Galaxy S3 Mini Aldım Size Sorularım Olcak

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Soru
Ben Galaxy s3 Miniyi Aldım Şarja Taktım Tabi Geceydi Uykum Geld Yattım Sabah 10 da felan çıakrdım sonra gezmeye gitti ailecek bir baktım pat pat %1 Şeklinde Batarya İndiyor Tabi Anlamadım Sonra Gece 10'da Şarj Tamamen Bitti Yaptığım İşlemelere gelirsek İNternette Face 2 dk Bakmak Fotoğraf Çekmek Felan Dahada Bişe Yapmadım
12 Saat Dayandı Yani Bu Normal Mi Anormal Mi?
İlk Kez Andorid Kullanıyorum
Babama Zorla Aldırdım Git Başka Telefon Al Demeyin Bizim Burda Samsungdan Başka Telefon Yok Bide Sornaya Atsam Babam Bidaha Almazdı
Eğer Ekran Parlaklığı Diyorsanız O Tamamen KApalı 0 Yani
Arka Planda Uygulma Derseniz Onlarda Yok.
1500'Lük Bir Pil 12 Saat İlk Aldığımda Gidiyorsa Diğer Zamanlar NAsıl Gider Bilmem

2. Soru
Telefonumu Çok Sevdim Ama Oyun Bulmakta Sorun Yaşıyorum Bana Oyun Tavsiye Eder Misiniz Ücretsiz Olsun

Bu Arada Telefonumdan Çok Memmunum bu Telefon S3 Karşılaştırınca Sadace S3 Büyük Ve Pahalı Bide İşlemcisi Güçlü

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam sarjını asla tamamamen bitirme %30 un altındayken şarja takabilirsin tamamen dolana kadarda oynamamanı tavsiye ederim.açık uygulamalara dikkat et wifiyi filan açık unutma. bu arada s3 ile aralarında baya fark var =) şahsen kardeşimede doğum günü hediyesi s3mini aldım baya fark var aralarında donanım olarak.
birde tuşa uzun bastığında dilimki bir yuvarlak şekil var en sağdaki oraya tıkla arada bir ram kısmından ramı temizle gizli olarak çalışan bir uygulama varsa kapatacaktır.
kullandıkçada performans artar

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sekronizyon ne işe yarar

Normal Mi Anormal Mi

canahmet34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bataryan en gec 5 gun icinde rayina girecektir baslangicta boyle seylerin olmasi cok normal panik yapm. Performannsi zamanla optimum duzeye ulasir

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun Bende Videoları İZlerken Yorumları Okurken Görmüştüm Böle Yazdığınız Ama İnanmamıştım O 5 Günü Bekliyorum Artık 2 Gün Oldu :D
Alalı

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Mini niye aldın ki S3 alsaydın keşke

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim Babamızda Fabrikatör Değil :D
Devlet Memuru

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Devlet memuru olan s3 alamaz diye birşey yok.

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özel Meseleler Var Söleyemem Ama Bunada Şükür
Nokia 5228' Den Bu Telefona Direk Geçiş Yaptığım İçin Değişik Geldi :D

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çalıştığım şirkette güvenlik görevlisi arkadaşta 1.700 liralık htc var
şirket müdüründe 100 liralık nokia var :D
telefonun hayırlı olsun bu arada.:D

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Oluoyr Öle Şeyler Hangi Şirket Merak Ettim
Benim Dayımda 5-6 Aya Kadar Nokia 6300 Kullanıyordu Müdürdü Şirkette :D

Oluoyr Öle Şeyler Hangi Şirket Merak Ettim
Benim Dayımda 5-6 Aya Kadar Nokia 6300 Kullanıyordu Müdürdü Şirkette :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon ile ilgili herhangi bir sorunun var mi kardes? bende alcam da

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
guncel diyeegine bes gunu doldurdun rapor ver ne durumda telefonun :) bende hanima almayi dusunuyorum mini yi yoksa bendeki s 3 u ona verip note 2 alacam, bu yuzden bende merak ediyorum kardesim :)

Senin eşin oyun meraklisi değil ise al derim saten jeal beande geldi diye duydum benim telefona gelmedi herhal saten hiç bir uygulama açık değilken 377 felan ram boşta duruyor ben biraz oyun meraklısıyım indirip kaldırıyom bugün biraz fazla gitti gibime geldi şarjı

telefon ile ilgili herhangi bir sorunun var mi kardes? bende alcam da

Sorunum sabaha kadar vardı biraz kasıyor sandim sonra güç tasarruf moduna alıyordum bir bakti cpuyu kısıtlıyormuş hemen kapattim sorun kalkti ama şarj hızlı bitme sorunu yavaş yavaş bitiyor bende

hamdikoc58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende mini s3 aldım ve aynı sorun bende de var. Telefonu gece sabaha kadar şarj ettim. Hiç oyun oynamadım telefon görüşmesi de neredeyse hiç olmadı şarjı 33 saatde bitti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş ben bu cihazı 950 tl aldım ne yaptıysam şarj sorununu çözemedim 3g kapama tüm widgetleri kapama v.s yaptım akşam %100 doldurup çıkardım sabaha 7-8 saat sonra en iyi denememde %85 sinirlendim 800 TL ye zor sattım (7 günden fazla kullandım batarya performansı artar diye ama hikaye) umarım sen çözersin şarj sorununu.

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende mini s3 aldım ve aynı sorun bende de var. Telefonu gece sabaha kadar şarj ettim. Hiç oyun oynamadım telefon görüşmesi de neredeyse hiç olmadı şarjı 33 saatde bitti.

Ben Biraz Oynadım Kardeş Am Fazla Değil Anlmadım Bakalım Süzene Girmesse Bakarız

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Senin eşin oyun meraklisi değil ise al derim saten jeal beande geldi diye duydum benim telefona gelmedi herhal saten hiç bir uygulama açık değilken 377 felan ram boşta duruyor ben biraz oyun meraklısıyım indirip kaldırıyom bugün biraz fazla gitti gibime geldi şarjı

bana simdilik note 2 gorundu ama samsung harici bir telefon kullanmak icin biraz daha bekliyorum.

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana simdilik note 2 gorundu ama samsung harici bir telefon kullanmak icin biraz daha bekliyorum.

valla samsung android olmadan önce iyi değildi :D
ama androide geçince patladı nokia tırt oldu lumia felan çıakrdı ama hala tırt :D

har3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya kardeşi,m bakın heryere bütün androidler böyle full kullanımda 1günden fazla gitmez.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google play storeye gir ondan sonra oyunlar kategorisini seç düşündüğün bi tür varsa seç araba yarışı falan öyle yani ondan sonra çıkan uygulamaların üzerinde parmağını sola kaydır öyle ücretsiz popüler falan çıkar
Hayırlı Olsun

Nevzat25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumdan çok memmunum valla s3 alamadik ama bunu almam iyi oldu çok sevdim durdun durdum iyi telefon aldim

S3 miniye 4.1.2 geldi dediler ama yükleyemedim

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Telefonda şarj sıkıntın olucak. Şarjı idareli kullanmak için sensörleri kapayıp ekran ışığını vs kısman birkaç güç koruyucu program indirmen lazım. Oyun konusunda ise internete android apk yaz ve çıkan sitelerde oyun ara. Böylece ücretli oyunları bedavaya indirirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SelamınALeykum S3 Miniyi Alalı 1 Hafta Oldu Hic Bir Sorun Yok Ama Bugun Şarjı Çabuk Bitmeye Basladı Pil Kullanımına Girdim Android OS Yuzde 20 ile 35 Arası Biraz Arastırdım Bunu Yuzde 3 ile 7 Arasında Oluyormus Açıkta Çalışan Program Felanda Yok Bilgisi Olan Yardımcı Olursa Sevinirm..