Galaxy S3 Mini Aldım Size Sorularım Olcak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadailar ben dün aldım s3 mini ama oyunu nasıl indirebilirim hesap falan aç fiyo googplayde hesabı nasıl açabilirim

Shaun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android akilli telefon kullaniyorsunuz. Orta derece kullanimda bataryanin 12 13 saatte bitmesi gayet normal.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon gayet kullanışlı , fiyat performans ürünü, orta seviye bir kullanıcı için gayet iyi, şu anda tek eksiği gorillaglass ekranının olmaması, bu da ekranı kolay çizilir yapıyor, dikkatli kullanmak lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hani mobil ağlar varya onu kapat 3g de kapanır bu arada bende s3 mini aldım baya memnunum benim şarjımda bi 36 saat dayanıyo bana yete bu piksel sorunda hikaye en başta biraz dandik ekran gibi görünüyü ama bi 5 gün sonra alışıyonuz sizin gözünüzde s3 ün çözürnürlügü gibi durmaya başlıyo kararsız kalanlar kesinlikle alsın harika bir tel s3 mini <3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende alalı 20 gün oluyor.. hattımın özelliğinde internet olmadığı için internete girmiyorum.. ama oyun fln oynuyorum biraz. birde yeni telefon olduğu için elimden pek düşmüyor.. konuşma olarak da günlük 1 saati aşkın bi konuşmam oluyor artı sms.. şarjı 2günden az gitmiyor ama 3 günüde geçmiyor..ben şuan için memnunun..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum s3 sizce iyimi kullanicilarin yorumlarindan sonra terettüt içinde kaldim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah aşkına şu 3g yi kapatmanın yolunu söylesin birisi.. bu arada telefonu 1 hafta önce aldım şarjının o kadar da çabuk bittiğini düşünmüyorum sonuçta akıllı telefon kullanıyoruz 3310 değil normal bu kadar genel olarak telefon harika pixelleri de açıkçası pek sayamadım internette herkes bu konuda şikayetçi ama bence iyi kardeşimde de ace plus var ikisini yan yana geitirince amoled ekran kendini belli ediyor gerek kalite gerek renkler bakımında oldukça iyi işlemcisi de yüksek şu ana kadar belki bi ka aşırı yüklenmelerim sonucu kasmıştır herkes almalı bence ...

osmkrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şarjın uzun süre gitmesini istiyorsanız ekranın parlaklığını sonuna kadar kısın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de almayı düşünüyorum ancak oyun meraklısıyım. ne gibi oyunlar oynanabiliyor? temple run1-2 oynanıyo mu? sorun yaşıyo musun? eğer bu telefonu alma diyosan galaxy wonder ya da sony xperia sola yı önerir misin? şarjı normale döndü derken kaç saat gidiyo?

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de almayı düşünüyorum ancak oyun meraklısıyım. ne gibi oyunlar oynanabiliyor? temple run1-2 oynanıyo mu? sorun yaşıyo musun? eğer bu telefonu alma diyosan galaxy wonder ya da sony xperia sola yı önerir misin? şarjı normale döndü derken kaç saat gidiyo?

Ben bu telefonda need for sped most wanted oynadim o oyunlar fasa fiso :)
Apkmania diye bir yer parali uygulamaları parasız indiriyorsun
Ben bu telefonaa flash player yukledim internet uzerinden legend online giriyorum
Sarj konusu kullanima gore degisir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende dün gidip s3 için siparişimi verdim eve teslim yapacaklarmış.İnşallah bir sorun yaşamam ondan korkuyorum yoksa süper telefon :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(bende dün s3 mini aldım ama sarjım çok çabuk bitiyor ne yapmalıyım sizde :(

hllksck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıms free play tavsıye ederım bende s2 kullanıcısıyım cok super bır oyun ama sarjı cok yıyor bırde ınternetsız gırmıyor oyuna

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sims free play güzel fakat normal serbest birşey yapamıyorsun sistem sana yol gösteriyor sende onları uyguluyorsun birde para sıkıntısı var oyunda.bedavadan play store daki ücretli oyunları [fifa 2012 , asphalt 7 , need for speed most wanted vs.] ücretsiz olarak oynuyorum apk dosyalarını buldum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben dede s3 mini var ilk gelen güncelleme ile dalga efekti gitti bu neden olur nasıl yapılır kvk garantili bir sorun olurmu millet telpa diyor siz ne diyorsunuz az yardımcı olun bakalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s3 mini telefonun ekranını kaydıramıorum sürekli çift tıklayarak bakabiliorum ama herşeye bakamıorum çok zor oluo nasıl düzeltebilirim bilen var mı sinirimi bozdu bu yaa gelen telefonu dahi açamıorum görüorum arayanı fakat çift tıklayıp kaydırılması lazım o da olmuor

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allah aşkına şu 3g yi kapatmanın yolunu söylesin birisi.. bu arada telefonu 1 hafta önce aldım şarjının o kadar da çabuk bittiğini düşünmüyorum sonuçta akıllı telefon kullanıyoruz 3310 değil normal bu kadar genel olarak telefon harika pixelleri de açıkçası pek sayamadım internette herkes bu konuda şikayetçi ama bence iyi kardeşimde de ace plus var ikisini yan yana geitirince amoled ekran kendini belli ediyor gerek kalite gerek renkler bakımında oldukça iyi işlemcisi de yüksek şu ana kadar belki bi ka aşırı yüklenmelerim sonucu kasmıştır herkes almalı bence ...
Ayarlar> Diğer Ayarlar> Mobil Ağlar> Şebeke Modu> Yalnızca GSM derseniz 3G kapanır. Ama bu sefer de görüntülü görüşmek için sizi arayamazlar. Marketten 2G 3G Settings diye bir widgetla bu menüye hızla ulaşabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Galaxy S3 mini alacağım da bir şey merak ettim bu telefon temple run subvay surfing gibi oyunları kasmadan açıp oynar mı? Lütfen acil cevap :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben s3 miniyi 2 gün önce aldım. google play store dan instagram pou talking tom fruit ninja indirdim. ama şimdi google play store açılmıyor. lütfen yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefon baya ağır oyunları kasmadan açıyor :D

sorun yapma temple run ve subway surfes'i çok rahat kasmadan oynarsın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birşey soracağım bu telefonun konuşma sesleri nasıldır bazıları diyorki robot gibi geliyor sesi bundan şüpheliyim bir de kamerası nasıl geceleri falan iyi çekiyormu kullanan varsa yardımcı olabilirmi lütfen?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonda sorun yok her android telefonda böyledir android sistemi çok şarj yer siz tüm uygulamaları kaptsanızda o şarjı yemeye devam eder bu yüzden içiniz rahat olsun babam 2 gün önce ı phone 5 aldı sıfır olmasına rağmen aynı sürekli çekior şarjı hiç oynmasa 1 gün anca gidior arkadaşımda s3 var oda aynı hem o sürekli oyun oynar ve 4 saaten fazla gitmiyor hergün şarja takıyor yani android veya ios veya Windows phone 8 telefon alçaksanız bu şarj olayını iyi düşünün bu 3 işletim sistemi çok şarj yer ve siz telefonda sorun olduğunu düşünürsünüz ama öle bişey yok sakın aldanıp 50-60 tl ye yeni batarya alayım demeyin düzelmez :D

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonun şarjını asla tamamen bitirme (kapanmasın yani) çünkü ömrü kısalır pilin. Birde 12 saat gitmesi normal akıllı telefonlar böyle.