Galaxy s4 batarya hızlı bitiyor neden

kocadag43

Öğrenci
arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydır s4 kullanıyorum telefonu bilinçli kullanan biriyim fakat bugün telefonun şarzı çok hızlı bitmeye başladı bende ayarlardan pil kullanımına baktığımda medya %56 yazıyor tıklıyorum hiçbir şey çıkmıyor. yeniden başlattım ama düzelmedi sizce sebebi nedir. şimdiden teşekkürler.

attım hocam sanırım sıkıntı hafıza kartında çıkarınca duruyor pil azalması bir iki deneme daha yapacağım bakalım artık virüs girmiş olabilir

Bi gün şarjını tamamen doldur yüzde 10 a falan geldiğinde ekran görüntüsü çek ona göre bişey deriz artık

Batery Doctor vb. programlar pilin kullanma süresini artırıyor..

arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydır s4 kullanıyorum telefonu bilinçli kullanan biriyim fakat bugün telefonun şarzı çok hızlı bitmeye başladı bende ayarlardan pil kullanımına baktığımda medya %56 yazıyor tıklıyorum hiçbir şey çıkmıyor. yeniden başlattım ama düzelmedi sizce sebebi nedir. şimdiden teşekkürler.

kardeş bazı s4 kullanıcıları bu şikayetten samsung a şikayet etmiş samsung dan cevap gelmiş cevap şu egerki bataryan şiştiyse servise götür 0 batarya al ücretsiz veriyorlar bataryanın şiştigini anlaman için batarya çıkar telefondan bi düz zemine yada masaya koy zaten şiştigi belli olur şişkinlik varsa bi servise götür 0 batarya al ücretsiz.... bende s4 kullanıyorum ara ara bataryaya bakıyorum ama şişme yok şarj durumuda iyi ;)

Arkadaşlar yurtdışından aldığım s4 i9505'e samsungavm'den ''SAMSUNG GALAXY S4 EXTRA BATARYA ŞARJ KİTİ + BATARYA (EB-K600BEWEGWW)'' mevcut bataryam şiştiği için az önce siparış verdim: http://www.samsungavm.com/pinfo.asp?pid=835
Satış sorumlusu bilemediği için sizlere danışayım; siparişini verdiğim bu batarya benim i9505'e uyar mı, problem olur mu? Bu
Bu iletiyi s4 kulube yazdım. Burada şunu sorayım: Uluslararası garanti kapsamında ben de şişme yapan pilimi değiştirebilir miyim?

Batarya da şişme yoksa ayarlardan pil e gir ve pili neyin harcadigina bak. O uygulamayi durdurabilir ya da kaldirabilirsin oradan.

bende de s4 var ve telefon kendi kendine kapandı sonra açtım telefonu sonra yeniden kapandı ve açılmadı bir daha başka bataryada çalışıyor telefon ama telefonu alalı 8 ay oldu bana yardımcı olabilir misiniz?

:hammer:S4 kullanicilari arkadaşlar pili doldurmaya başlarken wifi mobil bağlanti yani pili yiyecek şeyleri pasif hale getirin bir yandan onlar açikken bir yandan doldurmasi akordunu bozabilir düzenli bir şekilde doldurup şarjdan çikarin ful dolu olduğu zaman bekletmeyin sarjda.

kardeş bendede s4 var ama sarja koyuyorum sarj etmıyor boludu galıba sarj yeri ne yapmalıyım

Büyük ihtimal SanDisk marka sd kart kullanıyorsun bu kartların bazılarında hatalı üretim olmuştu bunun sonucunda çok fazla enerji tükettiği görülmüştür kartını değiştir problemin çözülecektir.

replika samsung s 4 aldım umduğumdan iyi çıktı valla hiç beklemiyordum çekinerek almıştım yalnız bir sorun var galiba pil 1 buçuk gün gidiyor ama sıfırlanmadan yüzde 40 larda acaba pili değiştirsem düzelirmi

S4 aldıgıma pişman oldum önceleri konusmalarım kesılıyordu sımdı direk telefonum kapanıyor pile baktım şişmeye başlamış. Şimdi bir pil daha alacagım ama korkuyorum aynı seyler olacak diye

Abiler, peki 4G'yi nereden kapatabilirim ?
Bir türlü bulamadım..

aga bende yüzde 50 android uygulamlar kullanıyo dıo pil de onları kapatma şansı yada azaltma şansı nedır

2 aydır s4 kullanıyorum. şarzı yuzde 100 ken bırden sıfıra ınıyo ve telefon kapnıyo. daha yenı telefon acaba neyden kaynaklanıyo olabilir ?

Selam Aleyküm Arkadaşlar Benim S4 un Şarjı HEMEN Bitiyor 2 Kere Batarya Değiştirdim Ama Genede Bitiyor Ve %30 Demeden Hemen kapanıyor VE sarja takmadan Açılmıyor Yardımcı Olurmusunuz ?

Samsung s4 pil şişmişti benim de servise gittim yenilediler, ama 7-8 ay süre geçti şimdi çok çabuk bitiyor şarj, ilk takılan pil zaten daha çok gidiyordu.
Yeni pil, batarya almak istiyorum, en kaliteli en sağlam nerden bulabilirim? Teknosada iyi gibi geldi ama bilemiyorum?

Samsung s4 pil şişmişti benim de servise gittim yenilediler, ama 7-8 ay süre geçti şimdi çok çabuk bitiyor şarj, ilk takılan pil zaten daha çok gidiyordu.
Yeni pil, batarya almak istiyorum, en kaliteli en sağlam nerden bulabilirim? Teknosada iyi gibi geldi ama bilemiyorum?
Servisten fiyat al.Ellerinde olmasa bile siparişle getiriyorlar.

2 senedir S4 kullanıyorum hiç bi sıkıntısı yoktu zaman zaman yavaşlıyor. Bu günlerde de şarjda iken ısınıyor ve şarj çok yavaş oluyor normal de 30 40 dakika da tamamen doluyordu