Galaxy S3 mü Galaxy S4 mü? #anket

Galaxy S3 mü Galaxy S4 mü?

• Android 4.2.2, 1200TL,Samsung Garantili Galaxy S3

Kullanılan: 6 60.0%
  • Android 4.2.2, 1800TL,Samsung Garantili Galaxy S4

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, sadece fikrinizi almak için bir anket düzenliyorum. 1200TL'ye son güncelleme ile Android 4.2.2 Samsung Garantili Galaxy S3 mü alırsınız, yoksa 1800TL'ye son stabilite güncellemesi ile Samsung Garantili Galaxy S4 mü alırsınız? Hangisini neden seçtiğinizi belirtirseniz memnun olurum. Ayrıca Galaxy S3 diyenlerin de telefon hakkında yorumlarını alabilir miyim?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
GPU ve CPU olarak Galaxy S4 en iyi telefon Galaxy S3 ve Galaxy S2 aynı GPU'yu kullanıyorlar ve Galaxy S3'ün RAM'i yetmiyordu bana bunları sana Galaxy S2 ve S3 modellerini önceden kullanan biri olarak söylüyorum Şu an Galaxy S4'üm var

AppleKiller

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s4 te de kasma yaşayanlar var s3 te de ucuzunu al daha az moralin bozulur ayrıca tavsiyem s4 yerine htc one dır ikisini de kullandım htc daha stabil

mdogenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XPERIA Z kullanıcısıyım ancak Galaxy S3 ve S4 kullanım tecrübelerim oldu. Eğer S3 ihtiyaçlarınıza optimum cevabı veriyorsa fiyat-performans bakımından en iyi seçenek. Ancak S4'e eklenen yeni özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız yeni modeli tercih edebilirsiniz.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
GPU ve CPU olarak Galaxy S4 en iyi telefon Galaxy S3 ve Galaxy S2 aynı GPU'yu kullanıyorlar ve Galaxy S3'ün RAM'i yetmiyordu bana bunları sana Galaxy S2 ve S3 modellerini önceden kullanan biri olarak söylüyorum Şu an Galaxy S4'üm var

s4 te de kasma yaşayanlar var s3 te de ucuzunu al daha az moralin bozulur ayrıca tavsiyem s4 yerine htc one dır ikisini de kullandım htc daha stabil

XPERIA Z kullanıcısıyım ancak Galaxy S3 ve S4 kullanım tecrübelerim oldu. Eğer S3 ihtiyaçlarınıza optimum cevabı veriyorsa fiyat-performans bakımından en iyi seçenek. Ancak S4'e eklenen yeni özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız yeni modeli tercih edebilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkürler.

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin Sorduğun Soru
BMW 316i mi Renault Toros Mu Sorusuna Benziyor