Soru Galatasaray, kümeye düşer mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Süper Lig'de yeni hocasıyla da galibiyete hasret kalan Galatasaray, küme düşme potasına girdi. Küme düşme potası ile arasında 6 puan fark kalan Aslan'ın önümüzdeki haftalarda işi zor gibi.

Sizce Türkiye'nin en büyüğü 3 kulubünden biri olan Galatasaray, kümeye düşer mi yoksa toparlanıp üst sıralara tutunur mu?

Walleyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
düşmez, tff en çok taraftarı olan takımı ptt ye düşürürse büyük zarar eder.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
3 büyüklerden kimse küme düşmez. Düşürmezler ligin prestijini bu 3 takım sağlıyor zaten kısa zamamanda Galatasaray toparlanır hakemler doğramaz ise

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Süper Lig'de yeni hocasıyla da galibiyete hasret kalan Galatasaray, küme düşme potasına girdi. Küme düşme potası ile arasında 6 puan fark kalan Aslan'ın önümüzdeki haftalarda işi zor gibi.

Sizce Türkiye'nin en büyüğü 3 kulubünden biri olan Galatasaray, kümeye düşer mi yoksa toparlanıp üst sıralara tutunur mu?
Zannetmiyorum.Gs başkanı bu yılı Fatih terim tercihi ile çöpe attı.4-2 lik sonuca bakıp yeni gelen hocaya kimse kızmasın.Bu takıma çöpleri dolduran,bu takıma doğru düzgün idman yaptırmayan Fatih terim bu rezaletin tek sorumlusudur.Yeni gelen hocanın zamanla bu takımı iyi bir seviyeye getireceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Zannetmiyorum.Gs başkanı bu yılı Fatih terim tercihi ile çöpe attı.4-2 lik sonuca bakıp yeni gelen hocaya kimse kızmasın.Bu takıma çöpleri dolduran,bu takıma doğru düzgün idman yaptırmayan Fatih terim bu rezaletin tek sorumlusudur.Yeni gelen hoca zamanla bu takımı iyi bir seviyeye getireceğini düşünüyorum.
Topladığı çöpler yüzünden dün yenidik katılıyorum ona rağmen torrent çabasını gösterdi haftalardan sonra yenilsekte bir direnç gösterdi takım

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Topladığı çöpler yüzünden dün yenidik katılıyorum ona rağmen torrent çabasını gösterdi haftalardan sonra yenilsekte bir direnç gösterdi takım
Bu takım bundan sonra idman yaptıkça daha iyi olacaktır ama yapılan transferlere bakıyorsun hepsi fiyasko.30 yaşındaki Hollandalıyı transfer etmek nasıl bir zihniyettir? anlamakta zorlanıyorum.Fatih terim dönemlerine baktığında transferleri yönetim yaptı mı Gs başarılı oluyor ama Fatih terim yaptığı zaman hem başarısızlık geliyor,hemde kulübün parası çöpe gidiyor.

bechersiehst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Galatasaray, kume dusmeyecektir. Gedson Fernandes veya alternatifleri transfer edilmeli. Yeni teknik direktor umut veriyor. dun orta sahamiz cok kirilgandi, bir de hakem yonetimi etkiledi ligi ilk bes icinde bitiririz.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bu takım bundan sonra idman yaptıkça daha iyi olacaktır ama yapılan transferlere bakıyorsun hepsi fiyasko.30 yaşındaki Hollandalıyı transfer etmek nasıl bir zihniyettir? anlamakta zorlanıyorum.Fatih terim dönemlerine baktığında transferleri yönetim yaptı mı Gs başarılı oluyor ama Fatih terim yaptığı zaman hem başarısızlık geliyor,hemde kulübün parası çöpe gidiyor.
Hocam yapılan transferlerden sadece 2-3 kendini geliştirdi sezon başında başka hoca olsaydı başka transferler yapılsaydı ligde bu kadar kötü olmazdık. Gençlik projesi dedi 30m çöpe attı hala arda babel ömer bayram görüyoruz sahada kurtarıcı olarak kale direkleri daha sağlam duruyor çipeden tutup bide okanı kiralattırdı giresuna

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
İyi yanından da bakmak lazım düşerse trt de izleriz bedavaya. ??

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Birkaç maça toparlanmaya başlar. Federasyon her ne kadar doğrasa da küme düşmesini istemez.