Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0

kayseri204

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
abave8e3.jpg
banada bugun geldi guncelleme arkadaslar kontrol edin

vetteron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncelleme alan ülkelere bak "Baltic , Bulgaria , Czech Republic , Greece , Hungary , Romania" (!) bu ülkeler bizden cok mu üstün arkadaş her seferin de aynı muameleyi yapıyor samsung bize ama bir dahakine telefon illa alıcam ozaman da samsunga ben 3. sınıf telefon muamelesi yapıcam.

saygılar...

excalibur64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar forum'a yeni üye oldum umarım bildiğim konularda sizinle paylaşımlarda yardımcı olurum. Nihayet kies'e güncelleme düştü uzun uğraşlardan sonra yükleme tamamlandı.Yalnız fabrika ayarlarına döndürmek gerekirmi ? Hafif bir kasma var gibi..

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar forum'a yeni üye oldum umarım bildiğim konularda sizinle paylaşımlarda yardımcı olurum. Nihayet kies'e güncelleme düştü uzun uğraşlardan sonra yükleme tamamlandı.Yalnız fabrika ayarlarına döndürmek gerekirmi ? Hafif bir kasma var gibi..
Fabrika ayarlarına dönmenizde fayda var

porshexyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben s3 e 4.3 ü kiesle yükledim fakat 450 mb civarı bir dosya yüklendi fakat linklerde 850 mb civarı dosya görünmekte nedeni bilen var mı acaba ..birde yeni gelen özelliklerden hiçbiri görünmüyor sadece ayarlar menüsü değiştiğini farkettim ..bilgisi olan paylaşırsa seviniri..

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben s3 e 4.3 ü kiesle yükledim fakat 450 mb civarı bir dosya yüklendi fakat linklerde 850 mb civarı dosya görünmekte nedeni bilen var mı acaba ..birde yeni gelen özelliklerden hiçbiri görünmüyor sadece ayarlar menüsü değiştiğini farkettim ..bilgisi olan paylaşırsa seviniri..

Güncellemenin dosya boyutunda sorun yok. Gelen özellikler hakkındaki bilgi için konunun ilk sayfasında açıklamada bulundum ordan yararlanabilirsiniz

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
az önce kies uygulaması belirdi. üretici yazılımı tamamlandı hangi cihazı kullanıyorsanız bağlayın falan yazıyodu yine denemedim güncelleme yok. :/ ( S3 )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum büyük ihtimal efs dizinin yada modemin bozulmuştur.
sebepleri ise
custom rom kurmuşsanız, odin ve benzeri programlarla,
brickli rom kurmuşsanız..
ve başka ülkenin modemi ile kurulu ise
türkiye için olan s3 ün son dağıtılan resmi modemi EMA5 modemidir..
efs nedir derseniz imei,wifi macleri saklayan şifrelenmiş dosya sistemidir. bozulursa imei okunmaz okunsa bile modem erişemez ağı görür ve bağlanmadı hatası verir. hatta asu değerleri bile alınabilir bu sizi yanıltmasın..
nasıl çözülür konusuna gelince , eğer orjinal aldıysanız pasaporta işlenmişse samsung servisine gidip yaptırabilirsiniz
eğer değilse bi şekilde pasaporta geçirin gene samsung servisine yaptırın..
diğer telefoncuların elinde olan box lar çözümü geçici sağlar yani yaptırırsın 30 liraya ama yeni sürüm yüklersen gene bozulabilir ve para çöpe gitmiş olabilir..

Maqemuya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung sirf bu yuzden bir çok musteri kaybedecek 4.3 kaç aydır türkiyeye gelecek 4.4 allah bilir gelmez.5.0 i oğlum gunceller artık(yaş 20)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bişe soracaım bu güncellemeyi adamlar yapmış demişsiniz başka ülkenin rootu ama menü türkçe ve hiçbir farkı yok demek ki gelmiş acaba türkiyedeki samsungun işgüzarlığı yüzünden mi güncellemeyi vermiyorlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Guncellemeden sonra gordugum eksiklikler ... isik efekti gelmemis ram kullanimi hala ust düzeyde basta yukleyince kasma yapiyor teli sifirlamak gerekiyor ... hava durumu widgeti s4 deki gibi degil s4 deki fotograf modları gelmemis tus kilidinin acilmasi konusunda hala sikintilar var ve arka plan uygulamalarini silerken sorunlar olabiliyor simdilik bu kadar ... iyi taraflari ikonlar bildirim paneli rehber ve mesajlasma, ayarlar , klavye yenilenmis menu gecisleri oncekine gorr daha iyi s4 deki akilli yuz ayarlari gelmis

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
desenize hala sıkıntılı
forever cyanogenmod 11 4.4.2

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
desenize hala sıkıntılı
forever cyanogenmod 11 4.4.2

Hocam sıkıntı olabilir ama ilk zamanlardaki sıkıntılarla kıyaslayınca buna da şükür diyoruz :)
Nerdeyse 2 haftadır güncel 4.3 versiyonu kullanıyorum. Fena değil. Ama CM11 i de kullandım, o da harikaydı doğrusu.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
En yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor başka da birşey demiyor :D

porshexyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb.. 4.3 ten geri 4.1.2 ye donüş munkun mu ...olursa nasil yapabilirim..destek istiyorum

RisKatOr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Galaxy S3 'te Orjinal Samsung 4.3 mü daha hızlı/stabil yoksa CM 10.2 mi ?

Orjinal Samsung 4.3 ROM ilk kurulduğunda nekadar RAM kullanıyor CM 10.2 nekadar kullanıyor ?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Galaxy S3 'te Orjinal Samsung 4.3 mü daha hızlı/stabil yoksa CM 10.2 mi ?

Orjinal Samsung 4.3 ROM ilk kurulduğunda nekadar RAM kullanıyor CM 10.2 nekadar kullanıyor ?

Cm zaten performans için geliştirilmiş bir custom rom. Elbette cm.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
CM başka cihazlardan portlanıp o cihaza sunuluyor hiç tavsiye etmem orjinal stok rom en iyisidir telefonun dengesini bozmayın derim