyot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benmde sim kartımdaki numaralar başta gözüküyordu. sonra büyük çoğunluğu gitti gözükmüyor.3-5 tane bişey kaldı. ne yapmalıyım numaralarımın geri gelmesi için

Android tabanlı cihazlarda sim rehber kullanılmaz. yani kullanılır ama mantıklı birşey değil. çünkü sim rehberi kontrol edemezsiniz yedek alamazsınız zil sesi atayamazsınız kişi profil resmi ekleyemez not oluşturamaz aynı kişinin birbaşka cep telefonunu aynı kişiye işleyemezsiniz.
Sim rehberinizdeki telefonları Gmail e atın ve yeni kayıtlarda gmail i seçin. mevcut sim rehberi gmail hesabına atmak için eski android versiyonlarında menüden dışa aktar yaparak simden gmail seçilir ve hepsi gmail hesabına senk. edilir. yeni android sürünlerde ise 4.0.4 ve + menüden görüntülenecek kişiler hepsi seçilir. sonra google ile birleştir yapılır. mevcut sim rehberi ile google olarak her kayıttan 2 adet çıkar. sonra tekrar menüden görüntülenecek kişilere girip sadece gmail hesabı işaretlenir ve çıkılır. böylece rehberiniz ömür boyu garanti altına alınır.
Not: telefonu kaybetseniz yanlışlıkla tümünü silseniz yeni bir android telefon alsanız dahi çok kolay bir şekilde rehberiniz geliyor.
Yeni alacağınız telefonda gmail hesabınızda oturum açın otomatik rehberiniz geliyor.
Eğer rehberi yanlışlıkla silerseniz gmail e pc den girip gmail yanındaki işaret tıklanır ve ordan rehbere girilir. rehberde iken "daha fazla" menüsünden kişileri geri yükle derseniz tekrar rehberinize kavuşmuş olursunuz..

by mIc
www.micyot.com

trcengizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rehberin gec açılma sorumunu ex dialer adlı programı yükleyerek çözebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy S4 aldım daha yeni ama çok memnunum herşeyi çok güzel kullanıyorum sadece rehberde kişinin üstüne tıklıyorum düzenleyi seçiyorum simden telefona geçirmeyi bir türlü bulamadım. O kişiye özel fotoğraf zil sesi falan ekleyeceğim ama olmuyor. Düzenle dışında başka bir yerden mi yapılıyor? Bilen biri söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rehberimde sadece isim gözüksün numara gözükmesin istiyorum nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba,
galaxy s4 de rehbere numara kleyemiyorum.'Rehber Durduruldu' şeklinde hata veriyor.. böyle bir hata ile karşılaştınız mı? nedenini bilen var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar ekrandaki rehberim göstergesi gitti ? geri nasıl getiririm.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende mesela birinin numarasını yazıyorum ağda kayıtlı değil yazıyor napıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sım karttaki hiçbir isim s4 e takıtığımda gözükmüyor acil cevap sıkıntılardayım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung es 4 mını aldım ama telefon elimden düşünce hat okumadı neden aceba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s4 sim karttan numaraları kopyaladım kopyalanma işlemi gerçekleşti ama numaraların çoğu göstermiyor yardımcı olabilir misiniz acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb ben s4 e sim karttaki numaraları kopyaladım ama yarısını göstermiyor bana yardımcı olabilirmisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba kolay gelsin, benim telefon samsung galaxy s4 2 gündür sim karttaki rehberi kullanamıyorum. sim kart boş görünüyor bir dünya numara kayboldu, ne yapabilirim ve yahut ne olmuş olabilir, yardımcı olursanız memnun olurum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note3 telefonumdan arkadaşlar sım karttan bir numarayı telefona kopyalamaya çalışırken rehperim kayboldu tuş takımım bile görünmüyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkese slm bn kendime samsung galaxy s3 telefon aldım. rehbere girince örneğin ali adlı kişinin sağ alt köşesinde hat sembolü göstereceği yerde googlenin g harfini gösteriyor . kimseyi arayamıyorsun ve arayanları göremiyorsun. bana yardım edebilir misiniz. şimdiden teşekkürler

habip göler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 kullanıyorum dili ingilizce rehberim görünmüyor nasıl rehberime ulaşabilirim acaba.. tşk