Foursquare sürekli sunucu sorunu

Rapap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note3 kullanıyorum daha önce hiçbi sorun yoktu cihazı 4.4.2 güncelledikten sonra fabrika ayarlarına sıfırladım uygulama verileri yedeklemiştim ordan tekrar yükledim fakat sürekli olarak ana ekranda " Sunucularımızdaki bir sorunu inceliyoruz.Kısa süre sonra tekrar dene!" yazıyor. Check in yapılmıyor başkalarının yaptıkları görünmüyor ama profilime girip bildirimleri alabiliyorum.Bu sorun 1 ay kadar devam etti cihazı tekrar sıfırladım uygulama yedeklemeden tekrar yükledim fakat yine aynı problem.Arkadaşımın telefonundan ve web sitesinden kendi hesabımla sorunsuz kullanabiliyorum fakat kendi telefonumdan kullanamıyorum daha önce bu problemi yaşayan varmı?

x6mlvr.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ayarlar a girip "Dünya Çapında" yı işaretledikten sonra arkadaşlarının check inını görebilirsin aynı sunucu sorunu bendede var

Rapap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım ayarlar a girip "Dünya Çapında" yı işaretledikten sonra arkadaşlarının check inını görebilirsin aynı sunucu sorunu bendede var

Teşekkürler arkadaşlar açıldı fakat check in yapmak istediğimde konum bulamıyor hala konum bekleniyor yazıyor sürekli. Bunuda çözebilirsiniz tamamdır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çözüm bulundumu acaba aynı sorunu su an bende yaşıyorum

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
O genel bir sorun. Uzun zamandır karşılaşıyorum. Pek sıkıntı edilecek bir mevzu değil aslında.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesin çözüm !!!

Google konum ayarlarından konum bildirmeyi açık yapın çözülmüştür :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
buda işe yaramıyor. arkadaşlar bi el atın yokmu bi çözümü. check-in yaparken sürekli hala konum bekliyor hatası veriyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun konum ayarlarından Mod kısmını yüksek yapın sorun çözülüyor:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Check in yapmayın yani yapınca nolacak sanki hepiniz mi gurmesiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bendede var (note3) Dediklerinizi yaptım hala olmuyor. Çözüm bilen varsa yardım lütfen. Fakat saçma bir çözüm vereyim, BiTaksi programı yüklüyse orada programı açın konumu anında buluyor sonra swarm ı açıp checkin yapabiliyorsunuz, gene tam olarak bulamıyor ama en azından mekan araması yapıp yerinizi bulabiliyorsunuz. yada wifide konum bulun sonra hiç konum u kapatmayın (pil tüketiyor) ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung ve gsm operatörü ile görüştüm ayarlara baktılar her şey normal bir sorun yok dediler, bende yedekleme alıp fabrika ayarlarına döndüm, hem konum bulma sorunu hemde mesajlarda sesli klavye sorunu (google erişilemiyor) çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya allah aşkına.. SANANE arkadaşım sen kullanmıyorsun diye bizde mi kullanmayalım.. Adam gibi çözüm aratmıyosun insana..