Galaxy Note 2 Türkiye Güncellemesi Geldi!

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Galaxy Note 2 güncelleme gelmiş arkadaşlar, denetleyip bakabilirsiniz. Yaklaşık 700MB civarında. Şu an indiriliyor telefon şarjda olduğu için fotoğraf koyamıyorum. Denetleyen arkadaşlar fotoğraf çekip koyabilirler. Geçte olsa geldi güncelleme sonunda.

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Galaxy Note 2 güncelleme gelmiş arkadaşlar, denetleyip bakabilirsiniz. Yaklaşık 700MB civarında. Şu an indiriliyor telefon şarjda olduğu için fotoğraf koyamıyorum. Denetleyen arkadaşlar fotoğraf çekip koyabilirler. Geçte olsa geldi güncelleme sonunda.

Cihazın paralel ithalat mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam henüz SamMobile yok.
Herkese aynı anda gelmeyebiliyor güncellemeler. Yarına kadar güncelleme geldiyse SamMobileyede gelir. Ama erken geldi sanki. Daha S4 sorunları çözülmeden note 2 için güncelleme gelmiş.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Cihazın paralel ithalat mı?
Yurtdışından geldi, burada pasaport ile yasallaştırıldı. Zaten okuduğum haberlerde bu ayın(aralık) sonuna kadar samsung 4.3 belirttiği (s3,note 2 gibi) telefonlara yayınlayacağını söylemişti. Aralık sonuna kadar gelir hocam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bana niye gelmedi
Bana da gelmemişti hocam. Güncellemeleri denetlediniz mi?

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yurtdışından geldi, burada pasaport ile yasallaştırıldı. Zaten okuduğum haberlerde bu ayın(aralık) sonuna kadar samsung 4.3 belirttiği (s3,note 2 gibi) telefonlara yayınlayacağını söylemişti. Aralık sonuna kadar gelir hocam.

Seninki Orjinal Türkiye Romlu değil. Zaten 4.3 gelel 2-3 hafta oldu :)

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Değişen çok şey yokmuş.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Türkiye için gelmedi ama dünyanın geri kalanı çoktan geçti... Adaletin bu mu samsung... Gelen yeni özellikler oldukça yeterli oldu, çoğu yazılımsal ;)

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Cok ram yiyiyor. Turkiye icin gelmediyse ben nasil yaptım?

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bana daha gelmedi :( uzun süredir bekliyoruz gelsin artık

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Note 3 özellikleri gelmemis :/ ama guzel ya degisim iyidir.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hocam bellegi sil dedim 790mb civarina dusuyor. Eski surumde bu 600lerde oluyordu bir ara 430 falan oldu birdaha olmadi. 4.3 te 730-790 mb arasi

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hocam bellegi sil dedim 790mb civarina dusuyor. Eski surumde bu 600lerde oluyordu bir ara 430 falan oldu birdaha olmadi. 4.3 te 730-790 mb arasi
Task killer agresif modda mı? Restart yapınca neler oluyor? ayrıca ana programları sd karta kaydedebiliyor musun? O özellik gelecekti. O olursa ben telefondaki her şeyi silmeyi planlıyorum s voice dahil

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ayrıca ana programları sd karta kaydedebiliyor musun? O özellik gelecekti. O olursa ben telefondaki her şeyi silmeyi planlıyorum s voice dahil
Hocam yine birsürü gereksiz uygulama var ve kaldiramiyorsunuz. Uygulamalaru sd karta tasima var fakat boyutu yuksek olanlari tasimiyor. Dusuk boyutlu uygulamalari tasiyabiliyorsunuz. Örneğin gta, real racing 3 falan tasinmiyor. Digerleri 30-40mb oyunlar tasisam ne olur tasimasam ne olur. Pek bir sey yok dedigim gibi. Telefon arada kafayi yiyebiliyor, fark edeceksiniz. Genel olarak gorunus degismis ve hos olmus. Ozellikle klavye cok daha kullanisli. En begendigim ise hizli bakis ozelliginin anismasyonun farkli olmasi cok hos olmus. Cok yakismis.

eborhan40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar,

Note 2 -JRO03C.N7100XXALIJ- kullanıyorum. Cihazımı Nisan'da yurdışından temin ettim - zannedersem three.co.uk malı - klon imei ile kayıt yapılmış. Şu andaki sürümü 4.1.1.

Gelelim işin özüne özelliklerini saydığım bu telefonumu güncellemek istiyorum fakat kiese bağladığımda bu cihazın güncelleme yapamayacağını öğrendim ve bu işlerle pek aram olmadığı için sizlere danışmak istedim. Detaylı olarak bir arkadaş bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=161984]12ada[/MENTION] güncelleme kiesle ve şebeke ye aynı anda mı geliyor yoksq farklı mı?

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Artık ne Samsung'u nede Android'i savunurum. :( Hayal kırıklığı benim için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abı note2 ım var ama hala guncelleme gelmedı. Arkadaslarımda htc sony xperıa z var onlara geldı kımı netten ındırdı romlarını felan ama ben hala alamadım. Nasıl olcak bu ıs yardımcı olurmusunuz :/

mamesire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar nerde var bu güncelleme adres verebilirmisiniz şimdiden tşk edreim

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben samsungu guncelledim
Eskiden 10/8.2
Şimdi 10/5.6
:D

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Note Kullanıyorum.
Samsung'un 4.3 Vermesini Bekleyeceğinize Bence OmniROM'u Denemelisiniz.
4.4.2 ve Hatasız. Ha İlla Ben Sensörlerimi, snotu'umu isterim diyorsanız beklemeye devam :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Galaxy Note Kullanıyorum.
Samsung'un 4.3 Vermesini Bekleyeceğinize Bence OmniROM'u Denemelisiniz.
4.4.2 ve Hatasız. Ha İlla Ben Sensörlerimi, snotu'umu isterim diyorsanız beklemeye devam :)

Ben 3. Sürümde bıraktım. Galaxy Note ( N7000 ) kullanıyorum. Ara ara donması, bataryayı sömürmesi düzelmiş mi?

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 3. Sürümde bıraktım. Galaxy Note ( N7000 ) kullanıyorum. Ara ara donması, bataryayı sömürmesi düzelmiş mi?

Donma hiç yaşamadım batarya konusunda öyle abartılıcak bir sorun da kalmadı artık performans olayını geliştiriyorlar şuanda üzerinde çalışşıyorlarmış fakat şuan stock romdaki gibi bataryam bir gün boyunca idare ediyor beni. 3.sürüm derken 3. çıkan nighty sürümünden bi bahsettiniz acaba ?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Donma hiç yaşamadım batarya konusunda öyle abartılıcak bir sorun da kalmadı artık performans olayını geliştiriyorlar şuanda üzerinde çalışşıyorlarmış fakat şuan stock romdaki gibi bataryam bir gün boyunca idare ediyor beni. 3.sürüm derken 3. çıkan nighty sürümünden bi bahsettiniz acaba ?

Evet 3. sürülenden bahsettim. Bu arada, rom yüklenmiyor, installation aborted hatası alıyorum. Neyse hocam, cyanogenmod forever.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet 3. sürülenden bahsettim. Bu arada, rom yüklenmiyor, installation aborted hatası alıyorum. Neyse hocam, cyanogenmod forever.
Cyanogenmod benim bildiğim henüz kamerayı bile çalıştıramadı :) videoda sorun var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2516933

buradaki yönergeleri izlersen aborted uyarısı almazsın diye tahmin ediyorum cyanogenmod 4.3 stabil çıktı ama 4.4.2 için çok uzun bir yolu var omnirom xda kurucularının desteklediği şuan üzerinde çalışılan en byük custom rom projesidir.
Israrla tavsiye ediyorum mutlaka denemelisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar Bana Günceleme Yazısı Cıkıyor Ama Modifiye Edildi Cıhaz guncelemeyı desteklemıyor dıyor !