Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
236
Darty bildiğim kadarıyla paralel ithalat satıyor.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Banada gelmedi :( yalnız 431 mb gozume az gözüktü bu arada telefonu guncelledıkten sonra sıfırlamadanda fayda var

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vx

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Banada gelmedi :( yalnız 431 mb gozume az gözüktü bu arada telefonu guncelledıkten sonra sıfırlamadanda fayda var
telefonun belleğindeki dolduğu alandan dolayı mı diyorsunuz? Eğer buna bir faydası olacaksa hemen sıfırlayayım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Denedim yine sonuç aynı :/
Ayarlar > Bağlantılar > Diğer ağlar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri bu yolu izleyerek operatörünü seçmeyi dene bir de.

martinus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'Servis ağ (avea) mevcut değil' diyor. Ama normalde hat da problem yok.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
telefonun belleğindeki dolduğu alandan dolayı mı diyorsunuz? Eğer buna bir faydası olacaksa hemen sıfırlayayım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayarlar > Bağlantılar > Diğer ağlar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri bu yolu izleyerek operatörünü seçmeyi dene bir de.

Hayir guncellemede cikacak hatalara karsi bu en iyibyontem telefonu sifirlamani herkes tavsiye eder

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
Ben s3 ü yeni aldm. Telefoncu 4.3 yani son sürümü yükledi ama hattımda yeni telefon okumuyor gibi bişey? Birini aradağımda 'ağda kayıtlı değil' diyor.

olay açık, telefoncu dediğin adam sana klon imeili telefon satmış

telefonun arkasındaki imei ile telefonun arama kısmına *#06# yazdığında çıkan imei farklıdır istersen kontrol et

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
Yani orjinal olmayan telefon mu 'klon imei'?

hayır telefon orjinal ama imei numarası başka telefonunki, btk imei sorgulama sitesini bulup sorgulama yap istersen hangi telefona ait olduğunu görürsün, aldığın yere götür ya da forumlarda çözüm ara, çözümün adı zuluman patch arkadaşlar yardımcı olsunlar

martinus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır telefon orjinal ama imei numarası başka telefonunki, btk imei sorgulama sitesini bulup sorgulama yap istersen hangi telefona ait olduğunu görürsün, aldığın yere götür ya da forumlarda çözüm ara, çözümün adı zuluman patch arkadaşlar yardımcı olsunlar

Dediğiniz gibiymiş.. dediğiniz programdan sonra normale döner mi?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
şu an klon kullananlar 4.3 ü zuluman patch ile kullanabildiklerini söylüyorlar, müsait olsaydım adım adım anlatırdım ama kısaca önce root edeceksin, sonra cwm recovery kuracaksın, sonra zuluman ın yapmış olduğu kernel ve modemi flashlayacaksın. biliyorum şu an bu kelimelere çok yabancısın ve zor gözüküyor ama araştırmanın elinden hiçbirşey kurtulmaz :)

martinus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu an klon kullananlar 4.3 ü zuluman patch ile kullanabildiklerini söylüyorlar, müsait olsaydım adım adım anlatırdım ama kısaca önce root edeceksin, sonra cwm recovery kuracaksın, sonra zuluman ın yapmış olduğu kernel ve modemi flashlayacaksın. biliyorum şu an bu kelimelere çok yabancısın ve zor gözüküyor ama araştırmanın elinden hiçbirşey kurtulmaz :)

Bunların türkçesi neden yok :/ bunada şükür.. gece mesai yapacağım demek ki.. çok teşekkür ettim.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
Bunların türkçesi neden yok :/ bunada şükür.. gece mesai yapacağım demek ki.. çok teşekkür ettim.
rica ederim
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] var mesela bizim forumda, bi arkadaş daha var ama nickini hatırlayamadım, onlar yardım edebilirler belki.

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
ne diyelim hayırlı olsun inş sıkıntılı olmaz buda :)

martinus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] dan biraz yardım talep ediyorum..

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben s3 ü yeni aldm. Telefoncu 4.3 yani son sürümü yükledi ama hattımda yeni telefon okumuyor gibi bişey? Birini aradağımda 'ağda kayıtlı değil' diyor.

onun yazılımla alakası yok sim kartı ters takmışsınız .bende en azından öyleydi :) bir kontrol edin

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha bizim note 2 ye gelmedi bekle bekle sabir bitti artik

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dun yukledim guncellemeyi sarj suresi uzadi ama biraz kasma var gibi ram kullanimi 700 den asagi dusmuyor

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar arkdaştaki sıkıntı bendede var.

Ama ben internetten odin ile Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini yaptım. Ondan sonra böyle oldu. Birini arayınca "ağda kayıtlı değil" diyor. Biri beni arayınca "aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor" diyor. Telefon çekiyor olarak gözüküyor. Telefoncuya gittim senin İMEİ No'nu çalmışlar dedi. Masraf var 50TL dedi. :( Eski sürüme dönsem düzelir mi?

vxrrf.png