Galaxy s10 lite & mi 9T pro

Bu konuyu okuyanlar

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar merhaba bu iki cihaz arasında kaldım hangisi uzun ömürlük için daha iyidir ikiside fiyat olarak aynı diyebiliriz ikiside aynı işlemci kullanıyo ama siz hangisini alırdınız hangisi batarya olarak daha uzun ömürlüdür cevaplarınızı bekliyorum ☺

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar merhaba bu iki cihaz arasında kaldım hangisi uzun ömürlük için daha iyidir ikiside fiyat olarak aynı diyebiliriz ikiside aynı işlemci kullanıyo ama siz hangisini alırdınız hangisi batarya olarak daha uzun ömürlüdür cevaplarınızı bekliyorum ☺

İkisi arasında Mi 9T Pro derim. Hem tam ekran deneyimi sunuyor hem de daha fazla güncelleme alıcaktır.

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
ama mi9t pronun eksigi var mesela hoparlörleri streo değil mono bide optik görüntü sabitleme yok benim için kamerada önemli hani güzel resim çeksin istiyorum gece çekimi falan

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
S10 lite
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama mi9t pronun eksigi var mesela hoparlörleri streo değil mono bide optik görüntü sabitleme yok benim için kamerada önemli hani güzel resim çeksin istiyorum gece çekimi falan
ikisinde de mono hoparlör var.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Mi9t de wp den görüntülü arama geldiği zaman pop up ı uplıyor otomatik. Pro da böyle bir sorun var mı öğrenmek gerek tam ekran deneyimi filan o kadar önemli değil bana göre. Birkaç mm nin davası enteresan olur. Vereceğin paraya bakılırsa büyük oynayacaksın:) yeni 5G 'li cihazları bekle imkanın var ise. Ekran altı kamera filan diyorlar yani.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S10 lite
S10 lite
S10 lite
OnePlus 7t kullanan biri olarak söylüyorum. Kesinlikle S10 lite alırdım.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ben performans a önem verdiğim için mi 9t pro derdim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ9T Pro alırdım Google arama ve mesajları kaldırıp MI arama ve mesajları kurardım
S10 Lite'ın malzeme kalitesi o kadar da iyi değil ayrıca dışardan A71 gibi görünüyor yani bir albenisi yok

reis sen 7t'den pişman mısın bu arada 7t'yi kac yıl kullanmayı planlıyorsun ve hangi markaya geçmeyi düşünüyorsun ?
7tden pişman değilim.bu cihaz 3350 TL iken kutusu garantisiz S10 Plus lar 3700e satılıyordu daha iyi bir seçenek yoktu. Bu cihaz bende baya uzun duracak yeni telefona para harcayamam. Mi9t Pro yerine S10 lite alırım. Çünkü daha iyi. Bu kadar basit. Mi9t pro daha iyi demek için kafayı yemiş olmak gerek kimse kusura bakmasın. S10 lite çakıp geçiyor.

Ben performans a önem verdiğim için mi 9t pro derdim
Hangi performans? Ezbere konuşmasak?

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
kardeşim bence mi 9 t almanı oneririm eger oyun oynayan biri isen daha iyi performans alırsın bence

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
peki kamera olayı falan nasıl sony exmor ımx586 sensörü var mi9t proda s10 lite ile karşılaştırıldığında hangisi iyidir yani benim için kamerada önemli

M

Murat Burç

SDN Okuru
iki telefonda aynı işlemciyi kullanıyor S10 lite nasıl Mİ9T Pro'dan daha iyi oluyor özet geçsene
Super amoled ekran, kutudan çıkan 25 watt adaptör(Mi9t Prodan ne çıktığı konusunda mrin değilim onda da 27 çıkıyor olabilir) ve 45 watt adaptör desteği, 8GB RAM, optik görüntü sabitleyici(OİS), ön kamerada 4k video, Samsungun videosunun android piyasasında zirve olması ilk alıma gelenler. 128gb depolama S10 lite. 1 tb hafıza kartı desteği var. Ve üstüne çift sım

Android 10 ile çıktı S10 lite 12yi alacak 9t pro 9 ile çıktı 12yi muhtemelen almayacak.

Bana göre Samsung yazılımı da xioamiden daha iyi

Bir şey daha denedim demiyorum fakat Samsung gibi büyük firmaların üst seviye cihazlarının ses kaydı çok daha iit oşutoe.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Galaxy S10 Lite öneririm.

Factory90

Asistan
Reaksiyon puanı
19
o kadar kararsız kaldımki birisi s10 lite diyor birisi mi9t pro ?

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
o kadar kararsız kaldımki birisi s10 lite diyor birisi mi9t pro ?
şimdi şoyle eger saglık acısından dusunursen tabiki samsung ama sen oyunda performans almak istiyosan mi 9t pro al kesinlikle xoami oneriyorum.. hatta karşılastırma siteleri var (epey vb.)oradan alacagın iki telefonu karsılastırabilirsin şimdiden hayırlı olsun telefonun...

M

Murat Burç

SDN Okuru
şimdi şoyle eger saglık acısından dusunursen tabiki samsung ama sen oyunda performans almak istiyosan mi 9t pro al kesinlikle xoami oneriyorum.. hatta karşılastırma siteleri var (epey vb.)oradan alacagın iki telefonu karsılastırabilirsin şimdiden hayırlı olsun telefonun...
Yahu kardeşim sen bunu neye dayanarak söylüyorsun?
Bir tane geçerli argüman sunsana? Bırakın şu boş Xioami fanatizmini.