Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana da gelmedi henüz halen 4.1.2 kullanıyorum (EMA5) telefonumu türkcell den almıştım bugün hem telefondan hem de kies üzerinden kontrol ettim malesef yok :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adım adım dağıltımaya başlanmış benden sonra alan bi kaç kişiye gelmiş henüz banada gelmedi 1 2 hafta içersinde herkeze gelecektir.. (:

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kasım aralık tı ocaga kaldı bu gidişle 4.4 te yaza kalır

cimbom_kolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saat 12:00 itibariyle telefonuma 4.3 güncellemesi gelmiş bulunmaktadır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana da hala gelmedi telefonu teknosa dan almıştım varmı aynı olan?

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonuma 15.11 01.01.2014 tarıh ve saatınde geldi ve şu anda kurulum aşamasında samsung bizlere yılbaşı hediyesi gönderdi performansı hakkında en kısa zamanda bilgi vermeyi planlıyorum

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yavas yavas dağıtılıyor arkadaslar gelir bende cok heves etmistim ama cokda bisey değişmiyor tel ayni tel sonucta

trcengizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkiye csc li telefonlara gelmedi daha güncelleme. Güncelleme gelen telefonlarda başka ülkelerin romlari yüklü.

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefonu simdi guncelledim ilk kafama takilan sey kilit ekraninda isik efekti yok dalga efektiyle devam ediyor neden acaba

cimbom_kolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Detayları alalaım kasma felan var mı? Önceki sürüme göre nasıl ?Hızda artış var mı?

Kies üzerinden yükleyen var mı ?

Arkadaşlar öncelikle öyle muhteşem şeyler beklemeyin yükledikten sonra benim telefonumda galeriye giriş biraz daha geç olmaya başladı rehbere girişte yine aynı gecikme mevcut illa yüklenmesi gereken bir güncelleme bence değil.

cimbom_kolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarj konusunda şuan için herhangi bir problem yok ayrıca galeri ve rehber girişindeki gecikmede olmasa hız konusunda benden tam not alabilirdi.tabi bu herkesin telefonunda böyle olcak diye birşey yok.şuan için verebileceğim bilgiler bu yönde.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
şarj konusunda şuan için herhangi bir problem yok ayrıca galeri ve rehber girişindeki gecikmede olmasa hız konusunda benden tam not alabilirdi.tabi bu herkesin telefonunda böyle olcak diye birşey yok.şuan için verebileceğim bilgiler bu yönde.

normal yoldan mı güncelledin yoksa kies ile mi

sbsbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar. bende gold bilgisayardan genpa garantili s3 almıştım. fakat bana henüz güncelleme gelmedi. bugun guncelleme alan arkadaşlar telefonlarınız turkiye kayıtlı mı ? yoksa ilk konuyu acan arkadaşın gibi başka bi ülkenin felan mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde daha önce güncellemenin cekilme sebebine bakıp su an o sorunlar devam ediyor mu belirtirseniz sevinirim. önceki güncellemeden dolayı yuklemede tereddütlerim var acıkcası...

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kullandıkça fark edeceğiniz bir çok yenilik olduğunu fark ettim. Mesela hiç ihtiyacınız oldu mu bilmiyorum ama. 4.1.2'de arama sırasında fotoğraf çekemiyorduk. 4.3'de bu sorun giderilmiş. Herkes böyle fark ettiği yenilikleri paylaşırsa hepimiz faydalanmış oluruz.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar. bende gold bilgisayardan genpa garantili s3 almıştım. fakat bana henüz güncelleme gelmedi. bugun guncelleme alan arkadaşlar telefonlarınız turkiye kayıtlı mı ? yoksa ilk konuyu acan arkadaşın gibi başka bi ülkenin felan mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde daha önce güncellemenin cekilme sebebine bakıp su an o sorunlar devam ediyor mu belirtirseniz sevinirim. önceki güncellemeden dolayı yuklemede tereddütlerim var acıkcası...

Sorunlar tamamen düzeltilmiş diyebilirim ufak tefek galeri ve rehber de kasmalar olsa da özellikle sarj konusunda hiç bir şikayetim yok. Gün içinde sürekli kullandığım halde bir sorun görmedim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Rehberdeki yavaş gelme sanki biraz giderilmiş.
Kısa yollların sayısını artırmışlar ki bence iyi olmuş.
Uygulamaların simgeleri daha parlak olmuş.
Özellikle de Telefon hafızasında yüklü olan uygulamalardan istediğinizi sd karta atabiliyorsunuz. Bu gerçekten iyi olmuş....

Not: Telefonum Almanya menşeili...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayal kurma 4.3 865 mb sen neyın kafasını yasıyorsun

_F_19o7_B_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4.3 Güncellemesini bende aldım fakat birşey farkettim Çoklu Pencere özelliğini açtığımda hiç bir değişiklik olmuyor. Eski versiyonda sol tarafta bu kulakçık çıkardı onu çeker istediğimiz uygulamaları çift ekranda açardık ama bu 4.3'de hiç bi değişiklik yok acaba bunun farklı bi yöntemimi var yoksa bende mi çalışmıyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam,
Yazılım güncelleştirme yaptığım zaman "Yazılım güncellemeler denetleniyor" ekranında kalıyor. sebep ne olabilir

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam,
Yazılım güncelleştirme yaptığım zaman "Yazılım güncellemeler denetleniyor" ekranında kalıyor. sebep ne olabilir
Cihazın içinde önemli bir sey yoksa fabrika ayarlarına dönüp güncellemeyi deneyin

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Oho daha size 4.3 yeni mi geldi :p

galaxy w telefonum da 4.4.2 ye gecis yaptim bile... :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar benim s3ün csc si AFR olarak gözüküyor ben 4.3 güncellemesi alabilir miyim AFR için olana çıkmamışsa çıktığında gelir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar benim s3ün csc si AFR olarak gözüküyor ben 4.3 güncellemesi alabilir miyim AFR için olana çıkmamışsa çıktığında gelir mi

Birlesik Arap Emirlikleri romu yukluymus sizde..oraya guncelleme geldiginde sizde alirsiniz.