FPS sabitleyemiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Tolusl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
240 hz monitorum var ve oyunlarda fpsi 240 a sabitlemek istiyorum ancak oyunlarin icindeki fps sabitleme ayarlari calismamaya basladi hic bir sekilde sabitlenmiyor nedenini bilen var mi ? monitorum gsync uyumlu ve gsync kullaniyorum. (valorant ve fortniteda denedim)

• Beğen
Reactions: bwr

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ekran karti denetim masasindan Vsync/ dikey senkronizasyon/ düşey eşitleme ayarini acmayi deneyin.

Hatirlatma olarak 240+ fps aliyorsaniz sabitleyebilirsiniz.

Tolusl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran karti denetim masasindan Vsync/ dikey senkronizasyon/ düşey eşitleme ayarini acmayi deneyin.

Hatirlatma olarak 240+ fps aliyorsaniz sabitleyebilirsiniz.
vsync acarsam input lag olusacagindan oyun ici ayarlari kullaniyordum. ama artik calismiyorlar nedenini anlamadim herhangi bir ayar mi degistirdim yanlislikla acaba

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
vsync acarsam input lag olusacagindan oyun ici ayarlari kullaniyordum. ama artik calismiyorlar nedenini anlamadim herhangi bir ayar mi degistirdim yanlislikla acaba
Ekran karti denetim masasinda kendi 3d ayarlarini kullanma, uygulamaya ait ayarlari kullanma gibi secenek mevcut. O kısımdan kaynakli olabilir
Nvidiada varda amd tarafindada benzeri vardir

Tolusl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran karti denetim masasinda kendi 3d ayarlarini kullanma, uygulamaya ait ayarlari kullanma gibi secenek mevcut. O kısımdan kaynakli olabilir
Nvidiada varda amd tarafindada benzeri vardir
oradan da kontrol ettim hatta sabitlemeyi oradan da denedim o da cozum olmadi : (