Galaxy S3'te Jelly Bean'e geçenler

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Buraya görüşlerini yazabilirler mi? Biz de bilgi sahibi olalım. Özellikle Ram kullanımı açısından.

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galiba kimse yükseltme yapmamış :s

hakan-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Güncelledim Artılarını Söylüyorum 1.Ram 833 Mb Olmuş 2.Şarjı Çok Dayanıyor Eksileri 1.Kies Görmüyor Ama Bilgisayar Bölge Ayarlarını Fransızca Yapıp Telide Fransızca Yapıp Gösteriyorsun 2.Kamerasına Güncelleme Gelmemiş.

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben Güncelledim Artılarını Söylüyorum 1.Ram 833 Mb Olmuş 2.Şarjı Çok Dayanıyor Eksileri 1.Kies Görmüyor Ama Bilgisayar Bölge Ayarlarını Fransızca Yapıp Telide Fransızca Yapıp Gösteriyorsun 2.Kamerasına Güncelleme Gelmemiş.
ram 833 mb olmuş derken ? anlayamadım.

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yarım saat önce güncelledim. Hızlı ve stabil çalıştığını söyleyebilirim herhangi bir sorunum yok. Menü geçişleri, geri tuşuna bastığımda nazlanmadan geçiyor. Şuana kadar gördüğüm sıkıntı Rehbere yine eskisinde olduğu gibi geç giriyor. Ram güçlenmiş, beğendim :)

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Tek problemi şarj süresi arttı. Eskiden 2 saatte 0'dan 100'e dolan cihaz artık 3,5 saatte zor doluyor. Herkeste aynı sorun oluşmuş, bazıları servise yollamış ve anakart değişimi yapılmış (saçmalık), 4.1.2 çıktığı zaman bu sorun düzelir umarım. Onun haricinde ram kullanımı dahada düzelmiş.

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ram kullanımı harika, ancak rehber sorunu hala aynı... bir başka artısı ise android sistemi daha az pilden yiyor

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu yorumları duyunca, s3 almak konusunda iştahım iyice kabardı :s

seedofchucky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya biz nie s3'e jelly bean güncellemesni alamıyoruz anlamıyorum geçen rom mu yüklüyor normal ayarlar penceresinden güncellenmiyomu bu telefon hiç bakmıyorlar telefonu satana kadar herşey. sonrası nabarsan yap.

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tek problemi şarj süresi arttı. Eskiden 2 saatte 0'dan 100'e dolan cihaz artık 3,5 saatte zor doluyor. Herkeste aynı sorun oluşmuş, bazıları servise yollamış ve anakart değişimi yapılmış (saçmalık), 4.1.2 çıktığı zaman bu sorun düzelir umarım. Onun haricinde ram kullanımı dahada düzelmiş.
4.1.2 çıktığı zaman mı ?

ya biz nie s3'e jelly bean güncellemesni alamıyoruz anlamıyorum geçen rom mu yüklüyor normal ayarlar penceresinden güncellenmiyomu bu telefon hiç bakmıyorlar telefonu satana kadar herşey. sonrası nabarsan yap.
güncellemeyi nasıl yapamıyorsun, yapan nasıl yapıyor gardaş ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı 3 lere güncelleme gelmiş ama bende yok xxlh1 sürümüne gelmedi mi acaba. bilgisi olan paylaşabilir mi?

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
4.1.2 çıktığı zaman mı ?

Evet şuanki sürüm 4.1.1

4.1.2 sürümü çıktığı zaman şarj dolma süresi düzelir diye düşünüyorum. Çünkü sorun donanımsal değil. Bazıları şarj ettikleri kabloyu değiştirdiklerinde bazıları servise yolladıklarında şarj etme süresinin düzeldiğini söylüyorlar. Ama en akıllıcası 4.1.2 sürümünü beklemek diye düşünüyorum.

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet şuanki sürüm 4.1.1

4.1.2 sürümü çıktığı zaman şarj dolma süresi düzelir diye düşünüyorum. Çünkü sorun donanımsal değil. Bazıları şarj ettikleri kabloyu değiştirdiklerinde bazıları servise yolladıklarında şarj etme süresinin düzeldiğini söylüyorlar. Ama en akıllıcası 4.1.2 sürümünü beklemek diye düşünüyorum.
yahu jelybean sürümünden bahsediyorum. 4.2 değil mi?

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Sürüm konusunda anlaştık sanırıım :)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ram kullanımı harika, ancak rehber sorunu hala aynı... bir başka artısı ise android sistemi daha az pilden yiyor

Ben artık bu kadar yıl tecrübeden sonra Android'in bu pil ölçüm zamazingosuna zırnık güvenmiyorum, komple saçma bir hesaplama yapıyor nasıl beceriyorsa. Zaten sistemin en temel yapıtaşları bile app şeklinde bulunduğu için otu boku pil yiyor diye gösteriyor. Detaylı programlarda iyice manyaklaşıyor olay, launcher bu kadarpil yedi diyor, ebesinin nikahı..

saçma sapan bir standby kaybı falan yoksa Android'de pil ne durumdaymış diye bakmamak gerektiğini düşünüyorm artık.