Galaxy S3 ölü pixel

Bu konuyu okuyanlar

SU2542DU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 3 ay önce aldığım galaxy s3 telefonumda ekranın sol yeşil bir leke farkettim. *#0*# baktığımda kırmızıda belirgin olarak farkedilmekte. telefonumu vatan bilgisayardan almıştım. böyle bir olay başına gelen varsa ve yardım ederse sevinirim. garanti kapsamında değişimini yapabilir miyim acaba

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Üretim hatası olabilir. Garantiye göndermeni öneririm.

qmero

Asistan
Reaksiyon puanı
0
*#0*# yi öğrenmemi sağladınız, çok teşekkürler :)

OkanDaghan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de s3 var sukur ki telefonun kendısınden kaynaklanan bı sorunum cıkmadı..

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
keşke daha önce farkettseydin garantiyle falan uğraşmaz direk aldığın yerden hallerderdin

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer 1-2 pixel'se garantinin yapması zor garanti kapsamında değil anca insiyatif kullanılabilen bir servis yapısı varsa mümkün olur garanti yapmazsa kendi kendine düzelme ihtimalide var ölü pixel'in.

Edit:Ayrıca servis çözüm üretirse değişim değil tamir olur ben servisle uğraşmanı tavsiye etmem bu zamana kadar farketmediysen çok önemli birşey olduğunu sanmıyorum benim tavsiyem bu şekilde kullanman olacaktır.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
S3'un ekraninda bu tazr sorunlar var malesef. Daha oncede konu olmustu bu tarz sorunlar. Telefonun ekrani tamamen kapaliyken degilde tamamen siyah bir resmi actiginizda, isiksiz bir ortamda ekrana bakinca noktalar gorunuyor. Herkeste olmaz belki ama bir cok kiside ayni problem var.