Galaxy s3 mni İndirme Sorunu

dosturadamus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar internette sayfalarındaki linklerden indirme yapamıyorum. indirme başlıyor diyor ancak indirmiyor dosyaları. bunun aksine google play store da herhangi bir sorun yaşamıyorum.önceleri faceden bir fotoğraf indirmiştim. ancak sonra ne olduysa ne faceden ne de başka sitelerden indirme yapamıyorum. dediğim gibi indirme başlıyor yazısı ekrande çıkıyor ve kayboluyor ve dosya inmiyor. lütfen yardımcı olur musunuz. daha yeniyim forumda yardımcı olursanız sevinirim.

Bourne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android telefonları ilk açtığınızda telefon kurulumunu yaparken market dışından uygulama yüklenmesine izin verme diye bir seçenek var. Muhtemelen o izni vermemişsinizdir.
Menü --> Ayarlar --> Uygulamalar --> Uygulama ayarlarından üst kısımda bilinmeyen kaynaklar yazmalı.
"Bilinmeyen Kaynaklar"ın yanındaki kutuya dokunarak işaretleyin (Uyarıya tamam demeniz gerekiyor.) harici yazılımların yüklenmesine izin verin.

Ancak uygulamaları marketten yüklemenizi tavsiye ederim.

dosturadamus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok iyi bir tavsiye ancak o kutucuk zaten isaretli dostum. Yani yine de ayni sey oluyor. Telefonu yeni aldim. Sirf linklerden indirme yapamiyorum diye hevesimi almadan garantiye göndermek istemiyorum. Meded ey uzman arkadaslar meded...

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=331728]dosturadamus[/MENTION] Operadan indirebilirsin.Aynı sorun bu telefonda da var(s5570) Opera mobile ile indirebiliyorum.Kutucuk falan hikaye inanma.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Dolphin browser Hd kullan bence...

dosturadamus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar tavsiyelerinizi degerlendirip dolphin yukledim ve sorunum halloldu. Emek verip sorunum icin ugrasan tum arkadaslara teşekkür ederim cok sagolun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler size bişey sorcam şimdi ben galaxsy s3 mini var şimdi ben google play store vardı bende ben yanlışlıkla tümünü güncelleştir diye bir tuşa bastım sonra play store herzaman hata hata veriyor sonra baktım o silindi play store sonradan internetten denedim ama olmadı o dediğiniz şeyleride yaptım acil yardım ! lütfen yardıma çok ihtiyacım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim s3 mini telefon var oyun indirmiyo hafıza kartı takıyom indiriyo açmıyo ne olur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile dıskovery var bende faceden foto yuklemek istiyorum kaydet diyoum hata var diyor napmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulamalardan indirmelere bak etkin değilse etkinleştir benimde öyleydi etkinleştirdim düzeldi ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum eskiden indir veya izle seçeneğini sunuyodu şimdi ise seçenek sunmadan izlemeyi açıyor eskiden yanlışlıkla bir daha sorma deyip izleyi tıkladım bana nasıl yapacağımı anlatırmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galxsy s2 kulanıyorum lakin facebook uygulamasında foto indirtemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim telefonda s3 mini benim telefonun sorunu distan uygulam muzik filan indirdigimde indirme yuzdesini goremiyorum google playdede oyle yukardaki panelde indirme gostermiyor ama indirme yapiyor benim sorunun cevabini lutfen banada soyleyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benim telefonum glaxsy 3 mini bi müzik indirdigimde indirme panelinde gözükmüyo ama play storeden indirdigimde gözüküyo buna bi çözüm bulun