S3 Mini Cm11 Android 4.4.4 Kitkat Kurulumu Ve Özellikleri(GÜNCEL 29/08/14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.4.4 yükledim 1 hafta kullandım sonra telefonum kitlendi cyangenmodun dönen ekranında kalıyor telefon açılmadığı için recoveryde yapamıyorum lütfen yardım edin romu tekrar yükledim fakat gene aynı şeyler oluyor lütfen yardım edin telefonumu kullanamıyorum . :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşey çok güzel yükledim fakat google apps yüklenmüyor. ne yapmam lazım. ses açma+ home+power bende işe yaramıyor.

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
---

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sol ve sag dokunmatık tusları kullanammıyorum

bunun romla alakası yok dokunmatıgı yaptırmalısın

herşey çok güzel yükledim fakat google apps yüklenmüyor. ne yapmam lazım. ses açma+ home+power bende işe yaramıyor.

telefonu acıp tuslar calısıyormu dıye denermısın

4.4.4 yükledim 1 hafta kullandım sonra telefonum kitlendi cyangenmodun dönen ekranında kalıyor telefon açılmadığı için recoveryde yapamıyorum lütfen yardım edin romu tekrar yükledim fakat gene aynı şeyler oluyor lütfen yardım edin telefonumu kullanamıyorum . :(

bu sıkayetı ılk defa alıyorum ıstersenız kıes telefon kurtarma veya odın ıle orjınal roma yada stock romlardan bırıne done bılırsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kardeş ben dediğini harfiyen yaptım ama odinde fail uyarısı geldi ve ekrana bri ünlem ve yazılar geldi hiçbir sekilde acilimiyor yardım edebilirmisin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Odinle tekrar 4.1.2 rom yükledim fakat yine Cyanogenmod açıldı ne yapmam gerekiyor.

hsynkertik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm kardeş ben dediğini harfiyen yaptım ama odinde fail uyarısı geldi ve ekrana bri ünlem ve yazılar geldi hiçbir sekilde acilimiyor yardım edebilirmisin :(
telefon işelm yapılırken cıkmış olmalı tekrar dene olmazsa wipe data yap

Odinle tekrar 4.1.2 rom yükledim fakat yine Cyanogenmod açıldı ne yapmam gerekiyor.

önce wipe data ile cm yi kaldır sonra odinle 4.1.2 yı kur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...