Galaxy S3 Mini i8190 Cm11 & Cm12 ANDROİD 4&5 Kurulumu Ve Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorun romdan kaynaklı degıldır buna eminim ama stock roma donup tekrar cm11 kumayı dene

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
novafsion.pl den recovery moduyla indir sonra banaozelden msj at bısey denetcem ıns olur

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bir süredir forum sitelerine giremiyorum bunun nedeni malum geleceğim için ders çalışıyorum ve wep sitesi tasarlıyorum nasipse wep tasarım işim bittikten sonra foruma geri gelecegim cm11 gayet stabil olmuş oyun içi kasmalar falan nerdeyse kaybolmus değişiklik olsun diye bu aralar MIUI kullanıyorum yakında onunda tanıtımını yapacagım :D bilgisayara fazla baglanmamalıyım o yuzden hepsi sırayla inş anlayısınız için teşekkür ederim :)

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(2014/12/21) 02:10 Güncellemesi

mobil veri çözüldü , CM11.0 ve ealier ROM üzerinde bile daha iyi çalışır
Mobil aramalar büyük gelişme- normal telefon görüşmeleri yapabilirsiniz, ama ses mevcut değildir
geliştirilmiş multimedya desteği

CM12 İNDİRMEK İÇİN​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu son gelen sürümü artık kurma vakti gelmiştir diyerek tamamen wipe işlemi yaparak kurulumu tamamladım. Günlük performansa etki edecek bir bug göremedim. Batarya performansını henüz test etmedim bir kaç saat oldu. Ancak telefon çok daha duru ve akıcı durumda. Antutu skorum da arttı üstelik.

Dalvik puanım 1600 lerde geziniyor artık. Normalde total skor 103xx civarı için şimdi 112xx civarında. Oldukça başarılı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkdaşalr. cm11 en son sürümünü yükeldim telefona. fakat whatsapptan falan mesaj geldiğinde dokunmatik tuşların ışığı yanık kalıyor. bunun bir çözümü var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun hafızasına atsam gapps ile romu oyle yükleyebilirmiyim ? TWRP de storeage iyi sil diye secenek var ya ??
bir de ilk cıktıgında kurduydum ama acemiydim c11 şeklinde kurdum . stabil değil diye geri sildim ... KONU İÇİN TEŞEKKÜRLER ...
:clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben CM11'i indirdiğimde içinde mda5 dosyası çıkmıyor ayrı ayrı system vs vs dosyalar çıkıyor napabilirim ?

formardin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar az önce s3 mini ye Lollipop 5.0.2 (CyanogenMod 12.0) 20150113 stable sürümünü yükedim.ancak ilk belirlediğim eksiklik cm11 de olan power tuşu ile ekran görüntüsünü alma işlevi kaldırılmış ve nerde olduğunu bulamadım. Ben mi bulamadım yoksa bu sürümde mi yok ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

imei değiştirilmiş cihazlara rom atınca imei si gidermi
ben daha önce cm 11 yükledim gitmedi az önce cm 12 yide yükledim hala duruyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben CM11'i indirdiğimde içinde mda5 dosyası çıkmıyor ayrı ayrı system vs vs dosyalar çıkıyor napabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Odin ile yükledim Pass yazmasına rağmen telefon yeniden başlatılmadı dönme ekranında takılı kaldı. Yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun aleykum ,
CM 12 yükledim ilk sürüm,bunda güncelleme nasıl yapabilirim,telefona son sürümü indirip recovery modda mı yüklemeliyim?Tarif eder misiniz rica etsem.
Teşekkür ederim şimdiden.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim cm 12 sitesinde stabil olarak görünüyodu indirdim odinden yükledim fakat dil seçme bölümüne gelince ekran siyah oldu ve kaldı öylece telefonu kulanamıyorum şu an acil yardım

karaca55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba ben 4.4.4 yukledim s3 mini ama cook cok guzel ancak tek sorun facebook video oynatmiyor acaba yardimci olabilecek varmi bu konuda faekli bi seyler yuklemem lazimmi flash player filan yukledim farkli video oynaticalar yukledim ama olmadi. Cevap bekliyorum arkadaslar

D

DaisyL

SDN Okuru
Merhaba. Ben telefonuma kitkat kurmak istiyorum. i8200Q. Nasıl indirebilirim?